Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najlepši/najboljši kompľiment – moški

Najlepši/najboljši kompľiment – moški

Kaj vam je rekla draga, naključni mimoidoči, prodajalka… da se vam je vtisnilo v spomin kot najlepš oz. Najboljši kompliment? Kaj želite, da ženske opazijo?


Hočeš predloge, ker si sam nesposoben z komplimenti osvojiti žensko??? Ne bo šlo. Znajdi se sam.

Mama mi je enkrat rekla, da sem privlačen tip in da nisem grd, kot sem samega sebe po zunanjosti ocenil.

Kako, da nisem grd, če še nobenega komplimenta s strani žensk nisem prejel? Seveda, mama želi verjeti, da ni rodila grdega majmuna, ampak se je treba sprijaznit z resnico. Moja mama je grda in rodila grdobo, ki se vsem babam gnusi, bo treba sprejet. 😁😁

nova
Uredništvo priporoča

Ko ti reče, da imaš najdaljšega v mestu….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To le pomeni, da prizna, da je največja kur ba, da je že vse sprobala 😁😁

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

da je bil najboljši fuk ever

Draga – s tistim najinimi posebnim nasmeškom, ob pogledu name: “Uffff, njamiii…”
Precej bežnih znancev/znank: “Vesel sem, da vas poznam”.

To se mi zdi dovolj, čeprav je bilo še marsikaj. A komplimentov si ponavadi ne zapomnim, enako kot zahval. Zapomnim si samo dober občutek tistega trenutka.
Nič posebnega si ne želim da drugi opazijo – oziroma naj opazijo osebnost, če jim je do tega.

Meni je stara mama ob rojstvu rekla, da sem tako lep kot Jezušček.

A tako lep kot ta pravi ali cerkven?

[img]https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/comp-chr.jpg?strip=all&w=750&h=500&crop=1[/img]

Edini kompliment kjer sem ostal brez besed ali odgovora je bil… “ti si kot moj oči”

Še en teden nisem k sebi prišel, ker mi ni bilo nič jasno. Težke reči so tole…

V bistvu še zdaj ne vem ali to sploh lahko vzameš kot kompliment.

Ko je bil sin star 3 leta, sem si kupila novo majčko, takšno kot jih sicer ne nosim. Z rožami in trakovi. sin me pogleda in mi reče – mama lepa si.


Danes me je zares lepa, mlada in slavna hollywodska igralka s katero sva se srecala na vhodu hotela, ko je sla pozdravit vecjo gruco fenov, vec kot nenakljucno zainteresirano opazovala na terasi ene palace (ki je del hotela) med tem, ko sva se vsak za svojo mizo ob pijaci kratkocasila s telefonom, lol. No, jaz sem se neko tortico vmes maznu.
Eto, to se mi je danes vtisnilo v spomin.

Seveda, ze s tem, ker sem na forume kaj takega izjavil, se zna vsuti plaz zaljivk, lol. Pa sem le opisal kak kompliment se mi je danes vtisnil v spomin.


Danes me je zares lepa, mlada in slavna hollywodska igralka s katero sva se srecala na vhodu hotela, ko je sla pozdravit vecjo gruco fenov, vec kot nenakljucno zainteresirano opazovala na terasi ene palace (ki je del hotela) med tem, ko sva se vsak za svojo mizo ob pijaci kratkocasila s telefonom, lol. No, jaz sem se neko tortico vmes maznu.
Eto, to se mi je danes vtisnilo v spomin.

Seveda, ze s tem, ker sem na forume kaj takega izjavil, se zna vsuti plaz zaljivk, lol. Pa sem le opisal kak kompliment se mi je danes vtisnil v spomin.
[/quote]

Verjetno se ti že navzven vidi, da si dober jebač. Čudim pa se, da njene začetne akcije nisi nadaljeval. Lol. Za neko mlado in lepo igralko bi bilo zelo neugodno in neprijetno, da pristopi do mize in ogovarja neznanca.
Lahko pa, da je nisi presenetil ti, ampak tvoja tortica, ki jo je spominjala na otroška praznovanja rojstnih dnevov z vrstniki.


Danes me je zares lepa, mlada in slavna hollywodska igralka s katero sva se srecala na vhodu hotela, ko je sla pozdravit vecjo gruco fenov, vec kot nenakljucno zainteresirano opazovala na terasi ene palace (ki je del hotela) med tem, ko sva se vsak za svojo mizo ob pijaci kratkocasila s telefonom, lol. No, jaz sem se neko tortico vmes maznu.
Eto, to se mi je danes vtisnilo v spomin.

Seveda, ze s tem, ker sem na forume kaj takega izjavil, se zna vsuti plaz zaljivk, lol. Pa sem le opisal kak kompliment se mi je danes vtisnil v spomin.
[/quote]

Povej njeno ime potem, če je slavna Hollywoodska igralka. Tole izpade kot blefiranje, če sem pošten.


Danes me je zares lepa, mlada in slavna hollywodska igralka s katero sva se srecala na vhodu hotela, ko je sla pozdravit vecjo gruco fenov, vec kot nenakljucno zainteresirano opazovala na terasi ene palace (ki je del hotela) med tem, ko sva se vsak za svojo mizo ob pijaci kratkocasila s telefonom, lol. No, jaz sem se neko tortico vmes maznu.
Eto, to se mi je danes vtisnilo v spomin.

Seveda, ze s tem, ker sem na forume kaj takega izjavil, se zna vsuti plaz zaljivk, lol. Pa sem le opisal kak kompliment se mi je danes vtisnil v spomin.
[/quote]

Nakladaš. Lepe in slavne so stare ali pod rušo.


Danes me je zares lepa, mlada in slavna hollywodska igralka s katero sva se srecala na vhodu hotela, ko je sla pozdravit vecjo gruco fenov, vec kot nenakljucno zainteresirano opazovala na terasi ene palace (ki je del hotela) med tem, ko sva se vsak za svojo mizo ob pijaci kratkocasila s telefonom, lol. No, jaz sem se neko tortico vmes maznu.
Eto, to se mi je danes vtisnilo v spomin.

Seveda, ze s tem, ker sem na forume kaj takega izjavil, se zna vsuti plaz zaljivk, lol. Pa sem le opisal kak kompliment se mi je danes vtisnil v spomin.
[/quote]

Zgodba dneva, jaz ti popolnoma verjamem.

To le pomeni, da prizna, da je največja kur ba, da je že vse sprobala 😁😁
[/quote]

Ja, ampak si pa le prvi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ko sem bla stara ene 16, 17 mi je en fant rekel: Ej, ti pa sloh nic ne smrdis po štali in kravah.
Nisem vedela a naj se jokam al smejem.

V mlajsih letih, ko sem se poskusal delat v Sloveniji, sem bim postavljen za integratorja enega produkcijskega programa, ker je eno podjetje IT, za katerega sem delal, kupilo drugo. V tem kupljenem podjetju jebila starostna struktura zaposlenih pomaknjena malo bolj v desno, temu primerno je bilo tudi stanje na podrocju razvoja. Na meni je bilo, da “vnesem svezega vetra” v produktno vejo, za katero sem bil zadolzen.

Po prbl. nekako pol leta skupnega dela so se napetosti umirile in padla je ze tudi kaka bolj zasebna debata. Ko sem oznanil zaroko, mi je eden izmed “prevzetih zaposlenih”, krepko starejsi od mene (ki je imel vedno na jeziku “Desi, ti nisi moj sef.”) nazdravil in izustil: “Desi, na tvoji poroki bom jaz sofer.” In je drzal dano besedo. Zame je bilo to eno najlepsih priznanj, oz. eden najlepsih komplimentov v zivljenju.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nakladaš. Lepe in slavne so stare ali pod rušo.
[/quote]
Ravnokar sem ugotovil, da ima ze 40 let. Samska. Nikoli porocena. Pa se njen najozji sorodnik ima moje ime. Svasta… Samo ni se za salit. Je hud mojster borilnih vescin, lol. Ampak lepa pa kot slika.


Ravnokar sem ugotovil, da ima ze 40 let. Samska. Nikoli porocena. Pa se njen najozji sorodnik ima moje ime. Svasta… Samo ni se za salit. Je hud mojster borilnih vescin, lol. Ampak lepa pa kot slika.
[/quote]

Kako to, da veš vse te podatke o njej, njenega imena pa nočeš izdati? A ji je ime Katarina Čas? Smo v eni temi ugotavljali, da je po vsej verjetnosti ta dotična oseba bila ona? Mar se motimo, povej, bumbar 😁😁


kdaj se naslednjič dobiva ♥

Kako to, da veš vse te podatke o njej, njenega imena pa nočeš izdati? A ji je ime Katarina Čas? Smo v eni temi ugotavljali, da je po vsej verjetnosti ta dotična oseba bila ona? Mar se motimo, povej, bumbar 😁😁
[/quote]
Ni Slovenka. Ima pa slovanske korenine. Po izgledu spominja na Charlize Thieron. Le nekoliko nizje rasti je.


Ni Slovenka. Ima pa slovanske korenine. Po izgledu spominja na Charlize Thieron. Le nekoliko nizje rasti je.
[/quote]
Pa za Katarino res ne bi rekel, da je (v svetovnem merilu) slavna igralka, lol.

New Report

Close