Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Lj paciente sprejema nova ginekologinja

V Lj paciente sprejema nova ginekologinja

Glede na to, da je v Lj ves čas problem glede ginekologov, morda komu pride prav informacija, da paciente po novem sprejema ginekologinja v ZD Šiška dr. Tinkara Srnovršnik.


Občasno se res počutim pič..kasto, vendar verjetno ne bom potreboval njenih uslug!

Si ze bila pri njej? Imas izkusnje? Starejsa, mlajsa zdravnica? Bi menjala pa ne bi sla na slabs.

nova
Uredništvo priporoča

Mislim, da je mlajša, po podatkih, ki so dostopni na spletu, je ravno začela sprejemati pacientke, v začetku meseca jih je imela vsega skupaj 5. 🙂

No, v Sežani (=kar nekaj let je delala v ZD Sežana) jo zelo pogrešamo. Meni je bila super in mi je res žal, da je odšla 🙁

Bom malo prečekirala za njo. resnično bi rada menjala svojo ginekologinjo,ker mi ni všeč. To,da imam polciistične jajčnike mi ni povedala na nobenem pregledu,ko mi je endokrinolog to odkril in postavil zdravljenje,sem jo vprašala zakaj mi ne pove,je vehamentno zavrnila ja sej to je čist normalno za vsako žensko..češ ni treba da ti povem.. ko sme ji omenila da želim zaščito,ko sem imela partnerja (oziroma bližal se je čas da se vidiva) mi ni hotla dat zaščite,no ni ravno da ne bi hotla ampak me je nagovarjala kao saj bo pazil ne rabiš.. nedopustno za ginekologinjo!! ni mi všeč in ne maram jo,januarja mam spet pregled in na živce mi gre.. je pa to Dr.Colja za bežigradom :((((

Ti je ponujala morda kakega tipa iz bližine ordinacije?

ne,mi ni,sem pa slišala kaj vse je delala ja. In jo res ne maram. Zdjle se ji gode,ker primanjkuje ginekologov drastično pa jo nekateri ne moremo v k-urac poslat ker smo pol brez ginekologa. Katastrofalna je..ne maram je

Ti je ponujala morda kakega tipa iz bližine ordinacije?
[/quote]


[/quote]

Poveš prosim kaj počenja, ker malo odlašam z obiskom pri njej.

Poveš prosim kaj počenja, ker malo odlašam z obiskom pri njej.
[/quote]

slišala in brala sme marsikaj,menda da je eni pacientki šla v sosednji lokal iskat tipa..pa brala sem,da je ena šla samoplačniško in ogromno keša stran vrgla za neki kar ji ni vredu povedala,bila pa je noseča.. to sem pač brala in slišala. Meni osebno vem da ni povedala da imam policistične jajčnike,in ta sindrom je meni delal težave,kot ginekologinja bi lahko vedla da zaradi PCOS (policistični sindrom) menstruacija izostane in jo ni in če jo ni,so večje možnosti za raka endometrije. In ta krava,ko sme ji rekla,zakaj mi pa niste povedali,niti mi niste dali terapije je rekla da veliko žensk to ima kao no big deal. meni je to šlampasto do fundamenta! meni je endokrinolog dal terapijo. Če je tok “brezveze” nevem zakaj so mi predpisali metformin. Druga stvar pa je,kot sem rekla ni mi hotla dat zaščite. Prvo je vprašala kok je partner star sem rekla 51,je rekla oh,to je odraslo,zna pazit. Katastrofa!!! komi čakam d ajo zamenjam.. zdej ma srečo..ni ginekologov in smo eni odvisni od nje. Ne priporočam je.

slišala in brala sme marsikaj,menda da je eni pacientki šla v sosednji lokal iskat tipa..pa brala sem,da je ena šla samoplačniško in ogromno keša stran vrgla za neki kar ji ni vredu povedala,bila pa je noseča.. to sem pač brala in slišala. Meni osebno vem da ni povedala da imam policistične jajčnike,in ta sindrom je meni delal težave,kot ginekologinja bi lahko vedla da zaradi PCOS (policistični sindrom) menstruacija izostane in jo ni in če jo ni,so večje možnosti za raka endometrije. In ta krava,ko sme ji rekla,zakaj mi pa niste povedali,niti mi niste dali terapije je rekla da veliko žensk to ima kao no big deal. meni je to šlampasto do fundamenta! meni je endokrinolog dal terapijo. Če je tok “brezveze” nevem zakaj so mi predpisali metformin. Druga stvar pa je,kot sem rekla ni mi hotla dat zaščite. Prvo je vprašala kok je partner star sem rekla 51,je rekla oh,to je odraslo,zna pazit. Katastrofa!!! komi čakam d ajo zamenjam.. zdej ma srečo..ni ginekologov in smo eni odvisni od nje. Ne priporočam je.
[/quote]

Meni je šla iskat po operaciji endometrioze v bližnji lokal, ker so kao ugodni dnevi, za takoj narest otroka. Fuj. Sem tu že pisala.

Že prej me je strašila s poškodovano in dvorogo maternico in o omejenem življenju, da sem se pripravila skoraj na smrt, vse to mi je kirurg pred operacijo zanikal, a posledice in strah je ostal, po operaciji pa je kar pošlo.

Pa dejte no nehat nakladat o dr. COLJI ! Kaksne neumnosti pisete ojoj, bogi zdravniki, ki imajo take paciente . 3x sem rodila, vse nosecnosti vodene pri njej, ne komplicira, pove vse tako kot je in ima ogromno znanja, meni je res super in na vsako moje vprasanja mi je vedno podala strokoven odgovor.

vredu super,mi je kar malo doleglo. Ker sme kr v strahu,ko bom spet šla tja. Počutim se nelagodno,nevarno,pa bi s emogla varno in zanest bi se mogla nanjo pa se ne,ker kot sme omenila mi je veliko stvari zamolčala in to me je spravilo iz tira. In ni mi hotla dat zaščite. Oziroma pošteno povedano,ko sem omenila da bove dale ypsilon je odklanjala.. mene to vrže s tira! In kar sme brala o njej.. to kar so govorili huh… itak da sm vsa živčna.

Meni je šla iskat po operaciji endometrioze v bližnji lokal, ker so kao ugodni dnevi, za takoj narest otroka. Fuj. Sem tu že pisala.

Že prej me je strašila s poškodovano in dvorogo maternico in o omejenem življenju, da sem se pripravila skoraj na smrt, vse to mi je kirurg pred operacijo zanikal, a posledice in strah je ostal, po operaciji pa je kar pošlo.
[/quote]
Upam, da te bo tožila za klevetanje! Ker tole tvojo pisanje je klevetanje, ki je po KZ kaznivo! In to ne malo! Tvoje pisanje ji bo preposlano, potem se pa na sodišču sama meni naprej!


Upam, da te bo tožila za klevetanje! Ker tole tvojo pisanje je klevetanje, ki je po KZ kaznivo! In to ne malo! Tvoje pisanje ji bo preposlano, potem se pa na sodišču sama meni naprej!
[/quote]

Ti imaš osnovno šolo?
S kakšnim namenom ti ščitiš doktorco?

Ti imaš osnovno šolo?
S kakšnim namenom ti ščitiš doktorco?
[/quote]
Šnelca, zdravila vzet! Koristi! Takim kot si ti pa še posebej!


Šnelca, zdravila vzet! Koristi! Takim kot si ti pa še posebej!
[/quote]

Niso mi jih predpisali, ker je razum zdrav.

Resnica vas boli in za to ni zdravila 🙂

Niso mi jih predpisali, ker je razum zdrav.

Resnica vas boli in za to ni zdravila 🙂
[/quote]

Kakšna resnica! A da ena modelinja ( si to ti) kleveta iz svoje anonimnosti nekoge z imenom in priimkom in ji pripisuje tudi dejanja, ki jih ni storila! Zdravila vzet, pa pamet v roke! V glavi je tako ni!

Kakšna resnica! A da ena modelinja ( si to ti) kleveta iz svoje anonimnosti nekoge z imenom in priimkom in ji pripisuje tudi dejanja, ki jih ni storila! Zdravila vzet, pa pamet v roke! V glavi je tako ni!
[/quote]

Če vabi v ordinacijo, da videla kako dva seksata ko ima pacientka plodne dni, je bolna zdravnica in ne pacient ali modelka ki tukaj komentira.

Hvala za tole informacijo. Sem sicer ravno prejšnji teden rešila stisko z ginekologom in v solzah in po številnih prošnjah komaj našla ginekologinjo, ki me je sprejela.
Upam, da bo komu koristila tale informacija.

Ravno sem tudi sama iskala novega-o ginekologa-injo in sem opazila, da pri v ZD Šiška ni pisalo, da ne sprejema novih pacientk. To sicer piše pri vseh ginekologih v Ljubljani oz. povsod rečejo, da ne sprejemajo novih pacientk. Poklicala sem torej v ambulanto dr. Tinkare Srnovršnik in so potrdili, da sprejema nove pacietke. Zato sem se kar takoj šla prijavit k njej. estra je bila tudi zelo prijazna in imela sem dober občutek.
Potem sem opazila tudi to temo tukaj, zato iz prve roke potrjujem, da dr. Tinkara Srnovršnik sprejema nove pacietke. Predlagam, da pohitite, ker bo po moje takoj polno, ko se bo razvedelo. Je namreč edina v Ljubljani, ki sprejema – vsaj po objavljenih podatkih.

Res je bila odlična! Kar sigurno ne morem rečt za gospoda ” doktorja”, ki je prišel na njeno mesto. Žalostno res!

Če vabi v ordinacijo, da videla kako dva seksata ko ima pacientka plodne dni, je bolna zdravnica in ne pacient ali modelka ki tukaj komentira.
[/quote]

Kako pa to veš?
a) lastna izkušnja
b) je rekla soseda, da je slišala od prijateljice, ki je slišala od sestrične, ki je slišala od…..

Če je odgovor b, potem se raje ugrizni v jezik, ker jaz bi te za take zgodbice tako tožila, da bi še tvoji vnuki plačevali.

Lastna izkušnja seveda..

Meni je šla iskat po operaciji endometrioze v bližnji lokal, ker so kao ugodni dnevi, za takoj narest otroka. Fuj. Sem tu že pisala.

Že prej me je strašila s poškodovano in dvorogo maternico in o omejenem življenju, da sem se pripravila skoraj na smrt, vse to mi je kirurg pred operacijo zanikal, a posledice in strah je ostal, po operaciji pa je kar pošlo.
[/quote]

Jaz se tudi večkrat vprašam, komu je sploh še za zaupat.
Človeško življenje je večkrat odvisno od tega, kako dober je zdravnik (ginekolog, dermatolog, psihiater ….).

Kaj je to dvoroga maternica?
Omejenem življenju, kaj pa to pomeni?
Prav hudo mi je, ko berem take stvari.

New Report

Close