Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Adijo služba, prodajam stanovanje, odhajam v tople kraje za vedno

Adijo služba, prodajam stanovanje, odhajam v tople kraje za vedno

Dost mam tega lajfa. Za ta denar, ki ga dobim od prodaje stanovanja v Ljubljani lahko živim v toplih krajih kot kralj. Zbogom gnila Slovenija!

Ajt,fajn se mej.

kar v južno afriko ali na madagaskar! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

[img] http://shrani.si/f/1A/oQ/2Di0ub4s/niger-beach.jpg [/img]

V Italiji dobiš poceni gumenjake za nazaj čez mediteran.

______________________

Nič, lepo se imej, kamorkoli že greš…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Tako kot ti en že piše. Fajn se mej.
Malo pa razloži kam se odpravljaš in tvojo finanćno kalkulacijo za bivanje tja, kamor se odpravljaš.
Nisi edini s takšnimi željami. Meni je stari pustil celo fabrko in mi je tudi en vuršt zanjo.

Verjetno greš na Tajsko. Tam imaš mlada dekleta po 1$ / noč. Žal poševnih oči.

Kako pa si prišel do stanovanja?

Imaš mentaliteto kapitalističnega sveta, kjer se ljudje selijo, da dobijo več za svoj denar.
Vedno znova se mi poraja vprašanje, če so kljub boljšemu življenju tam, res srečni?


Zakaj “žal”? Kakšne oči pa naj imajo Tajke?
Lahko pa šavsne po Slovenkah. Žal s(m)o bele polti in ravnih oči.

Moj cilj je Tajska al pa Filipini. Imam pa dva stanovanja, eno meščansko v centru Ljubljane sem nedolgo nazaj podedoval, to bom prodal za dober denar, svojega bom pa dal v najem za 600 evrov mesečno, s tem lahko živim kot kralj.

Vse je v redu in sijajno tam, dokler…dokler nimaš zdravstvenih problemov.
Kaj pa potem?

Ne vem, če je to ravno kapitalistična mentaliteta, meni se zdi ravno obratno. Ljudje, ki imajo čez glavo kapitalizma, materializma in tega novodobnega družbenega pehanja za “must have” in bezljanja za več in več, si želijo miru in nekega bolj počasnega življenja.
Zakaj ne bi bili srečni? Odvisno je le od posameznika, je ta njegova odločitev v skladu z njim ali ne. Jaz grem komot živet na konec sveta, brez prijateljev in sorodnikov, nimam težav s tem, imamsuper odnose z vsemi, a sem zelo sama svoja in zelo srečna tudi sama s sabo, zato mi neznana okolja in ljudje niso težava. Nekateri so pa bolj vezani na domače in jim zna biti taka odločitev kar v breme.

Vse je v redu in sijajno tam, dokler…dokler nimaš zdravstvenih problemov.
Kaj pa potem?
[/quote]

Tudi tam imajo zdravnike, če imaš denar. In jaz ga bom imel na banki. Bom videl. Mogoče bom pa oba stanovanja oddajal, če pa zagusti pa lahko enega prodam. Tam lahko najameš hišo na plaži za sto dolarjev.

Jaz bi sigurno naredil isto.

Za vsak slučaj si plačuj zdravstveno zavarovanje pri nas.

Za vsak slučaj uporabljaj kondom in nosi pištolo.

Za vsak slučaj najprej vrzi temo na mon, da dobiš prave odgovore!
😉

Saj če bi ga sam zaslužil, ga ne bi prodajal, tuje je pa lahko prodat. Na Filipinih so potresi, se ti bo tisti šotor ali lesena baraka zrušila. Kaj pa pol, na socialo v slovenijo, kupiš ležalnik pa spet naprej ležiš. Zakaj pa ne greš na Aljasko?


Dve stanovanji… Dve stanovanji … Dve stanovanji …

Sploh ne gre za to, ampak da jih nič več ne zadovolji in da hkrati vedno iščejo nekaj posebnega za postavlajnje pred drugiimi.

Eksoti so fini, dokler si mlad in zdrav. Ko si star in potrebuješ oskrbo in nego, tam ne moreš tega pričakovati.
Mama od Bizovičarja živi v Afriki, pa vseeno prihaja domov, ko je treba k zdravniku.
Anka Senčar je tudi prišla domov, ko je kap ruknila in je bila potrebna oskrba….

Hvala, ker si nas obvestil. 🙂

Hvala, ker si nas obvestil. 🙂

Kdaj človek zboli, ne vemo, lahko pri 30, pri 40 ali pri 80.
Če nekdo hodi še v službo, je verjetno max 50, ima načeloma 10-20 let aktivnega življenja pred seboj. Zakaj ne bi ta leta lepo živel?

Saj bom plačeval zdravstveno zavarovanje v Sloveniji in tu bom imeli vsaj eno stanovanje in če se mi kaj zgodi lahko še vedno pridem nazaj.

New Report

Close