Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Kaj bi si mislili, če bi vam ženska, s katero hodite 1 mesec rekla, da si želi vzdržnosti do poroke?

Re: Kaj bi si mislili, če bi vam ženska, s katero hodite 1 mesec rekla, da si želi vzdržnosti do poroke?

Me zanima Vaše mnenje

Saj je čisto enostavno, če NE zmoreš to njeno razmišljanje sprejeti (brez vzbujanja krivde, posmeha) in ob tem razumeti tudi ozadje njenega razmišljanja, in to s spoštovanjem, potem nisi z njo na isti frekvenci in raje pojdi zdaj kot kasneje. Ker bo kasneje le še težje. Ona pod pritiskom zaradi tebe, ti pa ves siten, ker ne razume “tvojih” potreb. IN brezveze se okoli tega spraševati. Če razumeš in sprejmeš, razumeš in sprejmeš, če ne, ne. Pika.

končno ena taprava za ožent.

nova
Uredništvo priporoča

Najprej bi pogledal v koledar, če se morda ni zgodil preskok v času.
Če se ta ni zgodil, potem bi z njo predebatiral njene in svoje poglede na seks, ker bi po poroki ne želel kakih neprijetnih presenečenj.
Malo bi se tudi pozanimal o simptomih SPB, če morda njena “vzdržnost” ni posledica zdravljenja kake okužbe.
Če sem pa čisto iskren: Čemu poroka?

Težko verjamem, da žena odklanja seks do poroke zaradi vzdržnosti, saj verjetno ni več devica.

Torej želi si poroke s tabo, ker se lahko na tvoj račun okoristi, spolno privlačen pa ji nisi. To je moja analiza.

Oprani možgani in kompleks.

Če mi po enem mesecu še ne bi dala, ji sploh ne bi bilo treba nič govorit. Bi bila takoj bivša.

Evo, tudi jaz sem rekla, da si želim vzdržnosti do poroke. Mislim, da ne šele po enem mesecu, ampak takoj, ko sva začela. Očitno sem bila dovolj zanimiva in se je moj strinjal. Bilo je včasih težko za znoret. Ampak sva zdržala. Na koncu bi vsaj enkrat celo jaz popustila, pa je moj rekel – kar sva rekla, sva rekla. Ni bilo večjega dokaza ljubezni! Prave ljubezni.
Po poroki je bilo za oba noro lepo. In tako zdaj ostaja že dobri dve desetletji. Skladna, nora drug na drugega, še vedno. Če bi šla še enkrat nazaj v čas pred poroko, bi to pot prehodila do pikice enako. Je bilo vredno vsakega truda.
Jaz sem bila devica, on ne več. Kakšne SPB? Joj, kako ste hudobni. Nihče več ne verjame v nedolžnost. Iskreno nedolžnost?
Če mene vprašaš – če je vredna, jo počakaj.

Zakaj pa si mučila oba z vzdržnostjo?

Večina žensk ni devic, torej je težko verjeti eni, ko pravi, da je.

Mislim, da odlagati seks do poroke ni pametna poteza, saj je tudi ujemanje v spolnosti pomemben del odnosa. Tebi se je pač izšlo, ampak drugim to ni za priporočati. Vedeti, ali imata enake potrebe in enak spolni nagon je še kako ključno, pri vzdrževanju odnosa na dolgi rok.

Mislila bi, da je fanatično verna in bi kot partnerica (če bi bila jaz fant) zame itak odpadla.

Kakšen mesec morda dva bi si vzel čas, da ugotovim v katerem grmu zajec tiči glede te fiksne ideje. Čisto možno da že zdavnaj ni več devica ampak je imela pestro obdobje, morda tudi kakšno SPB, zdaj je pa srečala “boga”. Poznam eno tako.
No na tebi je da razmišljaš s svojo glavo … samo, da ne boš na koncu zvedel da so jo žgali vsi razen tebe LOL No ja to je tako kot bi imel avto in ga ne smeš preizkusit, vozit … no potem pa greš enkrat na daljše potovanja z njim in ugotoviš, da to ni to, crkuje, nima pospeškov ali pa je že čisto zjahan … vozili so ga mnogi ti si ga pa lahko samo gledal, umival, čistil in skrbel zanj LOL

Mislil bi si, da si želi vzdržnosti do poroke.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi jaz se strinjam s teboj, zagotovo je imela ze vsega dovolj, je verjetno tudi okuzena in zdaj z izgovorom o devistvu to skriva, jaz bi se na tvojem mestu, avtor, pogovoril z njo o pogledih in v primeru, da bi vztrajala pri svojem sel svojo pot, je dovolj takih, ki imajo vse poslihtano v glavi, ne rabis zbirat takih, ki jim manjkajo kolesca v glavi.

Če sta počela vse drugo, razen samega koitusa, to ni vzdržnost, saj to menda veš? Ne moreš reči, da si vzdržna, če te partner pripelje do orgazma. To je contradiction in terms. Edina razlika je tehnična podrobnost, da ti je himen šel šele po poroki. V čem je bil pa smisel tega, veš pa edino ti.

Reci da jo popolnoma razumeš in se še sam vzdrži čustveno do poroke -:)

Torej… imela je kup dedcev s katerimi ni čakala, zdaj pa bi čakala do poroke? Sem za. Samo jaz ne bi bil ženin.

Čista loterija.
Kako pa veš, da se bosta s partnerjem ujela v spolnosti, če ne bosta prej probala?
Se spomnim moje mladostne zaljubljenosti – čist sem bila zacopana v enega iz višjega razreda, eno leto me je držalo, vsi dnevniki so ga bili polni, sanjarjenje na polno. Potem me je pa na enem plesu zapecal in poljubil – in me je minilo v milisekundi, ko je bil njegov poljub totalna katastrofa. In to je bil samo poljub.
Da se pa greš tombolo z nekom, s katerim nameravaš biti celo življenje? Pogumno, ni kaj.

A ni vseeno sex prej ali po poroki? Nevem. Vem samo da je folk kalkulatorski in pokvarjen….

Orodje skompleksiranih za merjenje lastne vrednosti.

A ni vseeno sex prej ali po poroki? Nevem. Vem samo da je folk kalkulatorski in pokvarjen….
[/quote]

Meni se ne zdi. Če se z nekom ne ujamem v postelji, bi raje to vedela prej – in se posledično ne bi poročila z njim. In ne, folk ni pokvarjen, ne vidim, kaj bi bilo narobe s tem?

Meni se ne zdi. Če se z nekom ne ujamem v postelji, bi raje to vedela prej – in se posledično ne bi poročila z njim. In ne, folk ni pokvarjen, ne vidim, kaj bi bilo narobe s tem?
[/quote]

dejstvo je, da se grejo resnično vzdržnost do poroke taki, ki jim seks kaj dosti ne pomeni. torej je potem čisto vseeno, ali je dober ali slab, itak je namenjen samo temu, da do otrok pridejo..

Mislim, da so to povsem normalna pricakovanja neke normalne zenske. Na spolnost je najbolje gledati, kot na ogenj… ta ima fazo tlenja, nakar se razplamti in nato pocasi ugasa. Vecina zensk danes vstopa v zakon, ko je ta ogenj ze dolgo nazaj zacel ugasati in tako beremo zgodbice o tem, kako vlada susa na tem podrocju v zakonu. Pred teboj pa (menda) stoji dekle, katere ogenj se bo ob tebi sele razplamtel… izbira je tvoja. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

če bi bila ti z nekom skupaj tri leta, preden sta se zažvalila, bi mu menda bila sposobna reči, ej, tak poljub mi pa sploh ni všeč. kaj če bi probal tako ali pa tako?
eno je, da se zažvališ s praktično neznancem, s katerim se še pogovarjat dobro ne upaš, ali pa z nekom, za katerega veš, da te ima rad in da je s tabo, ker hoče biti s tabo in ti hoče ugajat….

ne me narobe razumet, jaz nisem bila za celibat do poroke. ampak če sta dva res močno povezana, se imata zelo rada, sta se sposobna o vsem pogovorit… kar pride z dolgo vezo, potem je težko, da bi seks ne klapal.

…da te preizkuša…

New Report

Close