Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dr Maja Androjna

dr Maja Androjna

a kdo mogoče ve zakaj je na bolniški dr Maja Androjna iz zd šiška.??? ker je super zdravnica

Ne vem in nas nima kaj brigati, razumem pa, da naj bi bila kmalu nazaj. Morda so se samo nerodno izrazili “do nadaljnjega”. Morda je samo kakšna viroza. Če rabiš zdravnika zdaj, pokliči na recepcijo in te bodo vezali k enemu, ki dela.

Najbrž kakšna viroza. Vsaj prejšn teden je bila prehlajena, ko sem bila pri njej. In ja, super zdravnica je.

nova
Uredništvo priporoča

Rabim njen mail za naročanje.Sem njena pacientka.

Google res ne najde spletne strani ZD Ljubljana, ampak tukaj je direkt link, na katerem imaš tudi telefonsko in mail naslov. Sicer pa pokliči na recepcijo in ti bodo dali.

https://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?option=com_zdravniki&SIFRAD=5208&strm_zdr=4541&view=zdravnik&Itemid=0

Mislim, da družinski zdravniki v času odsotnosti opravljajo specializacijo. Tako je vsaj v ZD Bežigrad pri moji zdravnici. Vsakič, ko se vrne z “odsotnosti”, ima drug naziv.

    Dr Androjna že nekaj časa ne dela a kdo ve zakaj je odsotna???

Dr.Androjna ne dela več od 22.11.2021

Si moramo novega zdravnika najti

mene pa zanima, zakaj se medicina študira 6 let, po koncu šolanja pa diplomanti, ki ven pridejo, niso niti praktikanti, ampak morajo še za 6 let v šolo. Morajo bit tam res eni ne preveč pametni ljudje.

New Report

Close