Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekdo hodi okoli hiše.

Nekdo hodi okoli hiše.

Že dve večeri nekdo hodi okoli hiše. Dve večeri nazaj nam je odprl vrata v prizidek hiše tako da smo slišali in šli pogledat. Ampak je že izginil. Včeraj ko so bila vrata zaklenjena pa je potrkal po okni babičine sobe, ker ni moral odpreti vrat. In encas da smo prišli ven je že izginil. Zanimivo pa je da pride okrog pol sedmih ko je še vsa hiša razsvetljenja. Ne ko gremo spat. Še pravi da pride z namenom da pije živce. Ne vem kaj naj naredimo, naj pokličem policijo samo kaj če ni vlomil. Otroci so že čisto prestrašeni.

:)))
Sam se moraš res potruditi, da takole reč sklamfaš :))))

Pričakaj ga ti/mož danes že pred pol sedmo zvečer, za vogalom/drevesom. Pa potem boš videla namen in ukrepaj.

nova
Uredništvo priporoča

Pričakaj ga ti/mož danes že pred pol sedmo zvečer, za vogalom/drevesom. Pa potem boš videla namen in ukrepaj.
[/quote]

sposodi si rotwailerja

Če je slučajno res…
Zakaj pa ne postaviš kamere?

To je najbrž kak žleht sosed. Mi smo imeli enega takega. Naš je bil sicer čisto tiho, a sem ga enkrat videla, ko sem nesla smeti zvečer. Bil je na našem vrtu in se je hotel potuhniti v temo. Potem mi je bilo marsikaj jasno. Smo namreč že nekaj časa opažali neke spremembe na vrtu, a smo mislili, da je kriva kaka žival, ki je kaj prevrnila, poškodovala, pomendrala itd. Od takrat, ko sem ga dobila, je bil mir. Zato priporočam, da ga lepo pričakate zunaj, kdorkoli že hodi. Pa kakšen močan reflektor nabavite, ki se samodejno prižge, ko nekdo pride blizu hiši.

Pričakaš ga v mraku in mu daš en gorenjski štamprle, (z lato po hrbtu).
Bo mir za vekomaj.

______________________

Ah, to je kakšen duh. To se dogaja, to trkanje na okna. Men se je tudi, res glasno, ko nikogar ni bilo doma in nikjer nikogar, ne avta ne nič.

Ah, to je kakšen duh. To se dogaja, to trkanje na okna. Men se je tudi, res glasno, ko nikogar ni bilo doma in nikjer nikogar, ne avta ne nič.
[/quote]

Pa noro utripanje z lučmi, to tudi. Pa obiski ponoči od duhov…

Qbr, nevem kdaj sem se tako do solz nasmejala, hvala ti 🙂 was

sposodi si rotwailerja
[/quote]
Kaj pa če ji sposojenega cucka sune??☺

Miklavž verjetno, je tak čas.

in ne bo vohal okoli

To je zagotovo ena višja sila. En duh, po možnosti demon, ki noče, da živite v tisti hiši. Mogoče je imel tam kak ritual nekoč, ko je še živel. Zdaj bi rad spet ta ritual izvajal ob tistem času, pa ga v hišo ne spustite.

Pokliči novo generalko. Ta zaleže za sedem bataljonov.

Ubi se majmun in preveri vse v ≥≥≥≥≥≥

New Report

Close