Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi izbrale to obleko

Ali bi izbrale to obleko

za ven? Seveda tudi v drugih barvah…

Za kam se vam zdi primerna, na prvi pogled?

[img]http://shrani.si/f/3e/v2/4C6eWxHi/vsecna-obleka.jpg[/img]

Bi, zakaj pa ne.

Nekaj podobnega imam, le rokavi se lepo prilegajo rokam in so do zapestij, pa barva je črna.

Samo pod pogojem, da si suha kot špaget, ker drugače s to letečo zaveso okoli obleke zgledaš kot 3 delna omara.

nova
Uredništvo priporoča

Moja sodelavka bi v njej prišla v službo (pisarna), ker pač ne ve kako naj še vzbuja pozornost 😊. Meni je obleka zelo lepa, simpatična. Jaz kril in oblek načeloma ne nosim, izbrala pa bi jo za kakšno boljso priložnost ( matura hčere npr.)

Bi, mi v modri ustreza, bi pa čevlje zlate ali srebrne klasične salonarje in ne belih.
Priložnosti: svečana večerja/kosilo, poroka, službeni večerni dogodek in romantična večerja v dvoje;)

Taka roba je v ponudbi pogosto v OTTO ali Neckermann katalogu, ali pa v kitajskem skladišču.

Prav pride pa takim, ki nimajo ravno okusa za modo.

Jaz je ne bi izbrala, ker mi ni všeč, ampak važno je, da je tebi 😉
Za kakšno priložnost jo pa želiš oblečt?

Taka roba je v ponudbi pogosto v OTTO ali Neckermann katalogu, ali pa v kitajskem skladišču.

Prav pride pa takim, ki nimajo ravno okusa za modo.
[/quote]

Ti pa očitno ne veš, kaj je moderno in kakšne cote se trenutno nosijo za svečane priložnosti, kajne?
Čipke, ja.

Pa ne nabijaj s kitajsko robo, ker praktično tam dobiš vse, od oblek, do čevljev, torb, poročnih oblek, nakita, očal…. Ampak tiste zadeve zgledajo malo drugače kot ta na sliki, aneda? 🙂

Taka roba je v ponudbi pogosto v OTTO ali Neckermann katalogu, ali pa v kitajskem skladišču.

Prav pride pa takim, ki nimajo ravno okusa za modo.
[/quote]

Ti pa očitno ne veš, kaj je moderno in kakšne cote se trenutno nosijo za svečane priložnosti, kajne?
Čipke, ja.

Pa ne nabijaj s kitajsko robo, ker praktično tam dobiš vse, od oblek, do čevljev, torb, poročnih oblek, nakita, očal…. Ampak tiste zadeve zgledajo malo drugače kot ta na sliki, aneda? 🙂

Jaz je ne bi imela.
Je pa bolj fina obleka, ni ravno za vsak dan. Morda za kako večerjo, gledališče

Ti pa očitno ne veš, kaj je moderno in kakšne cote se trenutno nosijo za svečane priložnosti, kajne?
Čipke, ja.

Pa ne nabijaj s kitajsko robo, ker praktično tam dobiš vse, od oblek, do čevljev, torb, poročnih oblek, nakita, očal…. Ampak tiste zadeve zgledajo malo drugače kot ta na sliki, aneda? 🙂
[/quote]

Tudi tale na sliki izgleda precej kitajska, da se ne boš preveč slepila, no 🙂 Pa ne bit užaljena, če podobno slučajno že imaš 😀

Če je že čipka, se mora lepo prilegat po rokah ( torej elastična čipka), ne pa tako stran “štrlet “od rok, kot pri tej na sliki.

In kot je že ena predhodnica napisala – tale model je za žensko z brezhibno postavco, v obliki peščene ure – ker tisti “firnki” ne bodo zakrili eventuelnh odvečnih kilc, ampak jih bodo še bolj poudarili 🙂

Nič nimam proti robi iz kitajskih skladišč, da ne bo pomote, samo oblek- sploh “svečanih”-pa tam ne kupujem. Pa lep večer.

Tudi tale na sliki izgleda precej kitajska, da se ne boš preveč slepila, no 🙂 Pa ne bit užaljena, če podobno slučajno že imaš 😀

Če je že čipka, se mora lepo prilegat po rokah ( torej elastična čipka), ne pa tako stran “štrlet “od rok, kot pri tej na sliki.

In kot je že ena predhodnica napisala – tale model je za žensko z brezhibno postavco, v obliki peščene ure – ker tisti “firnki” ne bodo zakrili eventuelnh odvečnih kilc, ampak jih bodo še bolj poudarili 🙂

Nič nimam proti robi iz kitajskih skladišč, da ne bo pomote, samo oblek- sploh “svečanih”-pa tam ne kupujem. Pa lep večer.
[/quote]

Očitno si zaslepljeno z norenjem in nisi sposobno prebrati, kaj sem napisala. Beri še 1x: podobno obleko imam, le da je v drugi barvi in s prilegajočimi se rokavi.
BTW, nisem je kupila prek kitajske spletne strani. Niti ni bila poceni, predvidevam, da dve tvoji socialki.

Komu kaj paše in komu ne, ni stvar debate. Avtorica ni izpostavila tega, da je podobna kitu, zatorej je takšno premlevanje brezvezno.

Kakšne probleme imaš pa TI, da takole napadaš vsevprek? 😛

meni je zelo všeč, primerna npr. za gledališče.
žal pa ni namenjena meni 🙁

Očitno si zaslepljeno z norenjem in nisi sposobno prebrati, kaj sem napisala. Beri še 1x: podobno obleko imam, le da je v drugi barvi in s prilegajočimi se rokavi.
BTW, nisem je kupila prek kitajske spletne strani. Niti ni bila poceni, predvidevam, da dve tvoji socialki.

Komu kaj paše in komu ne, ni stvar debate. Avtorica ni izpostavila tega, da je podobna kitu, zatorej je takšno premlevanje brezvezno.

Kakšne probleme imaš pa TI, da takole napadaš vsevprek? 😛
[/quote]

Kdo napada? 😀

Sicer pa – preberi še enkrat svoje zadnje skropucalo – ti cefraš in analiziraš odgovore drugih, ker je očitno tvoj futr in žališ celo avtorico s prispodobo, da je “podobna kitu” – v mojem postu to ne piše – tvoja intrpretacija je pa samo tvojproblem 😀

Najdi si drugo kost za glodanje, kr jo danes zvečer očitno rabiš, ker si tako (ne)napičena, na moji si boš zobke polomila ! :D. ( sarkazem on).

Naj ti bo…
ne da se mi prepirati s takimi, ki v vsaki zadevi iščete najslabše možne variante samo zato, ker ste nezadovoljni s svojim lajfom, statusom (in postavo)… 🙂
Čauči 🙂

Tele “zavese” gor so totalno mimo, sori. Okusi so razlicni, ampak men zgleda ceneno in neaktualno. Brez teh zaves gor in z obtisnjenimi rokavi bi bla pa druga pesem …

Ne bi.

Telirane obleke do pod kolen so mi všeč in jih tudi sama nosim. Tukaj bi spremenila samo rokave (brez čipke in brez ogrinjala) in barvo
Čevlji so mi pa vsec
Točno te obleke ne bi izbrala, vendar komur je vsec zakaj pa ne.?

Waw, lepo. Takšno obleko bi imela, oblekla bi jo za službene slovesnosti (no ja, enkrat 🙂 ).

Ne zdaj analizirat ženske na sliki. Ampak okvirno obleko.
Ja, ima preširoko okrog rok, kjer je čipka.

Sama pa ne bi imela tako ozko pri kolenih, ne nosim nikoli tako.

Mi ni napačna, za večerjo, roj.dan…

Sori, to je kmetavzarska obleka.

Glede na to, da zadnje časa precej vohljam po trgovinah za oblekami, naj povem, da je prevladujoč trend pri oblekah, tudi dizajnerskih, točno takšen kot je pri obleki na sliki. 🙂

A se vam ne zdi, da ima manekenka trebušček in da je to obleka za nosečnice? Meni deluje tako, se pa lahko motim.

ne,nebi. Čipke na tak način,dolgi čipkasti rokavi so davno out. Danes so čipke ali na stopalkah nogavičkah,ali na strani snickers supergic,.. skratka teli čipkasti rokavi so out. Tole ki plapola pa tudi preveč elegantno/svečano za cassual zabavo. Ta obleka je kvečjemu primerna za na kakšno poroko… obvezno v tej barvi da ne zasenči neveste,pa še to da jo nosi ženska stara 45 ki je malo zadaj v koraku z modo. Obleka mi ni všeč. Velik kiks je pa verižica tanka (k so dejansko statement boljše za k tej opravi),to pa zato ker ima že obleka nek dekor,trikotniček z neko sponko. Preveč vsega..


Ne bi.
Bi ji pa odrezala te rokave, bi prec postala lepša, ker te zavesce so prav simpatične okoli nje..
Ni pa to dnevna obleka.

New Report

Close