Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So vam tetovaže všeč?

So vam tetovaže všeč?

Na tej osebi deluje od daleč kot madeži na koži. Pa različni stili tetovaž tudi ne gredo skupaj. K vzorčastim kopalkam pa sploh ne.

https://www.vecer.com/sama-na-plazi-pevka-pokazala-izklesano-postavo-in-nov-tatu-6621991

“Ali so vam tetovaže všeč”.
To je približno tako vprašanje, kot: “ali vam je glasba všeč”.

Nekaj ja, nekaj ne, nekaj je odvratno, nekaj je smešno, nekaj je tako dobro, da me zabriše –
– – –

?
Ja.

Odvisno od tatuja, mesta, na katerem je, osebe, ki ga nosi…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

Ne. Niso mi všeč ne majhne ne velike, ne na moškem ne na ženski, skratka nikjer.

Mi je že bila na kom kakšna majhna in diskretna všeč, ampak zelo, zelo redko. Na splošno pa ne.

Tetovaža kot nekaj kar ti veliko pomeni in si prepričan, da jo hočeš imeti tudi na stara leta, mi je ok. Packanje po telesu zato, da izpadeš kul je pa čisto zgrešeno. Razni metuljčki, vrtnice, samorogci, zajčki, kljukasti križ sredi čela itd. je za skozlat pocukrano in nepremišljeno.


Jep, predvsem kljukast križ sredi čela je za skozlat pocukran… 😉

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Jep, predvsem kljukast križ sredi čela je za skozlat pocukran… 😉
[/quote]

[img]https://media.giphy.com/media/jD5Sqondg6lfq/giphy.gif[/img]

Jaz obožujem tetovaže. ravno zdaj decembra grem prvo delat,upam,stiskam fige da bom dobila termin za december. Nimam niti ene tetovaže,ker pač ni bilo denarja,to so drage stvari. Ampak postopoma..upam da mi rata,zdaj ko mi je posel malo bolj zalaufal letos.
Imela bom cel potetoviran rokav “sleeve” na desni roki,na levi polovični sleeve,na vratu bom tudi imela velik tatoo,na polovici trebuha tudi,pod ritjo hočm diskretnega metuljčka,na stopalu tudi.. to planiram upam da mi rata. želim črno bele tatooje obvezno,nobenih barvnih. S tem da nočem črno-bele res uno črne črne,hočm zamazano sive odtenke. Skratka če bo vse po sreči,grem zdjle decembra na prvega! A cat on my hand <3

A ni pr vas v Bosni ceneje?

Pa si razmišljala, da boš potem morala vedno zelo paziti, kaj boš oblekla, da ne bo izpadlo grdo? Ker te tetovaže so kot obleka z vzorcem in več različnih vzorcev se tepe med sabo.

A ni pr vas v Bosni ceneje?
[/quote]

pa ponekad je,samo moraš još da mu ga spušiš onda pade diskont.
zdaj sam u slovenija,imam več dinarja,u bosni je vse bogo.

Kdor nima v glavi, se meče ven s tatuji. zato da izstopa.

Pa si razmišljala, da boš potem morala vedno zelo paziti, kaj boš oblekla, da ne bo izpadlo grdo? Ker te tetovaže so kot obleka z vzorcem in več različnih vzorcev se tepe med sabo.
[/quote]

očitno ne razumeš da bodo moje tetovaže črno-sivo-bele.. občutka ravno za stil nimaš :))
poleg tega bom tetovaže ponosno pokazala..zato jih tudi želim,ker jih obožujem

Kdor nima v glavi, se meče ven s tatuji. zato da izstopa.
[/quote]

če bi bilo to tako,satara sem 29 let,večina mladosti,izstopaštva,ugajanja družbi,je že šlo čez faze..še vedno nimam nobenega tatooja,pa so bile možnosti. Samo jih nisme izkoristila. Prišel je čas,ko bodo del mojega imena in priimka. Prazno glavo bom dala na pladenj. tako nekako.. da s ebo vedelo za zihr da je notri slama :))

Ne.

Ne. Niso mi všeč ne majhne ne velike, ne na moškem ne na ženski, skratka nikjer.
[/quote]

Nobena tetovaža, na nobenem.Ne.


Seksi, kt svina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Livestock_branding

Zelo všeč:) A ne vse.

Meni se ljudje s tetovažami gnusijo. Pa brez zamere, tisti ki jih imate, nekako mi tak človek daje takoj signal, da ni ravno izobražen in na neki normalni inteligentni stopnji. Ker ima očitno velike težave z svojo samopodobo in bi bil rad nekaj, kar ne more biti.

prvi na novi strani ☺
imam tatoo … logotip firme, ki me že 20 let dobro živi ☺

A hudi strokovnjaki (dokazano izobraženi, mogoče celo nadpovprečno inteligentni), ki pod srajco skrivajo kak tatu, se ti tudi gnusijo? A to imaš neke vrste rentgenski vid, da jih skužiš?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


imam dva faksa, nekaj mednarodno priznanih (z izpitom v tujem jezilu in mednarodno veljavnimi certifikati) strokovnih akademij .. in nimam težav s samopodobo.
Furam pa nek svoj fazon … moj pristop je med ljudmi moje stroke … prijazno ekscesen in mi glede na status eminence pristoji ☺

V novem letu si grem prvo dat delat. Komi čakam!

Pred kakšnim tednom mi je bivši poslal sliko svojega novega tatuja, z mojim imenom, bolan in še grdo, kot on!

New Report

Close