Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek "Najhujše žalitve sem doživela v Sloveniji"

"Najhujše žalitve sem doživela v Sloveniji"

cel svet vidi kdo so slo..enčki
siol.net/novice/slovenija/ukrajinka-najhujse-zalitve-sem-dozivela-v-sloveniji-480169

zeh

Živa resnica. Imam prijatelja, ki ima punco “bivšega ruskega bloka”. Ni, da ni, kaj vse je poslušal. Če je doma plesala, da hoče samo vizo, da ga bo izkoristila, da gre naprej na zahod, da ga nima rada … Grozljivo. Pa ful luštna punca, zdaj imata otročka, super jima gre. Narod pa katastrofa. Sami predsodki.

Saj okrog streotipov in naciknalnega športa slovencev se ni nič zlagala. Saj se že tu gor prebira marsikaj. Sam da je druge narodnosti. Če bi bla pa nizozemka, bi jo pa mogoce vprašali, v katerem delu rdeče četrti je delsla tam.
Da bi se zgodilo morda, da bi jo tu vprašali, katere vrhunske rezultate v športu je dosegla, je za slovensko mentaliteto že preveč. Ker se vedno in povsod vidijo na prvem mestu le negativnosti.

karma. http://www.rtvslo.si/evropska-unija/slovenija-med-drzavami-z-najmanj-vpliva-na-politiko-eu-ja/470716

Žalijo samo zakompleksani ljudje, ker skozi žalitve drugih sebi navidezno dvigujejo ceno.
Kdaj je kdo, ki je samozavesten in uspešen koga užalil?
Slovenci smo pa en zelo zakompleksan narod in ne žalimo samo Ukrajink, ampak vse, ki niso Nemci ali Ameri! Imamo kompleks malega naroda, želeli bi biti kot Nemci, a ni šans, da bomo kdrakoli taka nacija, nikdar in nikoli! Nas je samo 2 milijona, smo butična državica in nikdar ne bomo velika mogčna država, ne moremo biti! Lahko bi bili pa super butique, če bi le dojeli, dani vse v mogočnosti velikih!

Jaz najbolj žalim amere, potem švabe D


Češ mal pregledat teme na monu. Da ne boš preveč presenečena. Čez Ukrainke, sploh ta uvožene, si dajo ženske več duška, kot dedci.

Jaz najbolj žalim amere, potem švabe D
[/quote]
Teh se ne da užalit.


Teh se ne da užalit.
[/quote]

Ampak jaz se vseeno trudim 😀


Glede na to, da je Slovenec na prvem mestu po negativni nastrojenosti do ZDA, niti to ne velja…

Kje vse je pa že bila, da lahko primerja?


Glede na to, da je Slovenec na prvem mestu po negativni nastrojenosti do ZDA, niti to ne velja…
[/quote]
Zmeraj manj vas je, ki lezete ZDA v rit…

drži


Zmeraj manj vas je, ki lezete ZDA v rit…
[/quote]

prav zaradi takih kot si ti bi bilo res čudno, če bi kdo drugače razmišljal kot gospa iz Ukrajine…

prav zaradi takih kot si ti bi bilo res čudno, če bi kdo drugače razmišljal kot gospa iz Ukrajine…
[/quote]

Z Ukrainci nimam problemov, niti ne predsodkov do njih.

no ja, meje so odprte. Država, ki vam daje ( Slovenci plačujemo davke ) kruh na mizo, si zasluži vsaj to, da ne pljuvate po polnilcih državne malhe javno. Zasebno pa vsak, kot hoče.

Kako nagravžen provokativen naslov. A je kdo izvedel s kom nas “gospa” primerja?

Jah, Gorenjci, šparajo z vodko, kaj šele z vinom, potem so pa bolj zaprti. Morala bi vzeti kakšnega Štajerca iz vinorodnih okolišev. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


To, da Slovenci dajemo vedno manj oz. že kar premalo poudarka družinskim vrednotam in povezovanju, se popolnoma strinjam z Ukrajinko, a ko mi hočeš vturit “Sveto noč” (in vse kar insinuira), pa hvala NE & adijo čao! Se da prav lepo shajat tudi brez faking religije!


Zmeraj manj vas je, ki lezete ZDA v rit…
[/quote]
Velika vecina Slovencev je indoktriniranih v sovrastvo do vsega kar vam predstavlja pojem Amerike, zacensi s kapitalizmom. Nadalje sovrazite ZDA kot politicno entiteto. Pa tudi vasa predstavo o zivljenju v ZDA je kr neki. Skratka, indoktrinirani ste v skrajno levicarski pogled do ZDA. Taksnim se zdi vsak z malo bolj realno predstavo kot da leze ZDA v rit.

V okviru te teme pa bi dodal, da je Slovenija mala zaprta dezela katere prebivalci ste polni predsodkov o svetu, ki vas obdaja. Vzgojeni v komunajzarski uravnilovki seveda ne prenesete okolij, ki v tem ne vidijo kronske vrednote.


Velika vecina Slovencev je indoktriniranih v sovrastvo do vsega kar vam predstavlja pojem Amerike, zacensi s kapitalizmom. Nadalje sovrazite ZDA kot politicno entiteto. Pa tudi vasa predstavo o zivljenju v ZDA je kr neki. Skratka, indoktrinirani ste v skrajno levicarski pogled do ZDA. Taksnim se zdi vsak z malo bolj realno predstavo kot da leze ZDA v rit.

V okviru te teme pa bi dodal, da je Slovenija mala zaprta dezela katere prebivalci ste polni predsodkov o svetu, ki vas obdaja. Vzgojeni v komunajzarski uravnilovki seveda ne prenesete okolij, ki v tem ne vidijo kronske vrednote.
[/quote]

Ne rabiš bit nič indoktriniran, da pa jih po vsem sranju ki ga počnejo po svetu še vedno občuduješ in kuješ v zvezde pa res moraš biti indoktriniran, ja.


Velika vecina Slovencev je indoktriniranih v sovrastvo do vsega kar vam predstavlja pojem Amerike, zacensi s kapitalizmom. Nadalje sovrazite ZDA kot politicno entiteto. Pa tudi vasa predstavo o zivljenju v ZDA je kr neki. Skratka, indoktrinirani ste v skrajno levicarski pogled do ZDA. Taksnim se zdi vsak z malo bolj realno predstavo kot da leze ZDA v rit.

V okviru te teme pa bi dodal, da je Slovenija mala zaprta dezela katere prebivalci ste polni predsodkov o svetu, ki vas obdaja. Vzgojeni v komunajzarski uravnilovki seveda ne prenesete okolij, ki v tem ne vidijo kronske vrednote.
[/quote]
Glede na to, da naj bi bil Slovenec, nimaš pojma o čem pišeš.
Mimogrede, poln si predsodkov. Preveč, da bi predaval o čemerkoli.


Češ mal pregledat teme na monu. Da ne boš preveč presenečena. Čez Ukrainke, sploh ta uvožene, si dajo ženske več duška, kot dedci.
[/quote]

Pa tudi s strani Tajk se orenk počutijo ogrožene…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Quasimodo si je iz Ukrajine pripeljal Esmeraldo.

New Report

Close