Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

Če je že nekdo odprl temo, da morajo biti moški visoki nad 180 cm, pa naj zdaj še moški povejo, koliko si želijo, da je ženska visoka.

Jaz sem visok 192cm in mi je vse pod 170cm muka, ker je enostavno prevelika razlika v visini, tako da sm si nasel partnerico, ki je visoka 177cm. (:

kar je manj kot 180 cm in lažje od 80 kg si ne zasluži poimenovanja baba. uh, glej ga zlomka, to so ravno moje mere. 🙂

Meni so lepi visoki ljudje. Za žensko mi je minimum 170, od 175 do 180 je super, nekaterim ženskam paše tudi višina do 185, odvisno od postave. Moški pa res minimum 185, raje 190 in tja do 200 oziroma raje kak cm manj od 2m, ker 2m je res malček preveč, zaradi same praktičnosti v življenju, ne zaradi samega izleda.
Visoki moški okoli mene večinoma gledajo za visokimi ženskami, manjši za manjšimi, kolikor je različnih moških, toliko je različnih okusov glede žensk.

Lepa ženska je vsaj 170 cm. To je spodnja meja za model, manekenko. Tudi telesne predispozicije so pri tej višini ponavadi ok, ob predpostavki, da gre za normalno prehranjeno osebo. Meni so najlepše ženske 170-175 cm. vse, ki so manjše ali večje, pa čisto odvisno. Pod 170 je lahko kot en piščanec in imaš občutek kot da bi bil z otrokom. Nad 175 je pa tudi že lahko bolj kobilastega izgleda, nerodna, široka ramena, veliko stopalo. Ni pa nujno. Nad 180 so ponavadi tudi že bolj možače, okorne, tudi če so suhice. Včasih imajo zaradi hitre rasti in ker so pač visoke tudi sabo držo in podobno. Ful mi ni všeč, če ima ženska preveliko stopalo, številka noge 38 ali max 39 mi je ideal. Veliko stopalo mi ni seksi.

Ja kakšno vprašanje je pa to. Za žensko pa to res ni važno. Sam da je:-))

Sam a veš, ko že omenjaš v enem odstavku široka ramena in velika/mala stopala, i jaz pove, da kar poznam žensk s širokimi rameni, pa res širokimi, naj bodo visoke ali nizke,imajo vse majhna stopala za svojo višino. Pa nisem nikar prej pomislila na to, še manj povezala, ampak evo, široka ramena pomenijo majhna stopala.
Sama imam zelo ozka ramena, 178cm in 40/41 velikost noge, kar je za mojo višino normalna velikost, ramena imam pa res zelo ozka, mi je vedno vse v ramenih preširoko.

Velikost stopal se z generacijami kar veča, gledam punce moje višine, 42, 43, 44, manjše od mene 40-42, tiste male 38-39, ko naj bi imele komaj 37 ali celo manj… Ne vem, v čem je fora, da se stopala večajo.

Meni je pa čisto vseeno. Če se razumeva… me višina ne zanima.

Avtor ti si budala.
Mesas hruske in jabolke. Sprasujes moske koliko je idelana visina zenske, medtem ko moski sploh ne gleda na visino ampak na kile.

Vecina bab je pretezkih, pa se kar nekako naglas razmisljajo o tem, kako fajn bi bilo da bi bil tip velik tok pa tok…kar je zalostno, ker zenske lahk shujsajo, moski pa zrast ne morejo tko da zenske so debele iz ciste lenobe, moski pa zaradi genetike.

Tukaj se pa vidi puhloglavost vseh MON-ovcev , hočejo , ne želijo , Barbiko !! Super višina , idealna teža , lepa kot iz škatlice , pametna , ni da ni. Seveda nobenemu pa ni mar kakšno srce ima , kakšno dušo. Človeka se meri po njegovi dobroti , po veličini , tega pa vas večina
monovih butlnov nima , zato pa iščete zunanje idealne mere. Res ste podn .

Ko pritacajo v tistih salonarjih, so itak 180 vsaj…)))

Nisem moški pa vseeno, moj pogled – idealka za žensko od 165 do 175

Evo za moške velja nekaj za ženske čisto nekaj drugega:-))
Če mi je važno srce, grem pa k mesarju, vsaj vem kaj dobim.

Če jih nima vsaj 175cm brez pet potem ni za nikamor….če se navežem na sosednjo temo o moški višini.

Evo za moške velja nekaj za ženske čisto nekaj drugega:-))
Če mi je važno srce, grem pa k mesarju, vsaj vem kaj dobim. [/quote]

Srce je mišica, duša je mit. K’ne.

Srce je mišica, duša je mit. K’ne.
[/quote]
Duša ni mit. Še ekspanzije jo imajo.

Edini seksualni kriterij je starost ženske, kje ti živiš? 😀 Dolga, majhna, preklasta, nima veze, samo tisto nulo odstraniš pri višini, pa boš dobila pravo cifro, ampak ne višino. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ženske smo manjše

Kakšna občutljivost. Če je dec npr. velik 2 m, a ne bo njegova želja, da bo njegova izbranka vsaj tam 185/190? Ker če bo 150, jo bo v naročju nosil, pa mal si bo križ navintal. In če bo pa že kak cm manj ali več od željenega, bo za dolgi rok pa tud poleg ostalega še srce. Za pucat kanale pa povad višina in srce ravno ne igrata vloge.

Če še niste kil obdelal, ne morem pomagat, če mi močnejše osebe niso všeč, če bi hotla z njimi kaj več. Me pa ne motijo in sem lahko z njimi prijateljica, če imajo dobro srce. Kar pa ne pomeni, da ga tisti z manj kilami nimajo, zato ker imajo manj kil. In bi pol pomenilo iz tvojega konteksta, da so mi sam kile važne.

15-20cm razlika in vseeno velikost – tip mora bit višji od tipice.

https://www.google.si/search?q=ljuboslava+erjavec&tbm=isch&ved=2ahUKEwjgy4KjstfeAhXHO1AKHc1KBZ0Q2-cCegQIABAC&oq&gs_l=mobile-gws-wiz-img.1.1.35i39l5.0.0..8873…2.0..0.0.0…….0….1…….5.h4nt5uHTvnE&ei=3-vtW6DgFMf3wALNlZXoCQ&client=ms-android-tmobile-si&prmd=inmv&biw=360&bih=560#imgrc=23-CU7wkUMS0zM

Hmmm🤔🤔🤔tvoja teorija je padla

Kakšna občutljivost. Če je dec npr. velik 2 m, a ne bo njegova želja, da bo njegova izbranka vsaj tam 185/190? Ker če bo 150, jo bo v naročju nosil, pa mal si bo križ navintal. In če bo pa že kak cm manj ali več od željenega, bo za dolgi rok pa tud poleg ostalega še srce. Za pucat kanale pa povad višina in srce ravno ne igrata vloge.

Če še niste kil obdelal, ne morem pomagat, če mi močnejše osebe niso všeč, če bi hotla z njimi kaj več. Me pa ne motijo in sem lahko z njimi prijateljica, če imajo dobro srce. Kar pa ne pomeni, da ga tisti z manj kilami nimajo, zato ker imajo manj kil. In bi pol pomenilo iz tvojega konteksta, da so mi sam kile važne.
[/quote]
Nasplošno se grebejo za prijateljstvo…


8 cm max in do 8 cm manj kot je višina moškega.
In starost?
8 let manj kot je star moški. In do 8 let manj in nikoli starejša kot je moški.

Pa še nekaj o kilogramih.
Prvo pravilo.
-Ženska ne sme biti nikoli težja od moškega.
Drugo pravilo.
-Ženska mora biti 15 in VEČ kilogramov lažja od moškega.


Pa kaj še…
Aja, večje joške mora met kot dec, pa… aja kako pa z denarjem:-)? Pa več šamponov mora imet kot dec… a so to že pravila za dedce?

New Report

Close