Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prekleta golazen nesposobna…….

Prekleta golazen nesposobna…….

Spet položnica za vrtec polna cena, ker gospoda od avgusta ni bila sposobna odločbe sestavit!!!

A to je zdaj ta raja ki bo decembra stavkala, ker imajo premale plače?


Zakaj bi pa morala imeti nižjo ceno? Enotna cena za vse otroke v vrtcih, potem pa naj vam z OD pomagajo. Enotna cena je edino pravična cena. Moj otrok ne dobi nič več kot tvoj, pa plačam polni znesek! Torej….

Res ste neverjetni. Financirajo vam vrtec. Vi ste golazen nesposobna!!! Vse jim k riti prineseš, pa znajo samo bentit nad tako državo. Idioti!!! Se zavedaš, da bi brez subvencije države, po kateri pljuvaš, imela vsak mesec tako položnico??????????

nova
Uredništvo priporoča

zavrni račun in ne plačaj. ko jih bodo vrtci in občine začeli ganjat, bodo mogoče malo bolj resno vzeli svoje delo


nesposobneži na csdjih ne financirajo nikogar.
vrtce financiramo sami iz naših dohodnin.


kje vidiš da je pljuvala po drżavi?
razpizdila jo je nesposobna uradnica, ki v mesecu ni sposobna odločbe napisat


nesposobneži na csdjih ne financirajo nikogar.
vrtce financiramo sami iz naših dohodnin.
[/quote]

Itak, sploh tisti, ki vas zadevajo zdaj kapi zaradi voskih položnic, ogromno prispevate za vrtce. Če ti lahko prišepnem, gospa na CSD plačuje za tvojega otroka, ne ti za njenega. Ti še sebe ne moreš financirat, pa ne da bi vrtce. In reva ni nič kriva, da vsak mesec spreminjajo zakone in jim uturavajo nove programe. če ne veš, postavili so jim sistem na glavo, zato so zamude. Če bi se rada na koga zdrla, bo minister pravi naslov. Aja, to pa ne upaš.


Saj plačujemo davke! Če ima država naš denar za ilegalne migrante naj ga ima še za otroke v vrtcih! Nevem kdaj se bo narod zbudil.

Itak, sploh tisti, ki vas zadevajo zdaj kapi zaradi voskih položnic, ogromno prispevate za vrtce. Če ti lahko prišepnem, gospa na CSD plačuje za tvojega otroka, ne ti za njenega. Ti še sebe ne moreš financirat, pa ne da bi vrtce. In reva ni nič kriva, da vsak mesec spreminjajo zakone in jim uturavajo nove programe. če ne veš, postavili so jim sistem na glavo, zato so zamude. Če bi se rada na koga zdrla, bo minister pravi naslov. Aja, to pa ne upaš.
[/quote]
ja razpoči se zdaj od besa, zgleda da tam delaš. čist tako za informacijo, jaz plačujem polno ceno vrtca. sistem pa imajo na glavo postavljen že očitno od nekdaj, ker je imel že sodelavec pred letom in pol isti primer, da o kolegu, ki so mu za dva otroka naračunali 600 eur vrtca lani, raje ne govorim. pa ne mi govorit, koliko ur dela je potrebno za eno odločbo. sem parkrat poleg stala, ko je bilo treba kaj izdat in te nesposobnice se trikrat okoli lastne riti obrnejo, preden kaj naredijo.


Saj plačujemo davke! Če ima država naš denar za ilegalne migrante naj ga ima še za otroke v vrtcih! Nevem kdaj se bo narod zbudil.
[/quote]
Bemti, pa kakšen davke? DDV plačujemo vsi, tudi tisti, ki nikoli nismo imeli znižane cene vrtca! In vseh vrst socialnih transferjev, in vsega drugega iz tega žaklja. Nehaj z migranti, in ne vem, zakaj sploh začenjate z njimi!
PS: ne vem se piše narazen!


ja razpoči se zdaj od besa, zgleda da tam delaš. čist tako za informacijo, jaz plačujem polno ceno vrtca. sistem pa imajo na glavo postavljen že očitno od nekdaj, ker je imel že sodelavec pred letom in pol isti primer, da o kolegu, ki so mu za dva otroka naračunali 600 eur vrtca lani, raje ne govorim. pa ne mi govorit, koliko ur dela je potrebno za eno odločbo. sem parkrat poleg stala, ko je bilo treba kaj izdat in te nesposobnice se trikrat okoli lastne riti obrnejo, preden kaj naredijo.
[/quote]
In kaj je problem? Enkrat 350 (malčki) in enkrat 250 evrov ( do šole). Normalna cena v vsakem tujem vrtcu takoj čez mejo. Enotna cena vrtca!!


Bemti, pa kakšen davke? DDV plačujemo vsi, tudi tisti, ki nikoli nismo imeli znižane cene vrtca! In vseh vrst socialnih transferjev, in vsega drugega iz tega žaklja. Nehaj z migranti, in ne vem, zakaj sploh začenjate z njimi!
PS: ne vem se piše narazen!
[/quote]

Zato ker za njih ni nič problem, že ne vejo več kaj jim še v rit vtaknit, za naše je pa stalno za nekaj premalo denarja! Zato!

Ah, to Glista spet po migrantih seka. Nič novega.

zeh

zeh
[/quote]

Daj daj, Glista in ti (ista oseba?) sta dolgočasna. Jaz sem zanimiva in pametna. 😉

En kmet je v času košnje prišel na orožne vaje s traktorjem, zadaj na štriku pa zaporedno vezanih 12 bikov.
Štrik je od traktorja odvezal in se šel javit v kanclijo.

Nikoli več ga niso vpoklicali, niti tisti vikend orožnih vaj ni bilo, so bike iskali.


In kaj je problem? Enkrat 350 (malčki) in enkrat 250 evrov ( do šole). Normalna cena v vsakem tujem vrtcu takoj čez mejo. Enotna cena vrtca!!
[/quote]
problem je bil v tem, da je moral za prvega otroka plačevati 200 eur, za drugega pa so mu naračunali 400, čeprav bi morali računati 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cene prvega. po enem mesecu jim je šele uspelo pravo odločbo izdat.

kako bi zdaj te bike v vrtec spravili… :-/

kako bi zdaj te bike v vrtec spravili… :-/
[/quote]

Nikakor, ker je avtorica očitno nesposobna golazen. Sicer bi njeni sončki že bili v varstvu kjer bi morali izdati odločbo.

New Report

Close