Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je dobro če je otrok po 3-4 dni na teden brez očeta?

Ali je dobro če je otrok po 3-4 dni na teden brez očeta?

Pozdravljeni,

imam en problem in sicer moja partnerica se ob nedeljah zjutraj odpravi do svojih staršev in tam ostaja do torka ali srede in ves ta čas je z njo tudi najin otrok. to traja ze skoraj 3 leta vsak teden. Sedaj pa se mi vedno bolj zdi da otok pozablja name oziroma me ne potrebuje saj me vidi samo porkrat na teden zdi se mi da izgublam njegovo navezanost. ona sicer govori da je tako samo zaradi varstva otroka vendar tudi moja moma je rekla da ga lahko varje cel teden oziroma predlagal sem tudi že vrtec ker je dovolj star. A se vam to zdi prav da je tako? upam da sem napisal dobro berljivo saj nisem ravno vešč pisanja

Mene ne bi skrbelo samo zaradi otroka, ampak še bolj zaradi vaju dveh. Ker … ona večino dni in noči ne prespi pri starših zaradi varstva otroka … Itak bolno vse skupaj.

Žena oziroma partnerka se te izogiba … to menda veš? Varstvo otroka je seveda samo izgovor.

Bo treba udarit po mizi.

Čakaj, šele po treh letih se ti je zazdelo, da otrok izgublja s tabo navezanost? Kje pa si bil do sedaj in kakšen imata to s partnerico dogovor, da ostaja po 3 dni stran od tebe? Očitno ti kaj veliko do druženja s svojim otrokom, že ni. Sicer je pa težko rečt, kaj to pri otroku pušča. Ali je stran od očeta ali pa je ob odsotnem očetu, po mojem ni velike razlike.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Prav ti je. Vedno manj te bo poznal.

če preostalega pol tedna z njim navežeš dober in trden odnos, ne bi smelo biti nobene panike.

bolj je čudna zadeva s tvojo partnerico… da je pol tedna raje drugje… celo nedeljo do srede zvečer….

To ni dobro za vaju in posledično tudi za otroka ne. Družina mora biti skupaj in pisati svojo zgodbo. Tvoja žena se utepa odgovornosti in odraslosti, saj če je pri mami ji ni treba nič pistoriti.
Otrok naj gre v vrtec, žena pa v službo. Ker pa sam veš, da če boš udaril po mizi in naredil red, da bo odšla. Pa naj. Takole itak nimate skupne prihodnosti.

New Report

Close