Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A že kaj za miklavža kupujete?

A že kaj za miklavža kupujete?

Jaz nič, (še) nimam otrok.

Ja, nekaj sem že.

Pri nas sva z možem že skoraj vse nakupila oz. naročila po spletu. Nikoli ne pretiravava – vsak dobi nekaj, kar si je zaželel (do max 50€), nekaj za oblečt, nekaj za šolo (potrošni material) in sladkarije, ki jih imajo radi.

Imava pa najstnike.

nova
Uredništvo priporoča

Ne ,ker orehe imam doma,smokve ,mandarine in zokne pa bom tik pred tem kupila.
Sem pa že za dedka Mraza nabavila ja.


Ne. Že vse ima.

Za Miklavža nekaj skromnega (sladkarije,šolski pribor) za dva šoloobvezna otroka,za naj manjšega pa sladkarije….bo pa za božička več in tudi limit bo za vsakega do 30eur…samo da nekaj je…

A je ze kaj robe za miklavza naprodaj, razen mandarin?

A v cerkev kaj hodijo k maši? Kolikor je meni znano je ta stric fant od fare.

Glede na to, da je Miklavž edini naš tradicionalni mož z darilci, tudi takšna ateistična duša kot sem jaz, običajno nabavi kakšnega kruhastega parkeljčka za dragega. In ga potem skupaj pohrustava.

Že za božička al pa dedka mraza, takrat so večja darila. Za miklavža itak sam kakšno malenkost.

Jaz sem moji kupil tega parkeljčka

[img]https://i.imgur.com/B56yY5Y.jpg[/img]

Sem že kupila nekaj za gospoda župnika, nekaj še pa bom. Pa tudi mami bom sadje, ampak mora bit zelo zrelo, ker nima več zob in lahko samo sesa.

Nekaj sem res že nabavil, nekaj stvari je še na poti a verjetno kmalu pridejo. Bo pa to 1-2 malenkosti za vsakega, pa nekaj sladkarije in to je to. Je miklavž vedno nosil ko sem bil otrok, čeprav včasih ne vem, od kje. Tko da ne želim pretrgati te tradicije.

A zdej je pa moderno, če zamujate z nakupi? A ni sedaj že čas za velikonočna jajca?

Ja, nekaj malega sem že.

Že za božička al pa dedka mraza, takrat so večja darila. Za miklavža itak sam kakšno malenkost.
[/quote]

Uuu tebe pa že en cajt ni blo. Kje si? 🙂

zakaj? miklavž bo meni kupil… je pa res, da še ne ve kaj. morem pismo napisat…. 😉

Uuu tebe pa že en cajt ni blo. Kje si? 🙂
[/quote]

Ojla, evo me, sej pridm na vsak tolk cajta še gor 😉 se je full dogajal: popolna adaptacija stanovanja, opremljanje, laufanje okol po nakupih, selitev, mal je bilo vmes še morja za počitek, zdej sm mal tud gospodinja 🙂

Jp, na zalogi imam še nekaj ekoloških vrbovih šib, primernih za riti monkelj, da si bodo lahko privoščile zasluženo darilo od miklavža.

[img]http://shrani.si/f/8/By/1q4JWgq7/post-16993-0-07844300-13.jpg[/img]

A so ziher ekološke? Imaš certifikat? Jaz bi demeter kvaliteto.

Ojla, evo me, sej pridm na vsak tolk cajta še gor 😉 se je full dogajal: popolna adaptacija stanovanja, opremljanje, laufanje okol po nakupih, selitev, mal je bilo vmes še morja za počitek, zdej sm mal tud gospodinja 🙂
[/quote]

O ful lepo, da sta se skupaj preselila 😉

Želim vama veliko sreče na skupni poti!

O ful lepo, da sta se skupaj preselila 😉

Želim vama veliko sreče na skupni poti!
[/quote]
Hvala;)
Ma sej se sploh še nism navadla, mi je vse skup še kr mal čudn haha, ampak sej bo počas 😉

New Report

Close