Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaupanje

Zaupanje

Z bivšim sva se razšla sporazumno in sva prijatelja, pač so bile stvari zaradi katerih nisem želela ostat z njim. Še vedno se vidiva in ko potrebujem nekomu povedat stvari, pokličem njega. Mu zaupam, ker gs poznam in ni slab človek. Spoznala sem nekoga drugega in sva se najprej poznala kak mesec, potem sva se začela dobivat na kavi, hodit na sprehode. Si sicer veliko zaupava in pogovarjava, ure in ure. Ker ga dobro ne poznam, si ne morem pomagat, ne zaupam mu čisto in sploh ne najdem razloga. Drugo pa je, da ko sem kdaj slabe volje, žalostna itd. ne povem njemu. Povem bivšemu fantu. In me posluša. Saj bi me tudi ta, pa se ne pocutim da bi mu govorila. Po eni strani se mi to ne zdi prav, da tako delam, po drugi me pa zanima, po kolikšnem času sd odnos utrdi. Vse se očitno dogaja prehitro in ne vem sploh kako se obnašat. Zanima me tudi kako je pri drugih. Veze danes so zame preveč instant in ponavadi poznam fante dlje časa.

Cez veze ti, ti si tista oseba,vki varas zdajsnjega partnerja z bivsim. Ja varas. Ker to kar pocnes je tudi varanje. In zaupanje je temelj odnosa. Ti ocitno tudi lazes partnerju.
In ta tvoj novi partner ima vsak razlog, da ti ne zaupa nic, da si tudi on raje druge poisce kot imas ti bivsega partnerja.
Vzrok za propad veze si izkljucno ti in tvoje varanje z bivsim in tvohe lazinovemu partnerju. Jaz bi te z veseljem piknila tocno tam kjer te najbolj boli za to kar pocnes.
Koji hinavci dvolicni ste nekateri ljudje. Fuj gnus. Da sem jaz tvoj novi te brcnem v tazadnjo isto sekundo pa se vrnem milo za drago. Ja vrnem, ker si zasluzis vso gnoj co, ki jo srejes po drugih nazaj direkt v obraz.


A s teboj je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse v redu, psihično mislim? Ker jaz se vsaj zavedam svojih slabosti. Z bivšim v fizičnem smislu nimam nič, kar se tiče čustev, pa se mi zdi celo zelo zrelo ohranit nek prijateljski odnos. Nihče ti ne more prepovedat, da boš nekoga imel vseeno rad, tudi če nisi z njim. Ker rad imaš tudi prijatelje in nimaš nič z njimi.

nova
Uredništvo priporoča


A s teboj je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse v redu, psihično mislim? Ker jaz se vsaj zavedam svojih slabosti. Z bivšim v fizičnem smislu nimam nič, kar se tiče čustev, pa se mi zdi celo zelo zrelo ohranit nek prijateljski odnos. Nihče ti ne more prepovedat, da boš nekoga imel vseeno rad, tudi če nisi z njim. Ker rad imaš tudi prijatelje in nimaš nič z njimi.
[/quote]
joj no a res se zavedaš – in kaj zdaj zato hočeš objemčke in pohvale, ker priznaš javno da varaš, naj ti dam pokal.
To kar delaš je prevara in pika. in izdaja zaupanja v odnosu.
hipotetično v tvojem stilu bolne razlage: te lahko prebutam in če se boš kaj pritoževala – ti bom napisala, kaj je s tabo psihično vse vredu, da se pritožuješ nad tem zdaj, jaz se zavedam svoje težave da mlatim. in zato mi je vse oprosčeno in dovoljeno, ti pa bolana ker se pritožuješ in ne pristajaš na mojo žrtev in ne prenašaš mirno vsega kar počnem.
Tako hipotetično za izmišljeni kruti primer, da uvidiš bolnost tvoje razlage.

Aja še eno ti povem – saj novi tudi tebi ne zaupa nič, nič ti ne verjame niti črke, samo on ima razlog za to v tvojih dejanjih. ker si največja pi.zda od človeka. Še enkrat to kar počneš je varanje in izdaja odnosa.
Aja pa naj te ne moti, če si on tuzdi raje poišče družbo tako zaupanja vredno – ti to nisi…
zdaj so božični filmi na divi – cele dneve od jutra do večera – v krasni družbi, zaupanja vredni… za razliko od tebe… ti se kar tolaži mirno z bivšim, najte objema tolaži, posluša v službi in doma…
saj te nič ne moti ane. tudi tvoj novi partner tebi ne zaupa nič in to z jasnim razlogom, ker si dokazala,da nisi zaupanja vredna. Prej boš kakšno laž dobila, ker njegovih zasebnih stvari pač ti ne boš bivšemu na nos nosila, s tvojim bolnim izgovorom, da sta tako dobra prijatelja in ti mu vse poveš o sedsnjem partnerju. Gnoj gnus, ne zaslužiš si nikogar. edino,da v samoti zgniješ.
kje imaš obraz,da osebne stvari iz partnerstva nosiš bivšemu na nos. Ti si hudič od človeka, ki najbolj prizadane v vezi, vara… srečni tisti, ki nate ne naletijo, ker narediš grozljivo izkušnjo človeku.

Situacije ne poznam, ampak se ti zdi, da je ta ta novi res pravi zate?
Mogoče pa ni ta pravi, da ne čutiš pravega zaupanja vanj?
Pa ne poslušaj one tepke zgoraj. Ni nič narobe, če imaš prijatelja, čeprav je to tvoj bivši.
Je pa problem ta novi, če si ne zaupata, je treba to razčisiti zakaj je tako. Sploh bo kriza, če ugotovi, da zaupaš bivšemu bolj kot njemu.
Ni narobe, da si z bivšim v prijateljskih odnosih. AMpak narobe pa je to, da si s ta novim ne zaupata. Torej je treba delat v tej smeri ali ni ta pravi ali pa je preprosto treba te zadeve razčistiti in ugotoviti zakaj si ne zaupata. Čeprav ne vem no, apmak če se poznata par tednov, je razumljivo, da si še ne zaupata tako zelo.

in te še vpraam – zakaj sploh pišeš tukaj… bivšega partnerja vprašaj in naj te potolaži. Kako le da te pa ne more, saj je ja tako popoln. tako dobra prijatelja pa sta šla narazen, zakaj le, skupaj bodite, če drugim ne zaupaš.
zakaj pa imaš novega za tvoje seksualne podvige in izkoriščanje?
Ni vredno, taki niste vredni niti da vas človek v faco pogleda – niste. Ker ste najbolj ogabna prevarantska bitja.

Aja pa pripravi se novi tvoj bo tudi vse o tvojih zadevah z drugimi pogovarjal, s teboj ne. Sasj to je čisto ok in prijateljsko po tvoje in razumljivo. Ti si lahko zaradi mene prijatelj s komer koli – ne moreš pa druge prisiliti da bodo v vezi s tabo to sprejemali in podpirali.
Also, noga, brca isto sekundo za tako gnido od človeka.

Situacije ne poznam, ampak se ti zdi, da je ta ta novi res pravi zate?
Mogoče pa ni ta pravi, da ne čutiš pravega zaupanja vanj?
Pa ne poslušaj one tepke zgoraj. Ni nič narobe, če imaš prijatelja, čeprav je to tvoj bivši.
Je pa problem ta novi, če si ne zaupata, je treba to razčisiti zakaj je tako. Sploh bo kriza, če ugotovi, da zaupaš bivšemu bolj kot njemu.
Ni narobe, da si z bivšim v prijateljskih odnosih. AMpak narobe pa je to, da si s ta novim ne zaupata. Torej je treba delat v tej smeri ali ni ta pravi ali pa je preprosto treba te zadeve razčistiti in ugotoviti zakaj si ne zaupata. Čeprav ne vem no, apmak če se poznata par tednov, je razumljivo, da si še ne zaupata tako zelo.
[/quote]
kdo si ti da imaš pravico zaničevati mene in moje mnenje. Ti zaeradi mene se lahko prijateljsko dol daješ z bivšim če tvoj novi to sprejema in mu je ok…
jaz pa imam mnenje,da je to da nekdo zaupa bivšemu zasebne stvari – in da njega kliče za tolažbe, prevara in pika. In tudi je,….povprašaj in poglej kaj o tem pravijo strokovnjaki.

Tvoj bivši zi zasluži brco v rit zato, ker je friendzone copatar, ti avtorica pa zato, ker to izkoriščaš!
Mrš!

Nisi še uspela pretrgat vezi z bivšim, to ni dobro za nadaljnja razmerja, sploh resna.

Tudi jaz sem kakšno leto in pol ohranjala stike z bivšim in ko sem imela kakšno novo razmerje je to propadlo. Da sem res čutila, da lahko zaupam novemu kot sem prej včasih bivšemu, je bilo to takrat, ko bivšmu nisem več poročala, kako mi gre v življenju. Ni mi bilo vseeno pa te stike kar tako prekinit, kr bi bil drgač ok prijatelj.

New Report

Close