Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem zelo bolan in sem se že posral v hlače v javnosti

Sem zelo bolan in sem se že posral v hlače v javnosti

To ne ve veliko ljudi. Ampak ja…mam Kronovo bolezen ali IBD. In je zelo faking bedno. Ne delam tega posta ker hočem, da se vam smilim, sploh ne. Nočem se smilit nobenemu. Rad bi samo da ljudje malo razumejo. Kronova bolezen je bolezen prebavil. Moje črevo je res bolano. Ulcosi, razjede tudi polipi. Vse to se najde. Tanko črevo je vredu hvalabogu debelo pa žal ne. Mam res hude bolečine, krvave driske, sluz, utrujenost in tako dalje vse to prinese ta faking shit bolezen. Tudi zdravila prinese ki majo res faking bedne stranske učinke. Ni fajn. Zbolel sem pri 14 letih. In to obdobje je bilo res težko. Nikoli ni lahko da zboliš za eno kronično stvar ampak pri 14 pa res res ni bilo fajn. Zdaj pri 18 letih (Decembra 19) je še vedno težko. So vzponi in padci psihično in fizično. Je mučno ful. Ampak nekako vozim naprej za zdaj. Uspeva recimo. Ravno sem zbolel v 9 razredu osnovne šole. Naredu sem ga. Samo v srednji šoli sem pa padu 2 letnika ker res ni šlo. Mam veliko srečo, da sem sploh obdržal debelo črevo in nisem rabil stome. Kadar grem ven ali v šolo ali kamorkoli mam na sebi planico. Ker se mi je že prevečkrat zgodilo, da nisem mogel zadržati blata. In to je ful beden občutek. Tud zaradi tega sem se distinciral od ljudi. Zato ne grem dosti ven. Počutje ni vredu. Ko mi npr. Blato uide v javnosti ljudje zelo gledajo. Sej…valda da gledajo sej jaz bi tud. Ampak res ni prijetno. Sit sem tega sranja (haha sranja štekate) in je kr neki. Tud žali mi je res zelo za prejšni neprimerno obnašanje…vsi mamo slabe dneve. Samo razlika je da je pri meni zelo veliko slabih dni.

Hvala da ste to prebrali. Rabil sem to dati iz sebe.

Naturopatsko pomoč si že iskal?

In zakaj si se moral odselit, ko si pa bolan?

Yes alternativo sem že probal. Brez uspeha.

Nisem se odselil. Tisto je bilo trollanje ali kot je pravila terminologija na tem forumu, tisto je bila provokacija. Verjetno vidiš, da ne pišem več “faking” non-stop. Zdaj pišem zares.

Yes alternativo sem že probal. Brez uspeha.

Nisem se odselil. Tisto je bilo trollanje ali kot je pravila terminologija na tem forumu, tisto je bila provokacija. Verjetno vidiš, da ne pišem več “faking” non-stop. Zdaj pišem zares.
[/quote]
Pri kom si bil za to?

Torej tudi težav z alkoholizmom nisi imel?


Pri kom si bil za to?

Torej tudi težav z alkoholizmom nisi imel?
[/quote]

Pri raznih strokovnjakih alternative nevem bioresonanca npr.

Nope nisem alkoholik. Za zdaj. In ne sovražim levičarjev….ali pa Kučana. Šokantno vem.

Yes alternativo sem že probal. Brez uspeha.

Nisem se odselil. Tisto je bilo trollanje ali kot je pravila terminologija na tem forumu, tisto je bila provokacija. Verjetno vidiš, da ne pišem več “faking” non-stop. Zdaj pišem zares.
[/quote]

Glej, če je vse res kar pišeš, ti povem, da je znanec kronovo rešil s CBD smolo z visokim odstotkom kanabinoidov. Velja poizkusiti.

Pri raznih strokovnjakih alternative nevem bioresonanca npr.

Nope nisem alkoholik. Za zdaj. In ne sovražim levičarjev….ali pa Kučana. Šokantno vem.
[/quote]
Jih lahko našteješ poimensko?

Pa si tu gor kdaj trollal pijan?

🙂

te menda reši te “sramote” v javnosti. Kaj pa operativno se da sanirati?

Glej, če je vse res kar pišeš, ti povem, da je znanec kronovo rešil s CBD smolo z visokim odstotkom kanabinoidov. Velja poizkusiti.
[/quote]

Kronove ni rešil ker je to neozdravljiva bolezen edino v remisiji je in nima nobenih težav. Drugače pa obrni se na društvo KVČB tam boš našel veliko sebi enakih. Dobrodošel v klubu 😉

Kronove ni rešil ker je to neozdravljiva bolezen edino v remisiji je in nima nobenih težav. Drugače pa obrni se na društvo KVČB tam boš našel veliko sebi enakih. Dobrodošel v klubu 😉
[/quote]
Je pač rešil težave, je v remisiji, kakor hočeš temu reči. Je sedaj spet na delovnem mestu, zadovoljen z rezultatom in le to šteje. Se strinjaš?

Glej, če je vse res kar pišeš, ti povem, da je znanec kronovo rešil s CBD smolo z visokim odstotkom kanabinoidov. Velja poizkusiti.
[/quote]
Vse je res. Ne bi se delal norca iz bolezni verjemi. Tudi jaz imam meje.

Ne ker to ni kolitis. Če mi odstranijo črevo je velika možnost, da se kronova vrne na kakšen drug del. Verjemi če bi bilo tko simple potem bi se že zdavnaj odločil za to.

Kronove ni rešil ker je to neozdravljiva bolezen edino v remisiji je in nima nobenih težav. Drugače pa obrni se na društvo KVČB tam boš našel veliko sebi enakih. Dobrodošel v klubu 😉
[/quote]

Ugh. Ta društva so….ugh. Drek. Oprosti ampak ne grem tja med enake ljudi in se potem pogovarjamo “o lep dan. Vsi imamo kronovo uuuuu ja zelo nam je hudo. Kako tebi uspeva da te ne boli toliko? Kaj ješ?” NE no jezus…nočem se skos o dreku pogovarjat in o kronovi. Rad mam mir, da lahko sprostim možgane. In razmišljam o bolj pomembnih stvareh.

Probijotike jes
In a si slisal kaj ti je pitra predlagala.

Preberi si knjigo Zdravi možgani! Namreč vse, vsaka bolezen se začne v črevesju. Če nimaš zdravega črevesja, težko da si potem res zdrav in srečen.

Predvsem pa ni zdravih možganov brez zdravega črevesja!

tudi knjiga upor telesa je zelo dobra. pojasnjuje vzroke bolezni.


Jih lahko našteješ poimensko?

Pa si tu gor kdaj trollal pijan?

🙂
[/quote]

Be bom poimensko.

Ni nisem trollal pijan.


Jih lahko našteješ poimensko?

Pa si tu gor kdaj trollal pijan?

🙂
[/quote]

Be bom poimensko.

Ni nisem trollal pijan.
[/quote]
Sprašujem zato, ker niso vsi enako dobri ali za vse.


Trenutno je grozno, ampak pri tej bolezni pride tudi čas remisije. Takrat boš lahko normalno živel. Samo tole obdobje moraš prenesti in potem bo bolje. Saj vem, da se sliši grozno, ampak tako je.

Kar se zdravil tiče: obstaja kar nekaj različnih. Če ti ta, ki jih imaš trenutno, zares ne odgovarjajo, bi bilo mogoče pametno poskusiti z drugimi? Kolikor vem, imajo nekateri zelo pozitivne izkušnje z biološkimi zdravili.
Srečno!

Najprej en objem od nekoga, ki točno ve, o čem govoriš. Edino, kar me je zmotilo je, da si v uvodu rekel Kron ali IBD. Lahko je “in”, ni pa to ista stvar in eno ni sinonim za drugo. Verjetno pa res imaš oboje. Tudi, če je Kron v remisiji, je IBD lahko dejavna.

Po mojih izkušnjah je pol telesna in pol duševna oz. emocionalna bolezen – nihče še ni našel pravega vzroka, ve pa se, da jo imajo po večini dokaj inteligentni ljudje, perfekcionisti, tisti, ki jim ni vseeno kaj se dogaja v okolici in svetu. Ni predvidljiva niti ne kaj dosti obvladljiva. Ista hrana lahko včasih povzroči grozne težave, drugič pa popolnoma nobenih problemov. In enako je z zdravili, z izjemo kortikosteroidov, ki pa imajo spet cel kup stranskih učinkov.

Resnično gre za bolezen, ki človeka osami, ker o njej nihče rad ne govori. Je že lažje reči, da nimamo časa, kot pa da imamo krvavo drisko. Seveda vse zabave, izleti avtomatsko odpadejo … in svet se znatno zoža. Včasih res samo na MON 😉 Še dobro da ga imamo, a ne?

Drži se!

Žal mi je snorkec zate,vem da si napisal da se nočeš smilit nobenmu ampak men je hudo ko slišim da je mlad človek tako bolan
O tej bolezni ne vem nič ti pa želim vse dobro in ne obupaj

Tudi prehrana je kriva. Študije so pokazale, da te bolezni med mladimi v Eu naraščajo! To pa zato, ker je toliko pesticidov in herbicidov v hrani, bron v snovi za obdelavo moke, včasih je bil jod,.. kemična čistila s katerimi čistijo, puščajo ostanke, so strupi, včasih so čistili z jodom!!!! Polno je tega, svet je vsak dan bolj zastrupljen, zemlja pa ima manj joda vsak dan, ki je naravni razstrupljevalec, s tem pa zdravi… ali vsaj ne zastruplja.

Kako boš zdrav ob taki hrani in prehrani? Kako?

Preberite si knjigo Vzemite zdravje v svoje roke… Ni naključje, da je toliko mladih s takimi boleznimi.

Sej sama vidim, ko grem v trgovino. Sadje z vrta. Npr. jabolka, imajo peške, so normalna, ko jih pa kupim, so pa vse brez pešk. Zgnije v dnevu ali dneh, skratka kupljena jabolka so kr nekej in za moje pojme niso zdrava sploh, ker so ena najbolj škropljenih zadev.

Podobno je pa z vsem ostalim.

Tudi jaz sem slisala, da se vse dogaja v crevih.no skor vse.
S prebijotiki probijotiki.kislim zeljem itd se da kr dobr vzpostavit ravnovesje v crevrsju.
Pa cukr bog ne daj.

Bi pa jz vprasala gospo gor.kako si ona pomaga..ali jeste kake dodatke.najbrz veste o tem vec kot dr skor.
No ce se vam da napisat, bom vesel.hvala.

Prebrano in vzeto na znanje, kaj posebej pa ne bom napisala.

Ne glede na bolezen si star skoraj 19 let in bi se lahko svoji starosti primerno obnašal, ker tisti tvoji stari posti so bili katastrofalni in nisi imel, kot praviš, samo enega slabega dneva.

New Report

Close