Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nečustveni ljudje imajo hude motnje, pridejo pa na visoke položaje

Nečustveni ljudje imajo hude motnje, pridejo pa na visoke položaje

Veliko ljudi na tem svetu je brez nekih čustev, bodisi niso dobili te ljubezni v otroštvu in sedaj so odrasli v motene osebnosti brez čustev. So jih starši “ohladili” do konca, da so sedaj vsi mrzli in sociopatski. Bljakk. Zanimivo je tudi dejstvo, da takšni brez čustev pridejo pogosto na visoke položaje (prav zaradi te motnje). Pa naj še kdo reče, da je ta svet normalen… Poznate tudi vi kakšne takšne? Jaz jih kar nekaj.

čustva zavirajo če jih ne kontroliraš… jebi ga.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ravno tu si mimosunil. Čustev (pravih) se ne da kontrolirat. Problem je v tem, ker veliko ljudi v otroštvu ni dobilo ljubezni in so odrasli v sociopatsko hladne ljudi. To je pa huda psihološka motnja.

nova
Uredništvo priporoča

Škodljivo je mešat ljudi, ki so bolj zadržani, težje izražajo čustva (pa so lahko zelo ljubeči in topli na znotraj), z manipulativnim tipom ljudi. Imaš čustvene manipulatorje, ki znajo očarati in izrabiti vse okrog sebe. Lahko so na položajih ali pa tudi ne. Osebno so mi ljubši introverti, ker se ponavadi izkažejo za bolj zaupanja vredne in iskrene. Mogoče samo moj predsodek, ampak glede na izkušnje se izogibam tistim, ki rabijo soj luči, ki se počutijo središče sveta in delijo komplimente na vse štiri strani neba.

Ravno tu si mimosunil. Čustev (pravih) se ne da kontrolirat. Problem je v tem, ker veliko ljudi v otroštvu ni dobilo ljubezni in so odrasli v sociopatsko hladne ljudi. To je pa huda psihološka motnja.
[/quote]

vsa čustva se da kontrolirat, ženske ste edino malo manj sposobne pri tem…
znano pa je tudi, da do položaja ne prideš če se ti smilijo drugi, tako da jebi ga, mogoče je drugače na seminarjih čustvenčkov, v resničnem svetu pa pač, če želiš uspeha in ciljev gredo čustva na stran, drugače si kot ladja ki pluje s spuščenim sidrom….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Meni se zdi recimo Trump en tak.

Konec koncev – če pogledate najhujše diktatorje v zgodovini: njihova manipulacija je temeljila na vzburkanju čustev množic. Oni so bili ljubeči, čustveni očetje naroda.

Verjamem v pristno notranje tople in čustvene ljudi, vendar se to navzven dostikrat vidi povsem drugače.

Nič novega. Na visokih položajih so že od nekdaj večinoma psihopati, sociopati in osebe z zelo mračno ali temno platjo življenja. Če jo ne vidite ali ne veste, da jo imajo še ne pomeni da je nimajo, samo skrivajo jo zelo dobro.

ja, položaji pripadajo nam, narcisom in sociopatom. Vi normalni morda pridete v poštev za copatarja pridni deklici, pa še to samo, če ste nad 185.

V bistvu je potrebno ogromno kontroliranih čustev, da prideš visoko na položaj. Ljudje s hudimi motnjami so ponavadi v Polju.

Morali bi biti, pa niso. Pri nas imamo eno takšno, ki prav gotovo sodi tja. Hladna, popolnoma brez empatije, brez vsakkšnih čustev, kot robot, hud kolerik in je na vodilnem delovnem mestu. Sploh ne sodi tja in upam, da ne bo več dolgo na tem delovnem mestu. Takšni ljudje res niso za tja. če primerjam s prejšnjim, niti do gležnjev ne seže. Se pa nosi tako visoko, kot en pav.

Morali bi biti, pa niso. Pri nas imamo eno takšno, ki prav gotovo sodi tja. Hladna, popolnoma brez empatije, brez vsakkšnih čustev, kot robot, hud kolerik in je na vodilnem delovnem mestu. Sploh ne sodi tja in upam, da ne bo več dolgo na tem delovnem mestu. Takšni ljudje res niso za tja. če primerjam s prejšnjim, niti do gležnjev ne seže. Se pa nosi tako visoko, kot en pav.
[/quote]

Kolerik je tip temperamenta, ni povezano z empatijo. Mnogi igralci naj bi bili koleriki, pa niso nečustveni.

Ja, za to da nekaj postaneš, rabiš znat kontrolirat čustva. Sociopati to znamo. Proletarski koleriki se že z vsemi babami na netu skregate, pa ne prenesete da kak dec drugače razmišlja.

Itak, narcisisti se najbolj grebejo za položaje, hkrati pa so najbolj škodljivi . Vodilni v politiki, večina na položajih v gospodarstvu …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja dobro jutro đezeri.

Če bi jaz čakal, kdaj bo meni kdo zrihtal službo ali kaj dal, bi zdaj delal za minimalca. Položaj si moraš izborit, nihče ti ne bo nič dal. Ko za.jebeš dovolj ljudi, dokažeš, da si sposoben za šefa.

vsa čustva se da kontrolirat, ženske ste edino malo manj sposobne pri tem…
znano pa je tudi, da do položaja ne prideš če se ti smilijo drugi, tako da jebi ga, mogoče je drugače na seminarjih čustvenčkov, v resničnem svetu pa pač, če želiš uspeha in ciljev gredo čustva na stran, drugače si kot ladja ki pluje s spuščenim sidrom….
[/quote]

Ja, genau. Psihiatri. Osebno poznam.

Vsak od njih išče pravo resnico. Psihologi, psihijatri, … iščejo vzroke v otroštvu, travmah, družini, okolju. Dohtarji pa v napaki delovanja možganov.
Vprašanje kdaj in do česa se bodo dokopali.

New Report

Close