Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako CSD obravnava posojila?

Kako CSD obravnava posojila?

Recimo, da si brez prihodkov (z minusom na banki), potem pa ti recimo starši posodijo nekaj sto evrov, s katerimi ta minus pokriješ. Ali center za socialno delo to obravnava kot prihodek?

Morda kdo ve?

Za par 100€ ti pa res ne bodi težil no.

Za par 100€ ti pa res ne bodi težil no.
[/quote]

Sloh pa ne, če to ni reden prihodek.

Vse, kar dobiš na račun, štejejo kot nov priliv. Če mi mož nakaže s svojega računa, CSD to šteje kot dohodek, čeprav štejejo najino premoženje za skupno.

Mislim, da csd pridobi samo podatek o stanju na tvojem trr na določen dan. Ne vidi posameznih prilivov in odlivov. Podatke o tvojih prihodkih in premoženju pa pridobi od drugod.

Če se motim, naj me pa kdo popravi.

Mislim, da csd pridobi samo podatek o stanju na tvojem trr na določen dan. Ne vidi posameznih prilivov in odlivov. Podatke o tvojih prihodkih in premoženju pa pridobi od drugod.

Če se motim, naj me pa kdo popravi.
[/quote]

A ni tako, da morš priložit izpis iz TRRja? Potem vidjo vse.

Drugač pa avtorica, kot sm ti napisala, gledajo že, vsak priliv, ampak če 1x al 2x dobiš par 100€ na račun ti zihr ne bodo kompliciral. Določen znesek imaš ti lahk ma banki, ne vem pa karer je ta znesek. Mal pogoogli na netu. Sej ti tud npr avto do ene vrednosti ne upoštevajo, pa če imaš nepremičnino mislm da v vrednosti do 120000€ tud ne.

za socialno pomoc in izredno pomoc ja
za dodatke ne

New Report

Close