Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špela Močnik obleka hahahh

Špela Močnik obleka hahahh

V kaj so jo to oblekli v Dobro jutro? A to se norca delajo? Kako sploh sprejme da to obleče? Wtf hahahah

Obup…kdo jim izbira oblačila??
Že včeraj je bil voditelj grozno oblečen…stil in barve, ki sploh ne gredo skupaj.

A je v žaklju? Nič ne vidim.

nova
Uredništvo priporoča


V jutranji halji…zaspala se je😂😂

Groza! Kaj ma to , palerino?!

Fotka ?

Opažam, da je velikokrat katera oblečena milo receno cudno, ne samo v tej oddaji. Tale danes ni tako napacna. Je bila pa zadnjic ena, ki ima zelo bujne lase s frizuro iz osemdesetih prejsnjega stoletja, in z nohti , na katerih je bil lak kar malo na obnohtni kozici, kar je bilo videno, ko so ji roke od blizu pokazali. Najlepsi in najbolje oblecen je pa itak uranjek, a ima svojega stilista ali pa tako dober okus, fest poba, tudi dober voditelj

Špela je precej okrogla, torej je treba kar dobro paziti v kaj se jo obleče. Stilisti bi to morali obvladat. Tudi obleka sama po sebi ….no, meni sploh ni všeč.
Gledam in čakam, a Girotto se ne prikaže ;). A ni bilo rečene, da je v Dobro jutro?

Ali ne more, ne sme voditeljica zavrniti ponujene obleke? Ko se pogleda v ogledalo, ji nekaj takega zdaleč ne more biti všeč. Pa vseeno obleče? Ali kdo ve, kako gre?

A lahko sliko prosim

Ali ne more, ne sme voditeljica zavrniti ponujene obleke? Ko se pogleda v ogledalo, ji nekaj takega zdaleč ne more biti všeč. Pa vseeno obleče? Ali kdo ve, kako gre?
[/quote]

Mogoče si je všeč v tem in nič ne protestira?


V jutranji halji…zaspala se je😂😂
[/quote]
Kako se zaspiš?


Kako se zaspiš?
[/quote]
Tako kot se vstaneš 🙂

Oh joj no, a je bilo res vse ostalo v pranju?

Sploh nisem vedla, da zdaj ona to vodi. Ma veste kaj … Špela je pa eno obleko od stare mame na hitr potegnla ven…. jezus res. Sem jo vidla že v živo, v bistvu ni tako zelo debela, je pa majhna in pred kamero je vse skupaj še malo bolj okroglo.

Špela je čist ok…simpatična, kg gor ali dol…meni je všeč…tudi njen način vodenja. Ampak izbira obleke…verjetno si ne sama izvira,je pa zgrešen…

Torej nas je bilo danes več takih, ki se nam je Špela smilila v tisti halji? Mi je drugače Špela všeč, ampak ta obleka danes….

Je pa imela v ponedeljek in včeraj dve lepi črni obleki Ana Tavčar.

Najboljše je oblečena Mojca, vedno okusno in vse ji paše.
Špela je drugace meni simpatična in dobro vodi, oblečena pa je dostikrat mimo, res je , da je bolj okrogla, pa vseeno bi se dalo boljše.
Oriana pa meni ne sede, ne vem..ne nastop, ne oblacila.
Pa tudi Ana ima včasih grozne kombinacije..

A tukaj ste vse dopoldan proste, otroke imate pa v vrtcih?
Pa verjetno se v vseh temah hvalite kako imate u nulo spucane bajte, pa desceu kosilo s petimi hodi pripravite…
Na obleko ste se šle spravt. Kure

A za zamik še nisi slišala..sem zdaj nazaj pogledala to čudo od obleke..Katastrofa res. Kot en šlafrok od kakšne stare mamce ali od Fate.
Kdo stilira te osebe, tudi Uranjek je včasih obupno oblečen, čeprav ga je ena hvalila.
Res mogoče Mojca je vedno dobro napravljena.

A za zamik še nisi slišala..sem zdaj nazaj pogledala to čudo od obleke..Katastrofa res. Kot en šlafrok od kakšne stare mamce ali od Fate.
Kdo stilira te osebe, tudi Uranjek je včasih obupno oblečen, čeprav ga je ena hvalila.
Res mogoče Mojca je vedno dobro napravljena.
[/quote]

Jaz imam zamik in sem popoldan preletela par dni oddaj Dobro jutro. Te Girotto Oriane nisem videla. Kateri dan točno /če/ je bila. Sedaj me pa že prav zanima 😉

Da ni Beti Zubčić?

Oriana je vodila oddajo v petek.

Fotke še zdaj nismo dobili.

Je ne morš, ker je ni ;). Link, ? 😉

New Report

Close