Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni mu do spolnosti

Ni mu do spolnosti

Evo lepo prosim za mnenja.

Partner je bil odsoten 5 dni, tudi po dveh dneh od prihoda ne kaze nobene zelje do spolnosti.

Stara sva 36, brez otrok, skupaj leto in pol.. in trenutno se pocutim.. kot res neprivlacna. Je tak razmak med spolnimi odnosi za vas normalen? Pri dem, da se kar nekaj casa nisva videla?

Ne mislim, da me vara..

Hvala za pomoc in lep dan!

To je lahko za nekoga povsem običajen “razmak”, ampak ne vem, kakšne veze imajo tu odnosi drugih. Bolj pomembno je, kakšen je ta razmak bil pri vama do sedaj. In še najbolj važno, kakšen je vajin odnos drug do drugega? Je ljubeč, spoštljiv, sta se kaj sprla v njegovi odsotnosti, kdo ponavadi pokaže interes, da potrebuje telesni stik itn?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jebača si omisli. On si je že jebačico.

nova
Uredništvo priporoča

Zanj je izgleda običajen.. zanimivo je, da jaz, če ga Nekaj časa ne vidim, si ga se bolj želim. Odnos je bil ljubeče, do tega trenutka, ko sem ugotovila, da se me niti po osmih dneh ne želi.. , meni se 3x na mesec pač zdi premalo in zelo slabo vpliva na samopodobo. Izredno sem prizadeta… pobudo sem dajala jaz.. pa se mi več ne da, tako se je zgodilo, da tudi 14 dni nisva..

Si mu povedala, pokazala, da si ga želiš ali je to ostalo zapečateno v tvoji glavi? Ker nekateri potrebujejo, da jih kdo prebudi iz “spanca” oziroma jih to vzburi, ko vidijo, da si ga partner želi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To kar mu bog ni dal ti te sodbe ne smeš zahtevati od nas.
Lahko pa katerega od nas prosiš za pomoč….-;)))

Če ti misliš, da te ne vara, še ni rečeno, da te resnično ne vara. Včasih nam naši občutki ne kažejo realne slike. Po mojem mnenju je še dovolj mlad in premalo časa sta skupaj, da bi se lahko “upravičeno” tako obnašal oz. ne pokazal nič zanimanja za spolnost.
Če nima druge ženske, ima morda drugega tipa (kar sploh ni tako redek pojav).

Ne mislim se mu več ponujati.. povedala sem mu že 100x… prizadeta sem zelo.. če bo šlo tako naprej se bova verjetno razsla.. ljubimca ne želim, saj mi gre ob misli, da bi se me drug moški dotaknil na bruhanje

Zdrav, spolno aktiven moški si mora sprazniti jajca na 3 dni, torej vsaj 2x tedensko, to je biologija. Če praviš, da ne seksata, je to morebiti posledica njegovega masturbiranja. Če je podvržen službenemu stresu, je to logična razlaga. Imam občutek, da je ta dogodek le pikica na i in da imata še druge nerazčiščene probleme od prej, se motim?
Obvezno mu predoči svoje pomisleke in se pogovorita kot dve odrasli osebi.

Dobri odgovri Marko-ta, jst bi pa vseeno neki vprašal take ženske kot je avtorica…., pa, kje najdete takšne tipe in na kakšen način se vi to spajdašte, na podlagi česa…., pri 36 tih letih more moški šopat tud trikrat na dan svojo žensko, pa še kakšno ljubico zravn, če mu uleti, seveda…. Po osmih dneh, se pa sploh ne bi smel dol spravt s tebe, če nisi zoprna in ne sikaš brezveze ob nepravem trenutku na pravem mestu, ker sikanje zjebe še tako močno erekcijo v zgorni glavi, ki sesuje spodnjo glavco..

In zadeve na tem področju se načeloma z leti samo še slabšajo …

V seksu sta očitno skoraj popolnoma nekompatibilna. Ti moraš presoditi, ali je to tako ključno, da zveza ni smiselna. Ne vem pa, kaj si razmišljala doslej. Da bo nekega dne čudežno poskočil?

Moram priznat, tvoji odgovori jamskega človeka so prav posrečeni in čisto življenjski. Ta prava moška energija veje iz njih.

Moram priznat, tvoji odgovori jamskega človeka so prav posrečeni in čisto življenjski. Ta prava moška energija veje iz njih.
[/quote]

Ta prava moška energija? Prej energija primitivnega prasca, točno takega, zaradi katerih ženske raje ostanejo samske, ker ne želijo biti nekomu kos mesa za praznit jajca. Moški kot Popaj mislijo, da je dovolj, da pomahajo s svojim bedastim smokijem in bo vsaka kar vznak padla od sreče. Katera normalna ženska bi želela biti s takim sluzastim varalico, ki še misli, da je ne vem kaj?

Za avtorico pa to. Nima te rad, nisi mu privlačna. Ne bodi prizadeta, ker to ne pomeni, da ne bi bila komu drugemu. Zakaj zapravljaš čas z njim?

Se pravi sta razlage, da ne spiva skupaj sta samo 2.. ali mu sikam ali ma pa drugo:(

Vprasala sem za mnenje saj se meni to zdi obcutno premalo in sem mu to tudi povedala.. Om pa trdi, da je to cisto normalno.

Samo pomanjkanje me nit ne moti, kolikor me moti kako to psihicno vpliva name.. Saj se pocutim grdi, nezazeljeno in nevredno…

Sicer, bi se jaz na njegovem mestu, saj ve da me s tem prizadne, malo potrudila.. a to je ze druga tema..


Pa še pravopis in slovnica ti grozno šepata!

daj, napiši gornji tekst v enemu od razumljivih jezikov, bi znalo biti zanimivo.

bodi vesela. Imaš takega tipa, ki po merilih MON pleba ni fu.k fehtar ☺

Samopodoba ne sme imeti nič s sexom. Težko je razumeti ampak samopodoba je tvoja težava in ne vajina. Ne sme biti odvisna od pogostosti. Če povem svojo izkušnjo. Pr ca 34 letih se ženi ni veC seksali z mano. Jao kako ugonobi tak način razmišljanja šele moškega. .. Ampak se moraš sestaviti sam. Nič več ali manj nisi ti če te on porihta ali ne. Moja zgodba pa je takšna. Rečeš si sedaj po 30 se bom s stalno partnerico na seksal. Kje pa. 3 leta je že celibat. Naj sedaj mečem krivdi nanjo? Ne. Zgolj nase ker sem tak niče da se vedno vztrajam z njo čeprav me ne zadovolji kot samica.

Ni vse tako enoznačno. Če je imel daljšo pot, to ne pomeni samo 5 dni odsotnosti, ampak vsaj še en dan, da se človek spočije in pride k sebi. Da zaspanemu in utrujenemu ni do seksa, se pa meni ne zdi nič kaj nenavadno, predvsem pa nima nobene povezave s teboj in z vajinim odnosom.

Poleg tega se mi zdi zelo problematično tvoje doživljanje situacije. Namreč to, da svojo privlačnost, zaželenost in lepoto ocenjuješ na osnovi seksa s svojim partnerjem…

Ali vse te stvari zares dojemaš samo na podlagi tega, kako se do tebe vede tvoj partner? Če ja, je to znak resnih težav s samopodobo.
Ali je seks edina vrsta pozornosti, ki jo prejemaš od svojega partnerja? Ali ti njemu veliko daješ, on pa ti tega na noben način ne vrača? Koliko pozornosti sploh potrebuješ, da je je zate dovolj? To je zelo pomembno vprašanje, ker brez odgovora nanj sploh ne moreš vedeti, kaj dejansko potrebuješ, da boš v odnosu srečna.

Še najbolj pomembno vprašanje: ali te ima rad? Ali je tebi do njega veliko več kot pa je interesa v obratni smeri? Ali imata sicer dober odnos? Ali z njegove strani čutiš ljubezen, predanost, podporo?

Če bi bila na tvojem mestu, bi najprej dala pobudo in poskrbela, da bi se seks zgodil. Za tem bi dala pa karte na mizo in bi direktno rekla, da zame stvari ne delujejo in da tako ne gre naprej. Da bova morala v spolnem življenju nekaj spremeniti. Moj predlog bi bil, naj on 2x tedensko da pobudo, ob ostalih situacijah jo bom dala jaz. In če se to ne bo začelo dogajati, najina zveza nima prihodnosti. Potem boš pa videla, kaj se bo zgodilo. Ali bosta splavala ali potonila. Vsak izid bo boljši od tvojega trenutnega nezadovoljstva.

Ta pogovor je za vaju zelo pomemben. Ni zaslišanje, ampak pogovor. Lepo napelji nanj. Recimo s tem, da mu v primernem trenutku poveš, kaj recimo želiš z njim poskusiti pri seksu, potem njega vprašaš, kaj si on želi, nato poveš, da bi ti imela spolne odnose pogosteje in da je zate v vajini zvezi seksa premalo, potem pa nadaljuješ s predlogom, da on da pobudo 2x tedensko. Nato pa s tem, da se bo nekaj moralo spremeniti, ker ti enostavno ne moreš tako živeti. Skratka važno je, da kako poveš.

Ne začni prepira, ne pojdi na nož, ampak se lepo mirno pogovori ter povej, kako ti dojemaš situacijo. Brez obtoževanja. Brez omenjanja, da se ti počutiš grdo, nezaželeno in podobno (ker je to v prvi vrsti nekaj, kar boš morala sama pri sebi razčistiti, in ne bi smelo imeti neposredne zveze z njim).

Če se bo strinjal, ampak bosta čez nekaj tednov ponovno padla v sedanji vzorec (vsaj 2 tedna zapored, saj ti kakšna bolezen ali kaj podobnega hitro zruši plane), je pa čas za bolj resno intervencijo. V taki ali drugačni smeri.
Srečno!

Ta prava moška energija? Prej energija primitivnega prasca, točno takega, zaradi katerih ženske raje ostanejo samske, ker ne želijo biti nekomu kos mesa za praznit jajca. Moški kot Popaj mislijo, da je dovolj, da pomahajo s svojim bedastim smokijem in bo vsaka kar vznak padla od sreče. Katera normalna ženska bi želela biti s takim sluzastim varalico, ki še misli, da je ne vem kaj?
[/quote]

V svojo obrambo se upam reči, da si nobena ni želela ostati sama, ki je bila z mano, glih zarad te energije jamskega človeka kot pravi zaprašenost, hehe…
Vseen pa…., jst mam kar nekaj let več kot 36 let, dej ti povej, recimo, tvoj pogled, kakšn je po tvojih merilih moški in moška energija, ki je psihofizično zdrav v 36 letih, če si sploh prišlo do teh let…., me res zanima, tako iz prakse, ker jst še zdej živim sami v teoriji in virtuali za računalnikom, pa se res včasih zatipkam, ker več ne ločim teh dveh pojmov, jp….

prosiš za mnenja ali za konkretno pomoč, konkretno ti lahko ponudim svojega dolgega debelega in trdega ker nimaš otrok, take z otroci ne maram pa če si vizualno kolikor toliko in seveda zdrava v poštev pride test na aids in hepatitise pred spolno zdužitvijo lahko pa za prvič ponudim erotično masažo da boš vriskala brezplačno seveda imam 178 cm rjave lase vitek samski okolica lj mobilen pusti mail

Kaj pa če bi ti njega direkt vprašala zakaj nima interesa seksat s tabo, namesto da ugibas kaj je na stvari in travmiras
Vprašaj ga, saj zato imaš jezik

prosiš za mnenja ali za konkretno pomoč, konkretno ti lahko ponudim svojega dolgega debelega in trdega ker nimaš otrok, take z otroci ne maram pa če si vizualno kolikor toliko in seveda zdrava v poštev pride test na aids in hepatitise pred spolno zdužitvijo lahko pa za prvič ponudim erotično masažo da boš vriskala brezplačno seveda imam 178 cm rjave lase vitek samski okolica lj mobilen pusti mail
[/quote]

Če ne bo hotela tebe, lahko pa mene kontaktira. 🙂

tip je z dosedanjimi seksi s tabo poravnal obveznosti za odpuščanja grehov iz njegovih prejšnjih življenj.
Sedaj lahko lepo zlagoma živi svoje svetniško življenje.

New Report

Close