Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste bitcoinasi, je danes bil uspesen dan na blockchainu?

Kje ste bitcoinasi, je danes bil uspesen dan na blockchainu?

Bitcoin nekam strmo raste, me zanima, kdj bo prisel do 100.000?
Hahahahah

Do novega leta zagotovo. Še čez bo šlo. Kaj se oglašate taki, ki pojma nimate.

Ti zivis v mehurcku, bos kmalu pristal na trdnih tleh in z globokim minusom v zepu. Ampak taksnim sanjacem tudi privoscim, jih je treba vcasih prizemljit 😉

BTC bo 20.000 evrov do konca leta.

Ne bo več ha ha ha…

Ti pustim prosto pot 😉 mislim pa, da bos moral kr eno nulo dat stran 😉

Na koncu se vam bomo lastniki bitcoinov zadnji smejali. Iz svojih ferrarijev.

To bo šlo še samo dol celi drugo leto. Vprašanje je kaj bo ostalo. So pa določene valute s katerimi trejdajo, ker baje rastejo. Ne vem če je to res. Razsvetli me, tisti ki ve, če je kaj na tem.

A tistih igrack za 2€, ker bo to vse, kar vam bo ostalo? Sj vam bom posodil 5€ za topel obrok :$

Jaz sem večino Etherjev kupil po 2€, zdaj so po 152€.
Kriptovalute so kot vsak drug zaslužek; ko se pokaže možnost se vloži, počaka na rast, proda in posel je zaključen. Nobenih čustev, nobenega sanjarjenja. Dejstva številk.
Podobno je z delnicami LB. 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v enem dnevu, neomejena možnost vložka je bila.
Enako je z pleskanjem, ko sosed rabi prepleskat stanovanje, mu to naredimo in zaračunamo. Ne moremo mu pleskati vsak teden, ker tega ne rabi in po tem ne povprašuje.
Hočem reči to, da je sila naivno pričakovati, da bodo vse nakupljene kripto valute, delnice, točke skladov, čez čas dražje. Enosmerno gibanje navzgor pri finančnih naložbah žal ne obstaja.

+1

Nevenič ve vse kar je potrebno za uspešno trgovanje. 😉

+1

Nevenič ve vse kar je potrebno za uspešno trgovanje. 😉
[/quote]

Eno se je hvalit, drugo je pa pokazat dejanske rezultate in stanje. V svetu trejdinga pa tako ali tako velja, da so najboljsi treiderji tisti brez custev, ki se ne navezejo na padanje oz. rast in prodajajo oz. kupujejo (shortajo) po kazalcih in se zavedajo, da se trendi hitro menjajo ter da se stvari, ki so in (vroce) menjajo in ni nic stalnica. Kripto valute so zal preteklost in podobno stanje bo do 2020, ko bi znale spet znatno poskociti in prekoraciti vrednost 20.000$, kaj tocno pa se bo zgodilo, bo pa povedal cas. Denar pa izgubis ali dobis sele takrat, ko prodas svojo nalozbo.

Pa saj padec je super zadeva 🙂

Ne vem kako avtor dela ampak jaz stvari če je možno kupim na razprodajah.
In to sedaj JE razprodaja.

Saj obstajajo indikatorji kjer vidiš kam približno bo odneslo kripte – če znaš pogledat seveda.
Nič ni sigurno ampak v principu pa če ti več indikatorjev kaže isto stvar potem bo že držalo.

Drugače pa trguje se brez čustev, samo kar ti pokaže indikator. Potem pa če si dober imaš več “zadetkov” kot zgrešenih nakupov in dobiček raste.

Jaz na kripte ne gledam kot naložbo (čeprav verjamem v njihov uspeh) ampak v sredstvo s katerim lahko mešetariš.

Ce imas rada razprodaje, potem pocakaj do januarja, ko bos lahko kupila se ha 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znizano, tak cas naslednje leto bo ta odstotek verjetno se nekoliko visji…ne se prehitro zadovoljiti s popusti, ker so izdelki, ki jih kupujes se zmeraj mnogo precenjeni in je njihova realna vrednost, ce je govora o bitcoinu, mnogo nizja od 1000 ameriskih zelencev.

Zame so pa naložba. Lani vstopila v par ICO-jev in zdaj čakam, kaj bo z njimi. Bitcoina se nisem dotaknila. Par valut imam še po 5000 toknov. Bomo videli, kaj bo čez deset let. 🙂 V najslabšem primeru nič, kar bom zlahka preživela.

Taka miselnost je prava, da ne gres na vse ali nic in vlozis del, ki si ga pripravljen izgibiti, v temi sm bol strog do tistih, ki so poganjali ljudi v ta “scheme”, da so jemali kredite in kupovali na vrhuncu, zdaj pa samotarijo…ko vlagas, vlozi samo toliko, kolikor si pripravljen izgubiti, jaz vlagam v drugo, tebi pa zelim sreco s kripto valutami, upam da ti uspe. 🙂

Ce imas rada razprodaje, potem pocakaj do januarja, ko bos lahko kupila se ha 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znizano, tak cas naslednje leto bo ta odstotek verjetno se nekoliko visji…ne se prehitro zadovoljiti s popusti, ker so izdelki, ki jih kupujes se zmeraj mnogo precenjeni in je njihova realna vrednost, ce je govora o bitcoinu, mnogo nizja od 1000 ameriskih zelencev.
[/quote]

Ja OK vse mi je jasno ker take trosiš da NIMAŠ NAJMANJŠEGA POJMA o trgovanju. KDO pa je rekel da hočem kripte imet do drugega leta… :-))

Najverjetneje jih drug teden oz. ko bo cena spet malce zrasla prodam dražje kot pa so bile kupljene in se spet čaka z USD na nov padec.

Glej če tebi ne gre trgovanje in si izgubil vložek to še ne pomeni da se v bear marketu vseeno ne da zaslužit…. le malce težje je kot lani tak čas.

Taka miselnost je prava, da ne gres na vse ali nic in vlozis del, ki si ga pripravljen izgibiti, v temi sm bol strog do tistih, ki so poganjali ljudi v ta “scheme”, da so jemali kredite in kupovali na vrhuncu, zdaj pa samotarijo…ko vlagas, vlozi samo toliko, kolikor si pripravljen izgubiti, jaz vlagam v drugo, tebi pa zelim sreco s kripto valutami, upam da ti uspe. 🙂
[/quote]

To je pa lepo prebrat. 🙂 Hvala. Sem imela srečo, da sem vlagala še, ko so se tokni prodajali v centih, ne evrih.

To je pa lepo prebrat. 🙂 Hvala. Sem imela srečo, da sem vlagala še, ko so se tokni prodajali v centih, ne evrih.
[/quote]
Jp in postalo si tako bogato, da si pristalo večno čepeče multinično na monu.😁


Jp in postalo si tako bogato, da si pristalo večno čepeče multinično na monu.😁
[/quote]
☺☺☺☺☺☺☺ … ☺


Jp in postalo si tako bogato, da si pristalo večno čepeče multinično na monu.😁
[/quote]

Karkoli sem, vsaj zdravo pamet še imam, tebi se je pa že konkretno skisalo.

New Report

Close