Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je bil kdo v hurgadi februarja

Je bil kdo v hurgadi februarja

Gledam da bi šli v hurgado med zimskimi počitnicami. Je bil kdo februarja, kako je za kopanje, temperature.
Enkrat smo bili novembra in je bilo OK.

Tudi mene to zanima, fajn je sicer, da ima hotel vsaj en ogrevan bazen.

mi smo bili letos med zimskimi počitnicami v Soma Bay-u (Safaga, cca 60 km iz Hurgade).
Imeli smo okoli 27 stopinj, kopali smo se v morju (cca 24 stopinj). hotel je imel tudi velik ogrevan bazen.

nova
Uredništvo priporoča

Je kar hladno. Morje je sicer toplo, vendar je zunaj vetrovno in ni fajn se takoj po kopanju v dolge rokave oblečt in z deko pokrit, če želiš bit malo na plaži.

Ni mi bilo všeč, ker je bila že zelo zgodaj tema ( od 17 uri ) Ker gostov ni dosti, se tudi dogaja ne dosti. Mrtvilo bolj kot ne.

Bi raje izbrala maj, ker ni še tiste peklenske vročine, so dnevi dolgi in dogajanje je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} živahnejše.

2x smo bili pozimi, januar-februar, enkrat je bilo tako kot opisuješ, toplo, a je pihalo, drugič pa najprej ful vroče, potem sneg!!!, potem pa spet vroče, to je bilo skoraj 20 let nazaj, vem da so domačini takrat govorili, da ne pomnijo takega vremena.
Prijatelji so bili pa za prvomajske, tudi kakih 10 let nazaj, zmrznili so, pa skoz je bil dež. Tisto leto smo šli mi na Dansko in v Skandinavijo, prišli naza ful rjavi, ker je bilo tam 25-30 stopinj in smo se prav nasmejali na ta račun.

New Report

Close