Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste si uredili dopust za obisk vulkanizerja?

Ste si uredili dopust za obisk vulkanizerja?

Težko si je dva tedna prej vzeti dvajset minut časa za menjavo pnevmatik, zato je pa toliko lažje zadnji dan čakat cel dan v vrsti. Takrat imajo vsi čas.

Če prav razumem, si šla zadnji dan menjat, in te zdaj motijo drugi, ker so tudi oni šli menjat zadnji dan, tako kot ti?

nam pride vulkanizer na dom. Je že urejeno

Pa pri katerem vulkanizerju pa si to? Mi na podeželju imamo tako, da dobiš številko in to je to.
Jaz pustim avto tam, grem v službo, pridem nazaj, urejeno.
Le zakaj bi človek čakal v vrsti? A res nimate nič zorganizirano?

Samo res si ne znate še ene feltne za zimske zrihtat in potem sami doma zamenjat?

Danes bo sploh norišnica pri vulkanizerjih. Vsi tisti tako zaposleni in v časovnih krčih bodo danes našli cel dan časa za kolone.

Hja, veš, očitno smo samo na podeželju bolj napredni. Da ne stojimo v vrstah, ampak avto oddamo pred službo, po službi pa ga vzamemo, ko je že preobut.
A te kolone, to imate verjetno v LJ?

Pri nas, v podeželskem Mariboru, je tudi tako. Vsak mariborski vulkanizer ima pred delavnico parkirišče za vsaj 1000 vozil, da vsi pred šihtom pustimo tam avte, po službi pa odpeljemo preobute. Noben problem. Samo v Ljubljani je problem, ker se gredo ene meščane.

Ko je enkrat v 10-dnevni napovedi videt snežinke ali minus temperature, si že vsaj par dni prepozen za menjavo brez gužve. Zato jih jaz že leta menjam najkasneje konec oktobra. Nobene gužve, razen dvakrat ali trikrat, ko se je zgodilo, da je pa res bil že mraz.

Menjala gume že pred 14 dnevi, nikoli ne čakam na zadnji dan. Vsi poznamo zakon 15.11. in ne razumem ljudi da vedno čakajo na zadnji dan,ko vedo da bo gužva. Pol se pa jezijo…kar je treba je treba…
Mislim da so vsi vulkanizerji podaljšali del čas in če ti med tednom zaradi službe ne gre to uredit,lahko to uredis tudi v sob. Vsak izgovor da ni bilo časa je zame odveč. Se da in teraso tega ni potrebno jemati dopusta…moje mnenje…

zjutraj ga pripeljem (s taksijem naprej v službo) in potem popoldan ga prevzame mož. Ravno obratno kot otroka. Zjutraj ju pelje v šolo mož jaz pa prevzamem :). Tko je s temi organizacijami :)))).

Zasebno imam drugače rešeno, ne rabim vulkanizerja.
Službeno smo pa tudi šli dovolj zgodaj, da ni bilo preveč čakanja.

(Ima pa tudi vulkanizer opcijo, da pustiš avto in ga prideš kasneje iskat)

New Report

Close