Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mam občutek da ga bova zasračkala

mam občutek da ga bova zasračkala

sodelavca že skoraj 10 let, on mlajši od mene, kr naenkrat je nekaj preskočilo, naju usekalo čist. me je strah da bova šla do konca. glava pravi da ne, občutki pa dajo en velik ja. obnašava kot najstnika.
nasvet?

če res hočeš nasvet, se nehaj igrat z ognjem, se umakni in umiri.

dvomim pa, da se ga boš držala. če je pa ja tako faaaajn

Kakšna blesava stokrat prežvečena tema.

nova
Uredništvo priporoča

Škoda pisanja ter dajanja nasveta katerega itak ne boš upoštevala ker v glavi si že odločena, da ga boš zasrala. Sej bo lušno, vendar ko bo adrenalin popustil pa bo mučno in to zelo. Moj nasvet: začni iskati novo službo.

čimprej se dajta dol. je koristno tudi za produktivnost in boljše odnose. krepi se občutek za timsko delo

Ja zakaj pa ne????? Sta samska? Ločena? če je odgovor pritrdilen…go for it!!!!!!

Romance na delovnem mestu, če se ne končajo s poroko, se pa pogosto končajo tako, da žensko premestijo ali je celo nekako prisiljena menjat službo. Videno že nekajkrat in ne razumem, kaj vam ni jasno.
V najslabšem primeru je pa sramota vseh sramot in se ti ljudje za hrbtom posmehujejo, zapraviš si precej možnosti za napredovanje, ker takih ljudi šefi pač ne jemljejo tako resno kot tistih, ki se ne parčkajo v službi. Spet, izjema so resne zveze.
Če si vezana, pa itak. Kaj ti je tega treba. In enega mladega sodelavca očarat, če nimaš ravno črne bradavice z dlakami na vrhu nosa in zadaha kot zmaj, je mala malca.

kaj pa če s šefom sračkaš?

a to bo analc ☺

Najprej zasračkala, potem posračkala, sploh če sta vezana.

Poslušaj glavo. Hormone pa umiri. Si boš čez čas zelo hvaležna. Razvedrilo poišči drugje.

Sračkanje je sicer zelo zdrava stvar – a niti ne, če to počneš na mestu, kjer ješ.

https://www.youtube.com/watch?v=95-rE4RRpvM

će se me bosta dala hitro dol, se bosta še bolj zacopala in še kakšno bedarijo naredila. Pritisk je treba počasi sprostit, se nakavsat in se umirit.

Nevem ko je vedno govora o parčkanju,varanju,zaljubljenosti in bla bla še kaj drugega…avtorji pišejo teme in iščejo svojo rešitev tukaj gor za svoje butaste naslove…pol pa nobeden od teh avtorjev,le redki ne odgovarjajo na naše poste….kr neki…samo bla bla bla….nakladanje….

Nakladanje glede svojih ljubezenskih dogodivščin….

Ne vem zakaj imajo nekateri tako odklonilen odnos. Ce ni ovir glede porocenosti, vezanosti, pac ja zakaj pa ne. Nic slabega.
Moja razrednicarka v os se zaljubila z takrat na novo prislim sodelavcem. Sta se porocila imata otroka, se danes sta skupaj, nihce ni isksl nobene nove sluzbe, se danes sta sodelavca.

New Report

Close