Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdenka iz Kmetije

Zdenka iz Kmetije

Veliko je napisanega o Aneti, katera ima zelo strupen jezik vendar pozabljate da je v šovu še ena velika strupenjača in to je Zdenka. Zrela in starejša gospa, stara 63 let bi se lahko lepše vedla in se ne vtikala v vsakogar. Po njenem dela samo ona in ves čas se vtika v Aneto. Karkoli Aneta dela jo Zdenka komentira in preseneča me da drugi tekmovalci ne vidijo da je Zdenka podla ženska. Ne zagovarjam Aneto in sem proti takšnemu obnašanju, zelo grdo pa se obnaša tudi Zdenka, iz sebe pa dela žrtev. Upam da stara odleti čim prej iz šova.

Aneta, danes pa si zelo aktivna na tem forumu. Nismo vsi neumni, da tega ne bi opazili 😉


Jaz pa nisem Aneta!
Resnica je, da je gobec otresala zdenka in kljub opozorilu Anete ni in ni hotela nehati..
Ampak Zdenka je pač stara (a izredno HUDOBNA ženska) in se vam vsem smili!

Se pravi, vsi ki so tam z njo, ne vidijo kakšna je, ti ki pa spremljaš oddaje po tv, pa jo poznaš v nulo in veš o njej več, kot vsi tam. Še dobro, da si presenečena. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zdenko ne upajo ven dati, ker zna vse delati in kuhati. Aneta je res primitivna. Še njen boy toy Nikec je ti videl. 🙂

Obedve imata dolg jezik zato sta se udarili. 🙂

Helow, Aneta.

Mene pa zanima kako je možn da gre vdova ko je zgubla moža po težki bolezni ko sama pravi tekmovat na tv? Odkod ji volja in energija? Njeno žalovanje za možem je mal za lase privlečen. Zgleda težk karakter in nič kaj dobrega srca. Zasluženo jo je Aneta spljuvala.


Joj, pa od samega sexa govori, buša, stara.

Zdenka je ena najbolj normalnih ljudi na Kmetiji. Aneta pa ima hude psihične težave v kombinaciji z žlehtnobo.

New Report

Close