Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Teme o katerih ne govorite

Teme o katerih ne govorite

Ali imate kakšno temo, ki jo s partnerjem neradi debatirate? Denimo politika, tašča, vera… kako to potem rešujete, da vsake toliko tema izbruhne in se skregate ali da je taka tabu tema, da je nikoli ne privlečete na plano, ker veste da preveč vpliva na odnos?

Jaz pogosto ne upam govorit o veri, ker v tej kristjanofobni in ateistični državi nikoli ne vem, kdaj me bo zaradi tega kdo napadel, nam kristjanom so konstantno kršene človekove pravice.


Po vseh neumnostih, ki si jih napisala, bodi vesela, da so grmade prepovedane!

Midva govoriva o vsem mogočem. Ni tabu teme. Tud če se ne strinjava in se na koncu sprva, jaz vseeno teram svoje ,on svoje

Spreva


…in pol se v postli vse pogliha…strastno 😛

ahahahahhahajha, majda, hvala spet za smeh


…in pol se v postli vse pogliha…strastno 😛
[/quote]
Itak 🙂

Nak, s partnerjem pa nimava tabu teme. V debati z drugimi ljudmi se pa skušam držati določenih načel: ne debatira se o politiki in veri, ker je to zasebna in intimna stvar vsakega posameznika. In očitno je MON moja intima, ker tukaj pa na glas povem, da sem ateist. 😉

Pred možem imam le eno skrivnost, vse ostalo lahko povem in tudi povem, sem klepetulja, vse povem po resnici in pravici, nimam težav z izražanjem svojega mnenja, če se kdo ne strinja z mano, nisem užaljena ali jezna, skratka nimam tabu tem razen ene… V bistvu niti ni tabu tema, ker se komot pogovarjam, le ne izrazim svojega resničnega mnenja.

Potem pa vsaj nam zaupaj, če že možu ne. 😉

Se ne morem spomniti ničesar, o čemer se ne bi mogla pogovarjati.

O vsem se pogovarjava. Je ni tabu teme. No ja, o politiki se res ne pogovarjava skor nič, ker nobenga od naju to ne zanima kaj dost. Sva na začetku imela kakšno debato, sploh o Hrvatih in Srbih in ugotovila, da sva vseen lahk skup 😉

Potem pa vsaj nam zaupaj, če že možu ne. 😉
[/quote]

Haha :)))
Ja, tašča, a ne :)))
Kaj bi drugega lahko bilo? :))

Ni tabu tem, so le teme, kjer malce leti perje! A to samo poživi odnos in požene kri po žilah… in malce kasneje jo imam enako – ali pa še bolj – rad.
In potem skupaj spijeva en pir.

vse mu lahko pove, razen da ni oče njenega/njunega otroka

Ni tabu tem, so le teme, kjer malce leti perje! A to samo poživi odnos in požene kri po žilah… in malce kasneje jo imam enako – ali pa še bolj – rad.
In potem skupaj spijeva en pir.
[/quote]
To je to.

Mislim in upam, da ne. Ne vem, če sva se že kdaj skregala zaradi neke ponavljajoče se teme. Poskušam se spomniti, kaj bi lahko pri meni povzročilo tak odziv, pa se ničesar ne spomnim. Nam daš kakšen primer? Dejansko ne vem, če bi lahko živela s človekom, v prisotnosti katerega se ne bi mogla sproščeno pogovarjati. Meni se zdi, da sem si z nekom blizu ravno takrat, ko se lahko z njim sproščeno pogovarjam in med nama ni tabu tem.

Obstajajo pa recimo teme, ki drugega res ne zanimajo, in si to znava povedati. Ali to tudi šteje?

No no, a poveste partnerju, če ne dozivite orgazma… Ja pa tako sta si blizu no no.. Ne lažte toliko tle gor, ni vredno. No da vidim herojko katera si to upa. Ker to se vsaki kdaj zgodi, enim pa konstantno.

Men se tud tk zdi, da teme, ki se jih ne upate odpret, se jih h v bistvu ne zavedate, da so tabu. A se upate govort o svojih najglobjih nesigurnostih in kompleksih? A se upate povedat, da je bil bivši v čem boljši? A se upate povedat, da vam je sosed seksi? A se upate povedat (ženske) vaše najglobejše spolne fantazije ali ste jih prilagodile dragemu? No… mislim, da je dost tem, ki jih pač tako prilgodimo, da se na koncu niti ne apomnimo, da smo se prilagodili…

V bistvu nikoli s partnerjem ne govorim o tem kdo mi je všeč, ker tud jaz ne želim vedeti katera soseda se mu ful odpade hehe….O spolnih fantazijah mi ni problem govoritii, ker jih skoraj nimam, ni časa za to… Uf… . on jih pa pove vprašanje pa je kje se omeji…..,in zakaj le hm…., haha, dalje o frustracijah si vse poveva, le da jaz več priznam, on pa malo… No nekaj vraga je med partnerji, ni pa vse nikjer oz v večini ni nič, razen poslovnega sodelovanja in domače naloge.


Ne hlinim orgazma. Če ga ne doživim, ga pač ne doživim. Zame to ni tabu tema.


O nesigurnostih in kompleksih? Če nisem sigurna, ravno njemu najprej povem, da me je strah. Komplekse imam pa očitno tako globoko zakopane, da še sama ne vem zanje. Ker drugače je tudi partner prvi, ki mu povem, kaj se dogaja.

Bivši? Določene stvari bodo pa vedno ostale samo med mojim bivšim in menoj. Tako kot ostanejo zaupne tudi stvari, ki se mojega partnerja nič ne tičejo in mi jih recimo kot zaupne pove prijateljica. Ne gre za to, da bi bilo meni o teh stvareh neprijetno govoriti, ampak za to, da so določene zadeve pač zaupne narave in jih brez dovoljenja vseh udeleženih ne širim naprej. Mislim, da moj bivši ni tabu tema. Če bi partnerja zanimalo, ni nobene take stvari, ki mu je o svojem bivšem ne bi bila pripravljena povedati, če bi jo sicer delila s kom tretjim.

Sosed? Brez problema mu povem, če se mi nekdo zdi simpatičen in hud tip. Tudi ženske pokomentirava in točno vem, katere in kakšne so njemu všeč.

Spolne fantazije? Ne, niso tabu.

Še kaj?


Jaz če ne doživim dedca prebutam na mrtve. Men ni treba nič govorit 🙂
Vse povem s pestmi, tud to je komunikacija

Ne govorim samo o čem, kar mi je kdo zaupal s prošnjo o zasebnosti. Če jo ravno zanima lahko namignem… a to je to. Se pravi, da je ena izmed takšnih zadev povezana z zasebnostjo.

SIcer pa – pri naju ni tako kot pišeš; hudičevo sem se potrudil, da sem sposoben govoriti ali pisati o notranjem doživljanju in to tudi razložiti – in komu naj bi, če ne najbližji?!?
Tako da ta tematika kar lepo živi – ko je primeren čas za to.

Ostalo napisano komot poveva – oba. Saj je zanimivo videti, kaj je dragi seksi. In tudi jaz komot povem – zakaj pa ne? Saj je jasno da je ona prva… menda pa ne bom trdil, da sem slep?

Je pa sigurno res, da sem pozabil kaj, kjer imam kakšen zadržek. Samo veliko tega pa sigurno ni.

Ja takole je
Ja upam govorit o nesigurnosti in komleksih.
Ja upam povedati da je bil bivši v čem boljši ker če bi bil čist zanič verjetno ne bi bila nekoč v preteklosti z njim. Mozev odziv: surla do Pakistana, pa kaj čem tud njegove bivše so bile v čem boljše pa se ne jezim tko pač je
Ja upam povedat ko mi je kdo seksi. Sej je njemu tud marsikera seksi.. Pa kaj pol
Ja vse moje fantazije pozna in sva jih že zdavnaj sprobala in obratno

New Report

Close