Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnji shod transseksualcev LJ

Današnji shod transseksualcev LJ

No, te dni smo tukaj večkrat obdelali slovensko transeksualno sceno pri nas. Spomnimo se “junaka”, ki si je dal odrezati joške in “junaka”, ki bo vsak čas začel s hormonsko terapijo.

Danes se je zbrala druščina fizično ali psihično deformiranih ljudi v Ljubljani, kjer so javno oznanili problem transseksualcev v Sloveniji.
[img]https://pbs.twimg.com/media/Dr4ZP3PWkAEhRlt.jpg[/img]

V glavnem imajo zahtevo, da oblast, ki smo jo volili, prizna tem 10-15im uradno pravico, da svoje domislice o tem, za koga se imamo, uzakonimo. Smo le še korak od blaznosti? Je že predolgo od zadnje vojne? Imamo preveč časa? Nimajo nič bolj pomembnega za početi ljudje, kot da se sami s sabo ukvarjajo? V Jemnu nimajo za hrano, pri nas mladina prosti čas kuri na protestih, kjer študirajo a so moški ali ženske.

Ti ljudje so si zaradi svojih blaznosti čisto razmrcvarili svoja telesa, levica pa je v zadnjem času postala tako nagnusno sprevržena, da jim namesto pomoči raje hinavsko trepljajo ramo in govorijo, da je to,kar počnejo, nekaj normalnega.

Ti ljudje so živi mrtveci. Lahko jim v dokument napišemo, kar hočejo ampak če te okolica kot takega zavrača, ti dokumenti ne bodo nič pomagal, ker so to samo mrtve črke na papirju. In to je najvecja tragedija vsakega transseksualca, ko ugotovi da v zdravo pamet ljudi pa nima z nicemer posegati.

https://www.delo.si/novice/slovenija/v-srediscu-ljubljane-prvi-shod-za-pravice-transspolnih-oseb-112533.html


Naslednji korak je da te bodo tožili če jih boš ‘narobe’ naslovil, v slovenskem primeru zaradi ene črke. V Kanadi se to že dogaja.

Fak, da se ti da? Resno? Bedna si že ratala s tem.


Naslednji korak je da te bodo tožili če jih boš ‘narobe’ naslovil, v slovenskem primeru zaradi ene črke. V Kanadi se to že dogaja.
[/quote]

Komaj cakam.
Sej tozit se da zmer vsazga za karkoli.
Čar je v zmagi.

Raje si malo razširite obzorja:
https://www.youtube.com/results?search_query=transgender+children

Ne hvala. Sledim zakonom narave in mi tako odgovarja. Zaradi nebuloz ljudi, ki so jih zmozni samo oni sproducirati, bom se jaz postal nor, tega pa nocem.

Ne hvala. Sledim zakonom narave in mi tako odgovarja. Zaradi nebuloz ljudi, ki so jih zmozni samo oni sproducirati, bom se jaz postal nor, tega pa nocem.
[/quote]
https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals


https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
[/quote]

zeh

Ko bi ti imela obzorja razširjena vsaj toliko, da bi poznala vsaj malo ozadja kar ta prvega otroka iz tvojih linkov, in mogoče še bolj njegove mame, ne bi lepila teh linkov.

Ko bi ti imela obzorja razširjena vsaj toliko, da bi poznala vsaj malo ozadja kar ta prvega otroka iz tvojih linkov, in mogoče še bolj njegove mame, ne bi lepila teh linkov.
[/quote]
In ti se greš za argumentiranje vpičit ravno v taprvi primer, ki ga je ponudil YT search? 🙂

Ne hvala. Sledim zakonom narave in mi tako odgovarja. Zaradi nebuloz ljudi, ki so jih zmozni samo oni sproducirati, bom se jaz postal nor, tega pa nocem.
[/quote]

ker ti očitno nobena ne da, bi mogoče imel več sreče kot ženska

ker ti očitno nobena ne da, bi mogoče imel več sreče kot ženska
[/quote]

Kdo tuki o seksi govori? Wtf. Si pismen?

vsak, ki ima pet minut bi nekaj zahteval……VSE TE OSEBE JE NAREDIL OČE, RODILA MATI. PIKA!

Una zenska v sredini je smesna. Razmercvarjen prsni kos, vse nagravzno potetovirano in preluknjano. Smeji me k naj bi uprizarjala tipa, nosi pa šminko?!? Kil ma pa tut za ene tri normalne ženske. Tu na sliki so same skrajnsoti. Al sl totalno shirani al pa totalno predebeli.

A si lahk kdo od vas zamisle, da pride cakat na to postajo na avtobus pa stojite v sredini med temi 16imi na sliki vmes, direkt spredi predto zensko v rdeci kikli. Kaksen je obcutek, ce se vzivite v to? Jaz bi mislu da sem v kaki grozljivki.

Polno pohabljenih ljudi ali vesoljcev.

Vsi taki so pač napaka narave. V bistvu so ene vrste invalidi. Fizično in psihično. Pomagati se jim žal ne da. Najbrž je kar hudo.

Problem druzbeje ker nima jajc tega obsoditi, ampak celo kritizira tiste normalne, ki si to upajo in vse to vsmislu kot da jih hocjo nekak potolazit s tem, da bi celi druzbi tole vsilili kot nekaj normalnega.

Danes smo pri tem, da je ona v sredini tip, cez 10 let bo ono v sredini pecalo zensko kao da je tip. pa sej zenske bojo kqr pobegnile.

Obsojam drzavo ker jim ne nudi psihiatricne pomoci in se vec kot ocitno unicujejo sami sebe oziroma se pohablajo.

Ni zenska moski, pa tudi ce ji v potni list to napises. Ni zenska moski pa tut ce si joske odreze. Enostavno ni. Anatonmija telesa navznoter je se zmer zensko. Nikjer ji ne raste penis in nikjer ji ne sprica sperma. Vse kar pocne, pocne z umetnim pritiskanjem na svoje telo z skalpeli, inekcijami in tabletami. To bi jim mogl prepovedat ker je samounicevanje. Zelo pocasen samomor.

In ja sej štekam moto levičarjev.

Kaj se brigas za druge. Zase se brigi. Pusti jih, naj se totalno unicijo cese hocejo. Njihova stvar. 21. stoletje. Bodimo brezobzirni in naj se vsak samo zase briga, kot da nihce drug na svetu ne obstaja razen mi. Ne da se zivet s takim prezirom, ce ti je vsaj mal za to kqj se dogaja okol tebe.

Če me spomin ne vara, pa me ne, imajo večina naših in tujih pomembnežev lažno identiteto, nekateri že od rojstva, da vladarijo in nemotoma kradejo, legalno, kajpak, ostali pa, ko so pokradli toliko, da se jih ne najde in javno ne linča.
Tale skupinica zgoraj, ni niti približno podobna njim, je le cahn, kaj prej omenjeni paše, da se še bolj zakamuflira.
Ldje, oboji pa bodo rekli, da je to demokracija. Ter njihova legalna pravica.

Kaj pa mi?
Mi pa veselo stoično čakamo, da vanje udari grom!
Narava je še vedno sama izločila kar se ji je podrekalo.

Kako bi jz ponucal ta folk, da bi delu s krampom in lopato.!
Pa ob polenti in zelju.

Ajdi, latentni transiči, ne rabite se tukaj zakrivat s udrihanjem, zadihajte malo in spustite kamuflažo.

Kramp in lopata bi bila resitev za tele izrodke. In skoda je, da so vojsko ukinili.

Kramp in lopata sta za tiste, ki sredi noči na forumih sekajo čez transseksualce. Bi jim malo koristilo, da sprostijo svojo jezo in sovraštvo na čem koristnem namesto besnega tolčenja po tipkovnici.

Moja stališča in prepričanja so konzervativna in tradicionalna. Sem desničarka po duši, bila sem tudi aktivna, ko je šlo za referendum o ZZZDR.

Tvoje pisanje mi je še kako ne-všeč.

Te ljudi lahko sprejemam, čeprav npr. spremembo spola ne doživljam kot normalno. So ljudje in so del naše družbe. Res je, da včasih sami iz sebe delajo norca, sploh na paradah ponosa in tudi takšnih slikah kot je ta, ampak gonilo boljšega sveta je in bo edino spoštovanje in toleranca do sočloveka. Če ne moreš pomagati, tudi škodi ne, kar pa ne pomeni, da ti izgubiš lastno identiteto glede svojih stališč ali jasnega zagovarjanja le-teh.
Pa srečno!

A je še kdo pogledal kak video iz zgornjih linkov?
Ni čudno, da posel z otroškimi transgenderji tako cveti.
“Zdravilo”, ki blokira, oziroma odloži puberteto, stane na leto 10 000 do
15 000 dolarjev. Če odložijo za 3 leta, je to kar lepa vsota denarja v zdravnikov žep. Če je za vas to predrago, dajo vašega otroka na kemoterapijo, ki se uporablja za raka na prostati. Dohtarca je tolk poštena, da staršem prizna, da nič od tega ni odobreno za uporabo na otrocih. In za povrh prizna, da velika večina teh otrok med puberteto nočejo biti več transi, ampak sprejmejo svoj spol, samo za dohtarje je problem vedet, kateri so tisti otroci, zato kar vse po vrsti napadejo s kemijo. A mame to ne gane. Ona je odločena.

Pa tista mama je dobra. Punčka si je želela imeti lulčka in mama ji je kar predlagala 9 let stari, da gre lahko v spremembo spola. A so te ženske nore al kaj! Taka mama je za v arest.

New Report

Close