Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri telefon z dobro kamero

Kateri telefon z dobro kamero

Kupujem telefon srednjega razreda. Pomembna mi je predvsem kamera, da dela kvalitetne slike in videje. Ostalo mi ni tako pomembno. Kaj svetujete?
Zdsj imam galaxy j5 2017, pa nisem zadovoljen s kamero.

Hvala

Si morda poskusil še katero drugo aplikacijo za kamero?

Xiaomi Pocophone F1 (cca300 eur), Xiaomi mi8 SE, Xiaomi redmi note 6 (cca 200 eur)

Drugače pa Huawei slovi po dobrih kamerah…. vprašanje koliko si pripravljen odšteti….

Kupi fotoaparat z možnostjo telefoniranja….

Joj kok si duhovit, še bolj pa pust.

ne štekam logike o kupovanju krafla nizkega ali srednjega razreda in upat na dobro kamero.
solidne kamere so v višjih cenovnih rangih, ali sploh ne v telefonih ampak ločeno npr. dslr ali brezzrcalniki…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pravkar je na mimo vrste black friday, kjer lahko kupiš Samsung Galaxy A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} letnik 2017, 32 GB 55{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje za 199,99 eurov. Samsung ima dobro zmogljivo kamero 16 MP fotoaparat.
Upam, da sem kaj pomagala.

NOBEDEN!
Če rabiš dobro kamero, si kupi kamero in ne telefon. Kaj vam tukaj ni jasno.

Ne kupit tega! Nima dobre kamere.


Imel sem samsunga J7 2017,pa na morju,kjer smo bili na dopustu ni naredil lepe fotke o zatonu sonca…vse naštimal kot je treba in vse se je “šajnalo”…moja ima huavei honor 8 in naredil fotko brez napak…lepa fotka…
Sedaj imam samsung a6 plus in je isti poden fotoaparat kot pri j7….sicer nimam telefona za slikat in delat selfije,ga uporabljam zato,zakaj je telefon sploh namenjen…To pišem o fotoaparatih pri samsungu za mali denar…

Avtorju pa,naj gre do bližnje poslovalnice in si testira fotoaparat,če mu je to sedaj takšna nuja pri nakupu….


Imel sem samsunga J7 2017,pa na morju,kjer smo bili na dopustu ni naredil lepe fotke o zatonu sonca…vse naštimal kot je treba in vse se je “šajnalo”…moja ima huavei honor 8 in naredil fotko brez napak…lepa fotka…
Sedaj imam samsung a6 plus in je isti poden fotoaparat kot pri j7….sicer nimam telefona za slikat in delat selfije,ga uporabljam zato,zakaj je telefon sploh namenjen…To pišem o fotoaparatih pri samsungu za mali denar…

Avtorju pa,naj gre do bližnje poslovalnice in si testira fotoaparat,če mu je to sedaj takšna nuja pri nakupu….
[/quote]
Testiraš telefone z njihovimi fotoaparati…mislim


Prosimo, da nam v ZS posredujete naročniške podatke in kontaktno številko, kamor vas lahko pokličemo in skupaj bomo našli najugodnejšo rešitev za vas.

LP, Dragan

Ima kvalitetne carl zeiss optiko, ki dela čudovite slike. Samo ne kupuj aparata z manj kot 20 Mp


Prosimo, da nam v ZS posredujete naročniške podatke in kontaktno številko, kamor vas lahko pokličemo in skupaj bomo našli najugodnejšo rešitev za vas.

LP, Dragan
[/quote]

Zakaj pa ne bi javno svetovali?
Tudi mene zanima nov telefon in glej ga zlomka, ravno pri Telekomu, ampak ne želim ne javno, ne vam izpostavljat svojih podatkov in telefonske, dokler ne bo to potrebno…

Prav tako iščem telefon, ki ima dobro kamero in je v nekem srednjem cenovnem razredu.
In ne, ne potrebujem profesionalnega fotoaparata, bi si potem že kupila solo kamero, potrebujem nekaj za domačo uporabo, kar bo naredilo dobre fotografije za našo domačo vitrino.

Zakaj pa ne bi javno svetovali?
Tudi mene zanima nov telefon in glej ga zlomka, ravno pri Telekomu, ampak ne želim ne javno, ne vam izpostavljat svojih podatkov in telefonske, dokler ne bo to potrebno…

Prav tako iščem telefon, ki ima dobro kamero in je v nekem srednjem cenovnem razredu.
In ne, ne potrebujem profesionalnega fotoaparata, bi si potem že kupila solo kamero, potrebujem nekaj za domačo uporabo, kar bo naredilo dobre fotografije za našo domačo vitrino.
[/quote]
Zato ker je njihova manipulativna propaganda učinkovitejša 1-na-1 preko telefona, ker ne moreš nič videt.
Telekom je najbolj manipulativen in zavajajoč od vseh.

…pa najdražji.

Huawei p20 mate

Zakaj pa ne bi javno svetovali?
Tudi mene zanima nov telefon in glej ga zlomka, ravno pri Telekomu, ampak ne želim ne javno, ne vam izpostavljat svojih podatkov in telefonske, dokler ne bo to potrebno…

Prav tako iščem telefon, ki ima dobro kamero in je v nekem srednjem cenovnem razredu.
In ne, ne potrebujem profesionalnega fotoaparata, bi si potem že kupila solo kamero, potrebujem nekaj za domačo uporabo, kar bo naredilo dobre fotografije za našo domačo vitrino.
[/quote]

Po naših izkušnjah je individualna obravnava za uporabnika optimalna, saj so želje in pričakovanja uporabnikov različna. Predlagamo, da si našo ponudbo ogledate na našem spletnem mestu – http://ts.si/zgw5m. Ponudbo lahko z izbirnikom pri strani prilagodite glede na ceno, znamko, operacijski sistem, kamero, diagonalo zaslona, …

LP, Dragan

za zgoraj omenjene Xiaomi telefone ti prilagam še primerjavo z Huawei P20 pro, ki nekako velja za merilo, ko govorimo o kakovosti kamere – primerjava je sicer s hrvaške spletne strani, ker pač to najraje uporabljam….
Cena Huawei p20 pro v prosti prodaji je 750+ EUR, jaz tu navajam dvakrat do trikrat cenejše alternative…če hočeš cenovno nekaj vmes, bi bil pa npr. Huawei honor 10 kar dobra izbira….res dela lepe fotke..

http://www.racunalo.com/usporedilica/huawei-p20-pro-vs-xiaomi-mi-8-se-vs-xiaomi-pocophone-f1-vs-xiaomi-redmi-note-6-pro/

Po naših izkušnjah je individualna obravnava za uporabnika optimalna, saj so želje in pričakovanja uporabnikov različna. Predlagamo, da si našo ponudbo ogledate na našem spletnem mestu – http://ts.si/zgw5m. Ponudbo lahko z izbirnikom pri strani prilagodite glede na ceno, znamko, operacijski sistem, kamero, diagonalo zaslona, …

LP, Dragan
[/quote]

Želim telefon srednjega cenovnega razreda lahko tudi višjega, a ne zadnje modele, ki so precenjeni, ekran naj bo čim večji, op. sistem mi je vseeno, znamka vseeno, kamera pa je odločilna, torej res dobra kamera za domačo uporabo.

Glede na vaše želje smo za vas na spletnem mestu izbrali nekaj mobitelov, ki bi vam lahko ustrezali. Vabimo vas, da jih preverite na http://ts.si/ib936. Najbolje pa bo, da si še sami po želji nastavite filtre iskanja (diagonala zaslona, cena, kamera …) in izberete vam najustreznejši mobitel.

LP, Mojca

New Report

Close