Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi, ki delate do 3, 4, 5, 6 niste normalni

Vsi, ki delate do 3, 4, 5, 6 niste normalni

Vsi, ki delate vsak dan ali skoraj vsak dan do 3, 4, 5, 6 ali celo 7 ure popoldan niste normalni. Življenje boste preživeli za službo. Žalostno.

Odvisno kdaj začneš delat. Če začneš ob 14ih in si konec ob 19ih, je to super.

Zato pa lahko hodimo na dopuste Maldivi, Havaji, Mauricijus,….:))

To je za mlade brez družin.
To o dopustu pa no coment.

Delam do 17ih, začnem pa ob 9ih. Meni je tako ok.
Imamo namreč možnost, da začneš med 6:30 in 9:00. Če začneš ob 6:30, greš domov ob 14:30. Če pa ob 9ih, tako kot jaz, greš domov ob 17ih.

Zato pa lahko hodimo na dopuste Maldivi, Havaji, Mauricijus,….:))
[/quote]

Aha, to bo to, ja, vidim Havaji so polni Slovencev na dopustu LOL 😀 😀

Če dela cele dneve da hre potem na dpust za 14 dni. Nek se vidi raskoš.

Aha, to bo to, ja, vidim Havaji so polni Slovencev na dopustu LOL 😀 😀
[/quote]
Na Maldivih je bilo letos toliko slovenčkov, da so zadnji, ki so prišli, stali v vodi do kolen, ker na kopnem ni bilo prostora!

Se strinjam. Vse službe naj bodo samo od 6 do 14 ure. Potem se naj zapre vse od vrtcev, trgovin, bolnic……..

To so samo želje, realnost je drugačna. Danes delamo bistvono več dobimo pa manj.

A kdo pomislil,da nekdo rad dela svoje delo ;kjer cas kar bezi …

Ja se strinjam!! V službah cel božji dan, otroka ne vidim ama ništa ko delam popoldan.
Pa sej vsakega prej kot slej pamet sreča. Meni se smilijo ženske, ki dajo kariero na prvo mesto, v službah seveda tak kadr obožujejo, ko se pa reve enkrat zavejo, da so bile izkoriščene, da ravno spomenika jim ne bodo postavili, da jim je odklenkal čas za otroke,je pa žalost…
Eni se v službah rinejo v ospredje,se nekaj dokazujejo, odnosi so hinavski, ljudje so pokvarjeni…jaz tega ne rabim.
Jaz imam raje mirne živce in čas za družino.
Včasih so delali do 2eh, treh,…
Aleluja

Jebeš ti to rad dela, če ti ne ostane nič od dneva.

Jebeš ti to rad dela, če ti ne ostane nič od dneva.
[/quote]kako dane-zadovoljstvo….

Daj uporabi kdaj tudi možgane no.
Lej, moja mama je delala do 14ih. Tako kot praviš. Ampak je začela ob 6ih. Jaz začnem ob 9ih (imam možnost začeti ob 6:30 oz. od 6:30-9:00), zato delam do 17ih.
S tem, da jaz med službo komot koristim ure in grem recimo k zdravniku, po opravkih(pač en dan delam 9 ur in potem drug dan 7 ur). Pri njej te možnosti ni bilo: od 6ih do 14ih in nič vmes koriščenja ur.

Realnost bi bilo treba spremeniti na bolje!

Tvoja mama te je ob 14 .15 pobrala v vrtcu šoli…. ti pa kdaj ob 18.oo?

Prav, tudi jaz tvojih neumnosti ne komentiram.

kako dane-zadovoljstvo….
[/quote]

Stvar je v tem, da ti ne veš, kaj je zadovoljstvo.

Aha, to bo to, ja, vidim Havaji so polni Slovencev na dopustu LOL 😀 😀
[/quote]

Ne govorim o drugih, samo zase, je pa res, da kar nekaj Slovencev srečamo.

Ne govorim o drugih, samo zase, je pa res, da kar nekaj Slovencev srečamo.
[/quote]

Videl(a) si ti te destinacije… ampak samo na ekranu.

Moja mama me ni nikoli pobirala v vrtcu, šoli. Sem šla sama na avtobus pa domov. Pa dala hrano na štedilnik (mami prejšnji dan pripravila), krompir kuhat, ker je mama kasneje prišla domov kot jaz.

Videl(a) si ti te destinacije… ampak samo na ekranu.
[/quote]

Nevoščljivost?

Aja, možnost prihoda v službo imamo ob 6:30 in glej ga zlomka, nihče ne pride pred sedmo, večina pride tam okrog 8ih.
Zgleda, da jim ni do tega, da bi šli ob 14:30 domov, čeprav imamo to možnost.

Jaz imam kar dober urnik. Pride kako obdobje, ko ju vidim max. 2 uri ali pa še to ne kak dan, ampak večino časa pa je delo prilagodljivo. Če se da, ga še vedno oddelam v dopoldanskem času do 15.ih. Če ne gre pa potem nazaj ob 18.ih, ko pojesta samo še večerjo in spat.

Nevoščljivost?
[/quote]

Če bi vi res tja hodili, se ne bi tu gor kot anonimen pred neznanimi ljudmi šopiril. Tukaj lahko vsak napiše kar hoče.

New Report

Close