Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Javna tribuna: Kako najhitreje izbrati dobro darilo za svoje najbližje?

Javna tribuna: Kako najhitreje izbrati dobro darilo za svoje najbližje?

Bliža se veseli december in čas obdarovanja. Praznični dnevi so odlična priložnost, da si vzamemo čas zase in svoje bližnje, za druženje in iskren pogovor. Ob tem si zaželimo veliko dobrih želja in prijaznih nasmehov, svojim bližnjim pa radi podarimo tudi nekaj dobrega.

Že veste kaj boste kupili svojim bližnjim? Ste že razmišljali kaj boste izbrali najstniku, partnerju ali babici? In kam boste letos šli po nakupih?
Za vse, ki vam primanjkuje časa, idej ali pa vam brskanje po trgovinah ni v veselje, priporočamo spletne nakupe.
Na spletu obstaja kar nekaj trgovin, kjer lahko kupite različna darila, izdelke pa v nekaj dneh dobite na izbrani naslov v Sloveniji.

Vabljeni v tokratno javno tribuno, ki bo potekala v sredo, 14. 11. ob 11h. Vprašanja pa lahko postavljate že sedaj.

Z nami bodo strokovnjaki Telekoma Slovenije s sveta prodaje, ki bodo na voljo za spletno svetovanje in vsa dodatna vprašanja.

Živjo.

zanima me ali je za spletni nakup pogoj, da sem vaša naročnica?

Hvala za odgovor.

lp, Rožica

Kaj so najpogostejše spletne pasti nakupov… na kaj moram biti res pozorna? Se spomnim včasih raznih “nategunov” – kuponkotov, itd…:/

nova
Uredništvo priporoča

Kako je z raznimi nakupi iz tujine, ali express, itd. Brez Mastercarda ne morem nič?
Kaj pa Diners?
Hvala.

Hm, ne vem kako naj to naredim, spletni nakup. Ne gre mi čez, ker itak ko pride poštar, je partner ponavadi doma in nimam kaj??? Res si ne morem s tem pomagat.

Nikoli ne vem kaj komu kupit. A obstaja kak seznam primernih daril za otroke po starostih/ mame /očkote/ babice/ dedke?

Ali obstajajo primeri kakšnih vdorov oz zlorab kartic, Mastercard,Maestro, Diners… v primeru, da pri spletnem nakupu uporabiš kartico?

Pozdravljeni,

zanima me, kako je s poštnino? Je v vsakem primeru, ali je nad nekim zneskom “gratis”? In koliko sploh je poštnina?

Hvala.

Zdravo,
kakšni so roki za vračila, v primeru, da naročeno ne bi bilo ok? In v kakšnem stanju … je lahko razpakirano in lepo nazaj pospravljeno?

V kolikem času lahko pričakujem pošiljko, da vem kdaj moram najkasneje naročit.

Mal sem gledala nabor stvari v e-trgovini, pa ne najdem mobitel ovitka, ki bi si ga lahko sam naredil, oblikoval. Ker imate veliko stvari, mi je zanimivo, da tega še nimate.

Pozdravljeni,

pričenjamo z današnjo javno tribuno, ki bo za vprašanja odprta do 12. ure.

Pozdravljamo strokovnjake s sveta prodaje, ki bodo na voljo za svetovanje o spletnem nakupovanju in za vsa dodatna vprašanja, z nami pa bodo delili tudi ideje za obdarovanje.

Vabljeni k sodelovanju.

Katere naglavne slušalke bi mi priporočili za dober zvok za poslušanje glasbe, obenem pa bi morale tudi “zadušiti” zvoke iz okolice? Torej, če ne bi poslušala glasbe, ne želim slišati šumov iz okolice

Hvala.

Rožica, za naročilo iz naše spletne trgovine https://www.telekom.si/e-trgovina ni nujno, da ste naša naročnica.

LP, Mojca

Jutta, naročilo naših izdelkov je možno tudi iz tujine, vendar v tujino ne pošiljamo. Izdelke vam lahko pošljemo samo na naslove v Sloveniji. Plačila so pri nas možna z Moneto, po povzetju, po predračunu, s plačilnimi karticami (Maestro, Mastercard in Visa) in prek PayPal-a.

LP, Franjo

Hmmmm, izberete si lahko drug naslov dostave ali pa dostavo v izbrani Telekomov center (tako tudi ni poštnine).

LP, Mojca

Kako sploh plačam prek PayPal? Nisem domača v tem… a rabim kako posebno kartico za to?

Ali pošiljate tudi v tujino in kakšen je strošek?

Tudi mene zanima, kako je z vračilom, če nam izdelek ne bi bil všeč… a moramo kakšen razlog navesti, kako je s tem?
In kako je potem s stroški pošiljanja nazaj – a to krijete vi?
Hvala.

Posebnega segmentiranja nimamo. Lahko pa vam svetujemo, katero vrsto darila bi lahko izbrali za določeno osebo. Sporočite nam, za koga vas zanima in vam bomo podali par predlogov 🙂

LP, Franjo

Wrt, v naši E-trgovini nakupujete varno in brez skrbi. Za največjo varnost predlagamo plačilo prek PayPal-a.

LP, Mojca

Se da tudi osebno kje prevzeti naročene izdelke, tako kot ima npr. mimovrste?

Odstop od pogodbe je možen v 14 dneh od prejema blaga. Le ta mora biti nerabljeno, nepoškodovano, v nespremenjeni količini in v originalni embalaži. Več na https://www.telekom.si/info-in-obvestila/pravica-do-odstopa-od-pogodbe

LP, Franjo

V naši ponudbi imamo veliko količino različnih ovitkov. Res ne ponujamo možnosti, da si ovitek sami oblikujete. Samo ponudbo prilagajamo povpraševanju.

Lp, Franjo

Odstop od pogodbe je možen v 14 dneh od prejema blaga. Le ta mora biti nerabljeno, nepoškodovano, v nespremenjeni količini in v originalni embalaži. Več na https://www.telekom.si/info-in-obvestila/pravica-do-odstopa-od-pogodbe

LP, Franjo
[/quote]

Zdravo, kako pa lahko potem pogledam kupljeno in ali mi ustreza, če ne razpakiram in sprobam?

New Report

Close