Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste se kateri že prebudili, kokoši in petelini?

Ste se kateri že prebudili, kokoši in petelini?

Kaj Vagabund je dokončno prekinil? Dobro jutro, če ne! Kaj je na sporedu danes? Kilce gor ,kilce dol. Mogoče kaj drugega. Bolj hot. Pustimo se presenetiti!

O čem ti govoriš?

tapravi petelini in kokoši so že petelinji zajtrk pojedli, najmanj pred dvemi urami.. Jst mislim, da ni tukej takih petelinov in kokoši…., to bi v bistvu lahko bila športna stava….., faktor 1 proti 1000. Daš en evro, dobiš 1000 evričev.

…no ja, glede da je nedelja si pa menda lahko privoščiva malo bolj pozen…predvsem pa nadvse obilen petelinji fruštek:)))

Dobr dan dobri ljudje.
Danes sem imela obilen zajtrk kruh, maslo, sir, jajce, papriko, paradižnik pol pa se orehov rogljiček. Zdej pa komi čakam da bo kosilo.

Danes so na sporedu falafli. Komaj cakam. Ja, cez vikend je lustno po kuhinji &postelji skakat 😋

…no ja, glede da je nedelja si pa menda lahko privoščiva malo bolj pozen…predvsem pa nadvse obilen petelinji fruštek:)))
[/quote]

pravilno, sej zato pa sem dal razmerje v stavah 1 proti 1000, kdo bo pa v nedeljo zjutrej ob šestih vstal, da si bo privoščil petelinji fruštek, hehe…, če je en od partnerjev napaljen je drug ob tej uri čista koma, pa se moreš jebat…..


Jaz sem na dieti 🙂
Kaj sem koklja potem? Da sam sedim na jajcih :))). Čuvam, kar je moje, je moje 😉

pravilno, sej zato pa sem dal razmerje v stavah 1 proti 1000, kdo bo pa v nedeljo zjutrej ob šestih vstal, da si bo privoščil petelinji fruštek, hehe…, če je en od partnerjev napaljen je drug ob tej uri čista koma, pa se moreš jebat…..
[/quote]

ajde Popajče kero mono si pojahal za zatrk povej, grdo ali brino

dober dan, dobra resnica, uhh, to pa je bilo obilno…, jst pa orehovo paaatico, zalil pa z juesom….., kosilo pa…… lagano sportski, sm, ko je na krožniku ne zgleda glih sportski, hehe…..

ajde Popajče kero mono si pojahal za zatrk povej, grdo ali brino
[/quote]

Pa je povedal kar že dolgo vemo :-):-):-)

dober dan, dobra resnica, uhh, to pa je bilo obilno…, jst pa orehovo paaatico, zalil pa z juesom….., kosilo pa…… lagano sportski, sm, ko je na krožniku ne zgleda glih sportski, hehe…..
[/quote]

Si moreš mislit aaa.? Kaj vse sem pojedla, sej ne vem kam sem dala haha
Mož mi je reku kaj je pa teb danes, da nisi noseča hahahaha
Jaz bom tud danes lagano sportski kosilo -beri tašča kuhinja odprta od pol dveh naprej

ajde Popajče kero mono si pojahal za zatrk povej, grdo ali brino
[/quote]

ajoj, si ti zatežan, človek…, na balkanu bi rekli…. oba troje… si zdej vesel..
Jst pa rečem Nobene, ker nobene ne poznam v reali, skulirej se in postan normalen…., zunej je sonce.

Si moreš mislit aaa.? Kaj vse sem pojedla, sej ne vem kam sem dala haha
Mož mi je reku kaj je pa teb danes, da nisi noseča hahahaha
Jaz bom tud danes lagano sportski kosilo -beri tašča kuhinja odprta od pol dveh naprej
[/quote]

Zakaj se vidva ljubavnika javno pogovarjata a da bi ispadla nedolžna? Grda če hočeš možu poturit otrok daj to na potiho
Oba sta gnjusna

ajoj, si ti zatežan, človek…, na balkanu bi rekli…. oba troje… si zdej vesel..
Jst pa rečem Nobene, ker nobene ne poznam v reali, skulirej se in postan normalen…., zunej je sonce.
[/quote]
Dej ne laž no… Zjutri smo mel cetvorcka :)) svinger parti hahaha
Ma pusti ga vidiš ,da so se mu klikerji pomešali v glavi

ajoj, si ti zatežan, človek…, na balkanu bi rekli…. oba troje… si zdej vesel..
Jst pa rečem Nobene, ker nobene ne poznam v reali, skulirej se in postan normalen…., zunej je sonce.
[/quote]

ahhh Popajče preveč ti poveš ko misliš da ne poveš nič haha

Zakaj se vidva ljubavnika javno pogovarjata a da bi ispadla nedolžna? Grda če hočeš možu poturit otrok daj to na potiho
Oba sta gnjusna
[/quote]
Keri te zdaj ni šmirgal, da te muči?


Keri te zdaj ni šmirgal, da te muči?
[/quote]
mene nič ne muči kaj pa tebe da skačeš tukaj
naj vesta da nismo neumni
a ti si grda gnjusna resnica neprijavlejna al?

In ker me noben ne šmirgla, grem od užaljenosti in en mal lakote, na konkreten hot dog ;)))

a si le dojela
unadva sta se šla privat na zs zment
ti pa kot peto kolo skačeš in se vznemirjaš tukaj

a si le dojela
unadva sta se šla privat na zs zment
ti pa kot peto kolo skačeš in se vznemirjaš tukaj
[/quote]

A ni to lepo, da se imajo ljudje radi…

A ni to lepo, da se imajo ljudje radi…
[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=irf3SSRKGUg

a si le dojela
unadva sta se šla privat na zs zment
ti pa kot peto kolo skačeš in se vznemirjaš tukaj
[/quote]
Kaj pa tebe to briga?
Živimo v svobodni državi,kjer se vsak lahko pogovarja z vsakim.
Zakaj pa ti takoj v luft skočiš, ko se Popay in grda resnica pogovarjata?


Kaj pa tebe to briga?
Živimo v svobodni državi,kjer se vsak lahko pogovarja z vsakim.
Zakaj pa ti takoj v luft skočiš, ko se Popay in grda resnica pogovarjata?
[/quote]

eee kako vas moti ko kdo resnico pove
zakaj
a si raj mažete oči in kimate ko vam lažejo
a se bojite dnarja od resnice hahaha

eee kako vas moti ko kdo resnico pove
zakaj
a si raj mažete oči in kimate ko vam lažejo
a se bojite dnarja od resnice hahaha
[/quote]

Resnico? Tvoja ugibanja niso nobena resnica.
Jaz verjamem Popayu in Grdi resnici.
Tudi, če bi bilo to res, zakaj se ti s tem ukvarjaš?

New Report

Close