Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Deklina zgodba- konec 1.sezone?

Deklina zgodba- konec 1.sezone?

Danes ni bilo vec ali…?

10 delov je bilo.

Kot sem brala, do naslednjega leta (konec pomladi) ni možnosti, da bi RTVSLO odkupila nove dele – 2. sezono, in jih predvajala. Je predrago 🙂

Na HBOGO sem gledala tudi drugo sezono in je top, meni celo boljša kot prva.

No, to se dogaja na vseh naših tv. Odkupijo prvi del, nas nategnejo da gledaš in tam nekje, ko si že vpet v zgodbo, se pojavi nekdo, ki izda, da je to prva sezona, oziroma, da ima serija več sezon, zaenkrat pa je odkupljena le prva…itd.
Ko je najbolj napeto, se prvi del konča, mi pa ostanemo s prstom v riti in “čakamo” da se nas bodo le usmilili in odkupili tisto jebeno drugo in še tretjo sezono…
Seveda se začne zapletat pri denarju, oziroma izgovorih, jaz pa bi jih vprašala, zakaj so odkupili serijo, ki ima več sezon in so zbrali drobiž samo za prvo. Pa kakšen smisel ima vse skup? Če niso sposobni odkupit takega spektakla, naj odkupijo nadaljevanko z eno sezono, da se splača gledat in da bo konec res KONEC.
Nujno predlagam povečanje RTV prispevka, da bodo lahko odkupili drugo in tretjo sezono Deklina zgodba.
Pras…ci😠😠😰😰😬😬😬🐷🐷🐷

No, to se dogaja na vseh naših tv. Odkupijo prvi del, nas nategnejo da gledaš in tam nekje, ko si že vpet v zgodbo, se pojavi nekdo, ki izda, da je to prva sezona, oziroma, da ima serija več sezon, zaenkrat pa je odkupljena le prva…itd.
Ko je najbolj napeto, se prvi del konča, mi pa ostanemo s prstom v riti in “čakamo” da se nas bodo le usmilili in odkupili tisto jebeno drugo in še tretjo sezono…
Seveda se začne zapletat pri denarju, oziroma izgovorih, jaz pa bi jih vprašala, zakaj so odkupili serijo, ki ima več sezon in so zbrali drobiž samo za prvo. Pa kakšen smisel ima vse skup? Če niso sposobni odkupit takega spektakla, naj odkupijo nadaljevanko z eno sezono, da se splača gledat in da bo konec res KONEC.
Nujno predlagam povečanje RTV prispevka, da bodo lahko odkupili drugo in tretjo sezono Deklina zgodba.
Pras…ci😠😠😰😰😬😬😬🐷🐷🐷
[/quote]
Če boš višala prisilno RTV naročnino, potem zahtevam Breaking Bad in Better Call Saul, ob gledljivih urah, ne ob 23ih, vsak delovnik. 🙂

V vsakem primeru pa bi lahko že skenslali ta jebeni Murder She Wrote in jebeno Prefekturo Iwate, ker popolnoma presedata…

Pozdravljeni.
Kaj nihče od vas tega ne zna na internetu poiskati?
Ste resno tako računalniško nepismeni ali je problem “I just don’t understand, need subtitles now”?
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Veš, mladenič, mi starejši nismo imeli računalnika od mladih nog, jaz sem šele pred dvema letoma začela uporabljat in še ne znam vsega.

No, to se dogaja na vseh naših tv. Odkupijo prvi del, nas nategnejo da gledaš in tam nekje, ko si že vpet v zgodbo, se pojavi nekdo, ki izda, da je to prva sezona, oziroma, da ima serija več sezon, zaenkrat pa je odkupljena le prva…itd.
Ko je najbolj napeto, se prvi del konča, mi pa ostanemo s prstom v riti in “čakamo” da se nas bodo le usmilili in odkupili tisto jebeno drugo in še tretjo sezono…
Seveda se začne zapletat pri denarju, oziroma izgovorih, jaz pa bi jih vprašala, zakaj so odkupili serijo, ki ima več sezon in so zbrali drobiž samo za prvo. Pa kakšen smisel ima vse skup? Če niso sposobni odkupit takega spektakla, naj odkupijo nadaljevanko z eno sezono, da se splača gledat in da bo konec res KONEC.
Nujno predlagam povečanje RTV prispevka, da bodo lahko odkupili drugo in tretjo sezono Deklina zgodba.
Pras…ci😠😠😰😰😬😬😬🐷🐷🐷
[/quote]

Kot sem brala, ni fora samo v denarju, ampak v pravicah predvajanja. HBO pač želi najprej zaslužiti s svojimi gledalci.
Druga sezona je bila posneta letos pomladi in letos je mislim da nobena tv hiža ne more odkupiti, drugo leto pa že, ampak ne naše, ker nimajo keša.

Pozdravljena.
Kolikor jaz vem so “consumer” računalniki na trgu že vsaj 20 let. Če nisi imela potrebe za njih prej kot pa dve leti nazaj, lahko samo sebe kriviš…

Drugače pa se nepoznano vedno lahko nauči, samo začeti je potrebno!
Pa magari z vprašanjem “Kako?”.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Baje HBO ne prodaja takoj. Sem pa nekje prebrala, da se rtv že pogaja za drugo sezono in upajo, da jo bodo lahko vrteli aprila drugo leto.

druga je še boljša, tretja se snema … se že veselim 🙂
sicer pa rtv serij nikoli ne predvaja več sezon v letu … vsako leto ena sezona.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Men je pa ta serija za bruhat. Še enega dela nisem mogla pogledat. Ne prenesem take vrste fikcije.

Ni res. Zdaj gledam zapredoma že tretjo sezono Durrelovih, predvajana takoj za drugo. In kot so zapisali, ene lahko kupijo druge ne.

Sej to je njen namen. Sploh če si ženska.

Ni res. Zdaj gledam zapredoma že tretjo sezono Durrelovih, predvajana takoj za drugo. In kot so zapisali, ene lahko kupijo druge ne.
[/quote]
potem pač ni res 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ni res. Zdaj gledam zapredoma že tretjo sezono Durrelovih, predvajana takoj za drugo. In kot so zapisali, ene lahko kupijo druge ne.
[/quote]

Ta serija je pač poceni, saj ni bogve kaj. Omledna in dolgočasna. Zato so jo lahko odkupili za leta nazaj, po sezonah.

New Report

Close