Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zakaj moški ne marate direktnih žensk?

Default avatar

če si zanič

On _ je napisal/a:
Če je kolo izpravno in vožnja prijetna nimaš razloga, da bi izstopil.
Seveda imaš razlog sestopit, če je kolo izpravno in vožnja prijetna. Ker noben človek na svetu ne goni kolesa 24 ur na dan, 7 dni na teden, 365 dni na leto. Pa včas se z drugim kolesom tud pelje.
On _ je napisal/a:
Res imaš blesavo omejeno razmišljanje in si nesposobno se vživet v napisano...saj ni čudno, ko pa po statistiki sploh nimaš celih možganov....
Ne, problem je samo v še eni tvoji blesavi analogiji. Če moram zanemarit bistvene parametre analogije, da je smiselna, potem ima očitno premalo zveze z realnostjo.
Default avatar

če si zanič

On _ je napisal/a:
če si zanič je napisal/a:

Najbolj verjetno je, da devica ne ve, kaj išče (ker še ni preizkusila nič). Za devico je daleč največja možnost, da bo vsaj 5 let vztrajala v katerikoli zvezi, tudi slabi, tu bodo dosegle najvišji % to je dokazano. Če je to boljše ali slabše, je zelo subjektivno. Kdaj ji bo ven usekalo zavedanje, da ni v življenju preizkusila nič, je pa seveda tudi vprašanje.
Device so na začetku vse ženske, "telovadke" so pa jagodni izbor, ženske z določenim načinom razmišljanja.
Kako lahko to dvoje sploh primerjaš in daješ take zaključke? Na osnovi interpretacije statistike?
Tako je, na začetku je vsaka neizkušena, določen način razmišljanja pa dobiš samo z izkušnjami. Jasno, vsaka statistika se interpretira na podlagi dejstev, kot je zgornje.
Default avatar

On _

On _ je napisal/a:
Seveda imaš razlog sestopit, če je kolo izpravno in vožnja prijetna. Ker noben človek na svetu ne goni kolesa 24 ur na dan, 7 dni na teden, 365 dni na leto. Pa včas se z drugim kolesom tud pelje.
On _ je napisal/a:
Res imaš blesavo omejeno razmišljanje in si nesposobno se vživet v napisano...saj ni čudno, ko pa po statistiki sploh nimaš celih možganov....
Ne, problem je samo v še eni tvoji blesavi analogiji. Če moram zanemarit bistvene parametre analogije, da je smiselna, potem ima očitno premalo zveze z realnostjo.
Daj sestopi s kolesa, prazne gume ima :)

Glej, jaz se poskušam prilagodit sogovorniku zato sem podal tak primer na ne peveč blesav način, a sem očitno precenil tvoje sposobnosti... :P
Default avatar

če si zanič

On _ je napisal/a:

Daj sestopi s kolesa, prazne gume ima :)

Glej, jaz se poskušam prilagodit sogovorniku zato sem podal tak primer na ne peveč blesav način, a sem očitno precenil tvoje sposobnosti... :P
Ja, poskušaš se prilagodit sogovorniku in podat neko analogijo na ne preveč blesav način (ker veš, da sogovornik ni blesav), ampak ti ne uspeva in jo še enkrat podajaš na isti blesav način. Če precenjuješ kakšne sposobnosti, potem verjetno svoje.
Default avatar

Marko

On _ je napisal/a:
On _ je napisal/a:
Ne vem, če si najbolje razumel prispodobo. Če je vožnja s kolesom prispodoba za odnos, dokler pač traja, kaj potem po tvoje predstavlja sestop s kolesa? V odnosu seveda.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345