Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne maram Ljubljanskega maratona, upam da bo naliv

Ne maram Ljubljanskega maratona, upam da bo naliv

Na živce mi gre, da del Ljubljančanov vsako leto čisto zaprejo, da ne moreš nikamor, niti peš ne.

Karma je malo že vrnila z lanskoletno blamažo, ko so vodilni zgrešili ulico, za letos pa upam čim slabše vreme, zelo nizke temperature, veter in močan dež.

Tudi sam sem športnik ampak to delam tako, da ne oviram drugih in jim ne uničujem nedelje.

Pa se je začelo oz vsako leto isto pljuvanje po maratonu. Če si res športnik, bi se veselil tega dogodka, ne pa da jokcaš ker bodo en dan zapore in se boš pač malo prilagodil.
Sama letos ne grem tečt, bom šla pa zagotovo navijat. Avto bom pustila par km stran od centra in naredila mali sprehod.
Vsi, ku privoščite nekomu nekaj slabega vas je lahko sram.
23000 tisoč ljudi pa ne misli tako in se veselijo tega dogodka.

Jaz pa ne maram ljudi, ki drugim ljudem privoščijo vse najslabše.

nova
Uredništvo priporoča

Ti, ti in samo ti.
Za nikogar drugega te ne briga.

Kaj pa malčki, ki bodo tekli v soboto? Tudi zanje te očitno prav nič ne briga? Za njihovo veselje, ki jim ga bo dež pokvaril? Nekaterim toliko, da niti tečt ne bodo šli, čeprav se tega veselijo že nekaj časa?

Ne, ti, ti, in samo ti si pomemben!

Brez skrbi, saj bo dež 🙂

Jaz ga pa obožujem, ker stanujem ob cesti, ki bo cel dan zaprta in bo končno mir pred avtomobili. Sem za še vekratno ponovitev maratona na leto. Upam, da bo sonce in ne preveč mraz. Vsem privoščim lepo nedeljo, vsakemu svoje!

Ti si žleht in športaš po Monu. 🙂

Arogantno in brezobzirno je zapirati poštene meščane zato, da se nekateri lahko razkazujejo v pajkicah.

Otroci gredo pa lahko laufat 2 kroga na hipodrom, ne bo treba zapirati cest in izsiljevati meščanov.

Saj 2 kroga po obvoznici sta tudi 42 kilometrov, če bi bili udeleženci pravi tekači, jih to ne bi motilo, ker se pa razkazujejo, je seveda treba ‘tečti’ po mestu, da so ‘opaženi’.

Edini, ki so res kul, so črnski maratonci, so zelo hitri, zaradi njih bi imeli kvečjemu 10 minutne leteče zapore, njih podpiram, organizatorjem in ostalih pa…ne maram take prireditve, pustite nas že enkrat pri miru!

OBIŠČIPSIHIATRA

OBIŠČIPSIHIATRA
[/quote]

Mislim, da ga morajo prej tisti, ki si škodijo na zdravju samo zato, da paradirajo v pajkicah po mestu

Tud men gredo ti klincevi tekaci na zivce. No na zivce mi gre ker smo ujeti in ne moremo nikamor takrat. Posega v nas intimni prostor in osebni cas ter plane. Zato mi gre fuuuuuuul na zivce. Ampak seveda jim ne zelim slabo.

Nisem še bila zaprta. Ulico zaprejo. Prebivalcev pa ne;)

Dež bo zagotovo, takoj za vikend in potem par dni kaže samo dež..

Tud men gredo ti klincevi tekaci na zivce. No na zivce mi gre ker smo ujeti in ne moremo nikamor takrat. Posega v nas intimni prostor in osebni cas ter plane. Zato mi gre fuuuuuuul na zivce. Ampak seveda jim ne zelim slabo.
[/quote]

Termin maratona je znan nekaj mesecev vnaprej, zato si lahko svoj osebni čas in plane organiziraš tako, da nisi ujet.

Tud men gredo ti klincevi tekaci na zivce. No na zivce mi gre ker smo ujeti in ne moremo nikamor takrat. Posega v nas intimni prostor in osebni cas ter plane. Zato mi gre fuuuuuuul na zivce. Ampak seveda jim ne zelim slabo.
[/quote]

Pa kje za vraga stanujete, da boste ves dan zaprt!
In posegajo v tvoj intimni prostor? A ti na cesti sexaš? Javna cesta za enkrat še ni tvoj intimni prostor. Kmetavzi ste, ki ste se iz vaših zanikrnih vuko—— bin natepli v mesto. In meščanov ne razumete. Pa še na cesti obrt zganjate!

pa dobr, mi stanujemo v centru in roko na srce….je moteče. Pa ga sama tudi občasno tečem. Ni en dan, ampak tri dni in upam, da ne bo kaj nujnega pri nas, da bi morali z avtom ven. Pa res je, lahko ti uniči vikend. Ne moreš npr. popoldan na nek izlet z avtom, ko se ravno spomniš. Moraš it ali za cel vikend ali pa si pač en vikend bolj doma in peš.

Seveda je moteče. Vsaka zapora ceste je moteča, če bi se človek rad ravno takrat po tej cesti peljal.

Ampak stvar karakterja pa je, ali boš zaradi vnaprej napovedane zapore že en teden prej slabe volje in jamral, da boš mogoče hotel it v nedeljo popoldne na nenačrtovan izlet, ali pa boš pač napovedano zaporo vzel v zakup in se temu prilagodil.

Ampak eni ste pa res revčki, če ne morete pol dneva brez avta.

Niti malo me ne moti maraton. Enkrat na leto zaprejo ceste. Pa kaj. Kar naj bo maraton. Vsem udeležencem želim čim lepše vreme.

Ljubčljanski maraton je ena čudovita prireditev. Čeprav sem že tudi sama bentila zaradi zaprtja neke ceste enkrat, ko sem se znašla sredi tekačev (nisem bila pozorna na informacije, kaj bo zaprto). Se mi zdi, da celo Ljubljana diha s tem maratonom.

Povsem drugače je s kolesarskim maratonom Franja. Ta pač je problematičen in ne poznam nikogar, ki bi ga podpiral. Pa nimam nič proti kolesarjem, ampak zapreti celo mesto za tri dni zato, da si pet ljudi in dva sponzorja lahko pripne medalje za velike zasluge, je pa tu mač.


A res, vsi stanujete v Centru! Pa vas Metelkova, pa Rog nič ne motita, pa hrup in svinjarija poteka čez vse leto! Ne samo 3 dni! Pa obilica bifejev v Centru, kjer razgrajajo noč in dan, vas tudi ne moti. Pa narkomanska scena v Centru vas tudi ne moti.
Ampak maraton, ta pa ja! Ta je pa za vas motnja do neba.
Ker en dan ne morete nikamor z avtom! Pa kje, razen na Slovenski, je vse zaprto ves dan? Tam pa poznam v tisti edini hiši, kjer še ljudje živijo vse stanovalce. Tebe, kot vem, ni med njimi!

Ja res sre reveži. Poglej na spletno stran in boš videla kje in kdaj bodo zapore. Ter avto preparkiraš malo stran in je. Ljubljano ste imeli zaprto zaradi obnove kar nekaj časa pa verjamem, da ni bilo prijetno in da ste se prilagodili in je šlo. Ker pa si Ljubljane ne morete lastiti morate sprejeti tudi kak minus bivanja v njej. Itak bo pa dež in dvomim, da boste šli na kak izlet. Oziroma pojdite navijat in bo tudi lep dopoldne.

Termin maratona je znan nekaj mesecev vnaprej, zato si lahko svoj osebni čas in plane organiziraš tako, da nisi ujet.
[/quote]

Aja? Kako pa? Da prisilno vsi prej vstanemo in zbezimo z otroci na mraz navsezgodaj? Za lastno zdravje se je treba vsaj med wke dobro naspati. Kaj pa ce normalni gremo ob 10,11h ven pa bi sli kam s kom na kosilo, bi se podruzili, sli na poldnevni izlet,na obisk..karkoli da nismo ujeti v tem nasem okolisu in niti drugi ne morejo do nas.

Aja? Kako pa? Da prisilno vsi prej vstanemo in zbezimo z otroci na mraz navsezgodaj? Za lastno zdravje se je treba vsaj med wke dobro naspati. Kaj pa ce normalni gremo ob 10,11h ven pa bi sli kam s kom na kosilo, bi se podruzili, sli na poldnevni izlet,na obisk..karkoli da nismo ujeti v tem nasem okolisu in niti drugi ne morejo do nas.
[/quote]
Kje je ta presvetli okoliš, kjer ste ujeti? Na Kongrescu? Tam jih stanuje samo še nekaj in gotovo ti nisi med njimi! Iz ostalih ulic se da odpeljat in pripeljat! Nehite no!


A res, vsi stanujete v Centru! Pa vas Metelkova, pa Rog nič ne motita, pa hrup in svinjarija poteka čez vse leto! Ne samo 3 dni! Pa obilica bifejev v Centru, kjer razgrajajo noč in dan, vas tudi ne moti. Pa narkomanska scena v Centru vas tudi ne moti.
Ampak maraton, ta pa ja! Ta je pa za vas motnja do neba.
Ker en dan ne morete nikamor z avtom! Pa kje, razen na Slovenski, je vse zaprto ves dan? Tam pa poznam v tisti edini hiši, kjer še ljudje živijo vse stanovalce. Tebe, kot vem, ni med njimi!
[/quote]
Ni cel dan je pa pol lepsega dela dneva. In to obe vzporedni cesti izven avtocestnega obroca. Ne mores ne levo ne desno. Pod oknom mi pa tecejo. Avta iz garaze ne morem premaknit.
P.s. Svoj zivi dan nisem bila na Metelkovi..niti blizu. Ce ne steje ZD dom oz wke dezurstvo za otroke ampak od tam se nic ne vidi v to leglo dzankijev.

New Report

Close