Forum.Over.Net

Starševski čvek

A komu res koristi varcevalnik elektrike?

Default avatar

mi imamo še boljše

Mi imamo še boljše, norveško kvaliteto PRAZNOGLAVOX, montirane imajo tudi sončne celice, in se lahko brezplačno ogrevaš, če jih v sobi postaviš pod luč. Imamo luči prižgane celo noč, da bolj greje.
Default avatar

Hrengre

Elektrika je najčistejši vir energije in lahko sto odstotno zatrdim, da je cenejše ogrevanje z električnimi radiatorji kot pa z utekočinjenim naftnim plinom UNP v cisternah, ki ga nekateri hvalite!
Default avatar

Jaz pa verjamem

Zaccetnica je napisal/a:
Resno, sem najdla ta forum pa me zanima ce kdo pozna varcevalnik elektrike, ki prihrani do 50% denarja za elektro poloznico. Je resnica ali nateg? Sploh kdo ve za to?
Hvala
Ti ga kupi, ker ti vsi tukaj želijo samo slabo in so ti nevoščljivi, da bi imela poceni elektriko!
Default avatar

Khmm

Caki ti mas v 200 +m2 samo 9 radiatorjev, pa clovek to ni racionalno to ti pec dela na polno skos, vec kot je radiatorjev nizja je poraba
Default avatar

Badass

Hrengre je napisal/a:
Elektrika je najčistejši vir energije in lahko sto odstotno zatrdim, da je cenejše ogrevanje z električnimi radiatorji kot pa z utekočinjenim naftnim plinom UNP v cisternah, ki ga nekateri hvalite!
Pojdi pogledat v Šoštanj, kako se kadi iz dimnikov ob proizvodnji "najčištejšega" vira energije.
Default avatar

zakaj_pa

natega natega je napisal/a:
ne, to je nateg.
ta "varčevalnik" naj bi zniževal porabo jalove energije, ki pa je gospodinjstvom ne zaračunavajo.
če imaš poslovni odjem, se da s takimi prijemi kaj prišparat, pri gospodinjstvu pa ne.
Pa še to zmanjševanje jalove energije je bolj jalovo z neko napravo, ki jo lahko vključiš v vtičnico...
Default avatar

zakaj_pa

Zaccetnica je napisal/a:
Resno, sem najdla ta forum pa me zanima ce kdo pozna varcevalnik elektrike, ki prihrani do 50% denarja za elektro poloznico. Je resnica ali nateg? Sploh kdo ve za to?
Hvala
Sem vedno vedel, da sem preveč fer, take bedarijo moraš takim začetnicam pridajat, pa obogatiš, ne pa da se celo življenje zafrkavaš s službo za klasično plačo...

Led lučke raje kupi, to res privarčuje elektriko...
Default avatar

simpl

ena boljših tem na mon-u ..
ever..
Default avatar

crna_vrtnica

Aha pri nas varčevalnik elektrike še kuha in lika pa govori in tečnari :) :)
*** lupus pilum mutat, non mentem ***
** malus omnia in malum verit **
Default avatar

Poznavalec 1

crna_vrtnica je napisal/a:
Samo stroški vzdrževanja tega tvojega varčevalnika so vsako leto višji, sama vrednost pa strmo pada... 😀😀
Default avatar

kantooo

Poznavalec 1 je napisal/a:
Samo stroški vzdrževanja tega tvojega varčevalnika so vsako leto višji, sama vrednost pa strmo pada... 😀😀
Jap, sploh, ko erekcije več nima, takrat je sam za v kanto.
Default avatar

crna_vrtnica

Poznavalec 1 je napisal/a:
Ja no vsaka "naprava" ima svojo amortizacijsko dobo :) Z leti vsak stroj rabi več nege in skrbi .. če pa to opustiš pa crkne.. :)
*** lupus pilum mutat, non mentem ***
** malus omnia in malum verit **
Default avatar

viharni jezdec

Da vedno isti ne odpirate novih tem, kot vsakoletne za varčnimi radiatorji, lahko vsakoletno neumnost kar nadljujete, bo bolj zabavno, če je na kupu.