Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vodnarji – ali živite v srečni zvezi?

Vodnarji – ali živite v srečni zvezi?

Pravijo, da ljudje-vodnarji so zelo neodvisni in zgodi se, da težko pridejo do dolgotrajne ter srečne zveze. A je mogoče kdo vodnar tukaj? Kakšna je vaša izkušnja?

Horoskop ni merilo za srečno življenje. Od horoskopa, ki je v tiskani verziji, imaš kvečjemu papir za srat.

Baje pomaga biomagnetna resonanca, MSM kapljice, in kajenje V CBD namocenih Chesterfield light. Kaj pa vi mislite o tem nasvetu?

(Ker fuknjen pospesevalec debat je danes dezuren?)

nova
Uredništvo priporoča

Baje pomaga biomagnetna resonanca, MSM kapljice, in kajenje V CBD namocenih Chesterfield light. Kaj pa vi mislite o tem nasvetu?

(Ker fuknjen pospesevalec debat je danes dezuren?)
[/quote]

Menim, da je treba poskusiti :).

Zakaj bi moral imeti zvezo z navadno lutko?

In sploh ni res vsaj zame ne, da se težko vezem, ker sem izredno druzinski clovek in ko se zaljubim se in ni to nekaj na hitro in za kratek cas. Tako da smo vsak jaz zvest stalni partner. Ne zaljubim pa se torej pogosto in nimam nekih kratkih in povrsinskih vez , samo zato da so in da nisem sama. Je pa res, da mi je kljucnega pomena iskrenost in spostovanje torej ha ne prenesem, da mi nekdo borzi po zasebnosti ali mi kakorkoli to krati ali krati moje pravice. Toliko neodvisnosti hocem in zahtevam kot vsak drug normalen ckovek kateregakoli drugega horoskopskega znaka.

En napotek raje osebno spoznaj cloveka namesto da sodis po nekih sp. Znacilnostih iz horoskopa. Raje daj cloveku priloznost.

Ti dodam se to: imam sestro dvojcico, tri minute sva narazen. Torej obe vodnarki… karakterno pa kot noč in dan toliko o tem kaj pomenijo ti splosni horoskopi.
Ce si zelis biti z nekom, mu das priloznost in ga ne sodis na podlagi splosnega horoskopa.

Moj dragi je vodnar in, ja, je v srečni zvezi. 27 let in pol.

če ne je pa štala doma. drugega mu ne preostane

New Report

Close