Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o ljudeh, ki perejo v ponedeljek popoldan

Kaj si mislite o ljudeh, ki perejo v ponedeljek popoldan

Kaj si mislite o odraslih ljudeh, ki perejo v ponedeljek popoldan in še isti dan obesijo perilo?
Jaz si mislim, da so to eni preprosti ljudje, ki se palijo na seksapilnost ponedeljsko popoldansko opranega perila.

:))) da so poslušali Tanjo žagar

:))) da so poslušali Tanjo žagar
[/quote]

In obešajo perilo v visokih petah:)

Čestitke za hudo dober stavek: …seksapilnost ponedeljsko popoldansko opranega perila:):)

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem danes oprala tri žehte.
Kaj se to TEBE tiče????????

Da smo bili čez vikend od doma

Pozdravljen/a.
Da pač perejo v ponedeljek in so še isti dan obesili perilo…
Bi moral kaj več razglabljati in analizirati, ker jaz ne vidim poante zakaj?
Archangel

Be the change you want to see in the world!

toel vprašanje mi je dalo misliti, mi peremo vsak dan vsaj tri pralne stroje, ali ste torej vi eni umazanci

Joj se ti da. Pranje perila ne povezujem s seksibilom ampak mi predstavlja opravilo, ki je nujno potrebno in življensko. Perem po potrebi oz, ko se nabere dovolj cunj. Ker sem imela v nedeljo generalno in se je nabralo ogromno žeht, sem jih nekaj naredila v nedeljo, nekaj pa včeraj.

Hehe super za dobro jutro.

Če nisi obesila teh treh žeht še isti dan, potem nisi nič pridna 😛

Kdaj pa naj bi obesili oprano – čez tri dni?

Ma nisi dojela fore avtorja, no…..

Je pa razlika, ali pere SAMSKA ženska (ki pravzaprav ne pere, ker ne zna in si samo nohte lakira) ali POROČENA ženska (ki pa noče in zahteva to od svojega copatarskega moža)

Hisna vila sem in se presrecna, ko pritisnem konfka vsako jutro na enem in drugem stroju in vem, da bo kmalu spet vse blescece in disece !

Če perete ob ponedeljkih in imate otroke je OK, če ne ste pa navadni neotesanci. Plus imate nadpovpečne plače.

Mislim to, da je po pranju perila v ponedeljek popoldne velika verjetnost, da se ga tam ne bo pralo v torek popoldne.

Kaj si mislim?
Enostavno ne morem verjeti, da je to mogoče.
Saj niso resni? V ponedeljek? To je enostavno nemogoče.

New Report

Close