Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz mislim, da večini dedcev dol visi za babe

Jaz mislim, da večini dedcev dol visi za babe

In nič ne delajo na tem, da bi to kaj spremenili. Če se navežem na spodnjo temo, po mojem opažanju babe tako poudarjajo svoje atribute ( dekolte, pete…) ravno zato, da bi dedce nekako spreobrnile. Tudi nič ne verjamem, da so moški večinoma seksualno sestradani volkovi, ki bi vsako poseksali. če bi to držalo, ne bi dekleta tako brezskrbno hodila k moškim inštruktorjem vožnje, tega, onega. Tudi ne verjamem, da so vse lepe ženske skoz nekaj nadlegovane, po mojem je tega v resnici malo, najbrž e dogaja da so predvsem nadlegovane mlade sramežljive punce. Jaz mislim, da večini dedcev za babe dol visi. Včasih grem zvečer ven, s kolegi, na pijačo, prav zanimivo je videti, kako se mlade pičozle opicanijo, da bi dobile vsaj malo pozornosti, večina dedcev pa v miru pije pir pr šanku. Obstajajo sicer portali polni moških zafrustrirancev, jaz pa mislim, da je to bolj ali manj vse, kar se ponudbe f.ukfehtarjev tiče. Mlade frajle se sicer vedno bolj rihtajo, tudi sam opažam ta trend, vendar vidim, da je večini dedcev bolj ali manj vseeno.

Če povzamem….tebe skrbi za nas ženske? Hočeš povedati, da ti ni vseeno? Đenerale, vsak dan imam bolj na široko odprta usta :).

Vama i ne bi trebalo da bude dozvoljeno išta i to zakonom.muškarcu je seks prirodna potreba a ženama sredstvo za sticanje imovine i užitak.

A tvoja otvorena usta kažu na mogučnast fafanja.

nova
Uredništvo priporoča

“mlade pičozle” LOL

Jaz bi Goldfishevo v postelji obravnaval. Za njo bi se potrudil, ker mi je hecna. Bi pa morala obvezno biti zgoraj.

Pozdravljen.
Odvisno pri čem.
Pri tem, da se one morejo oblačiti in rihtati in ne vem kaj še vse, samo da bi pritegnile mojo pozornost, vsekakor. Take odpadejo že pri “Zdravo”. Če ne upaš pokazati to kar si, potem me tvoj “fake self” ne zanima.

Po mojem mnenju tudi ne bomo nič naredili, ker TV/internet diktira kako naj se ženske obnašajo/oblačijo. Seveda isto velja tudi za moške (pri obeh so izjeme, katere je pač težje najti).
Archangel

Be the change you want to see in the world!

A bejž no, to opažaš? Kdaj si pa to začel opažat, letos ali prejšnji teden?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V Blue Oyster Gay Bar hodite? :)))))))))

Res je. Dol mi visi za nase babe.

če bi dedci res bili tako potrebna bitja, bi bile skupne plaže in savne prepovedane. Ker bi bilo za žensko nevarno biti ( skoraj) gola blizu neznanega moškega.


“Gliha skup štriha in iste sorte ptic skup leta”
Takšnim impotentnežem je res vseeno.
Fukfehtarji pa radi fukamo, izbiramo in se samo o pičkah pogovarjamo.

Nekje sem prebrala, da so vsi moški v osnovi geji…
Res se zdi tako
Sicer pa zivimo v mizogini druzbi

Kaj ima “potrebnost” veze z napadalnostjo, če mu v glavi tika vse prav?
This Happened in India // Sexual Assault
https://www.youtube.com/watch?v=myhubCtp-DI

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj ima “potrebnost” veze z napadalnostjo, če mu v glavi tika vse prav?
This Happened in India // Sexual Assault
https://www.youtube.com/watch?v=myhubCtp-DI
[/quote]bla bla bla…Indijo si prpopal, v rodni deželi ti pa glave kurijo v peči…koliko si ti dvoličen!!!

bla bla bla…Indijo si prpopal, v rodni deželi ti pa glave kurijo v peči…koliko si ti dvoličen!!!
[/quote]

Indijka, glej, kakšna lepa punca, ne bodi nevoščljiva, naj si še drugi Monovci napašejo oči. 🙂
No, ampak če bi poslušala, je poanta nekje druge, niti ne vem, kaj misliš z glavami ??? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ti bolestno iščeš ekstreme in iz tega delaš vsakdanjost!
Poišči si resno babo (kot temu praviš ti) in skušaj živeti kot pravi moški!

Indijka, glej, kakšna lepa punca, ne bodi nevoščljiva, naj si še drugi Monovci napašejo oči. 🙂
No, ampak če bi poslušala, je poanta nekje druge, niti ne vem, kaj misliš z glavami ??? 😀
[/quote]

napasejo oči… Bi bilo fajn, če bi poste lahko editirali za nazaj. Indijka, zbuni se pri moderatorjih, danes deluješ neko razdraženo, mene ne poslušajo, sem premil! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


“Gliha skup štriha in iste sorte ptic skup leta”
Takšnim impotentnežem je res vseeno.
Fukfehtarji pa radi fukamo, izbiramo in se samo o pičkah pogovarjamo.
[/quote]

Fukate bolj malo, nakladate pa ja. Ker ste glasna skupina, zgleda, kot da ste v večini.


Ti bolestno iščeš ekstreme in iz tega delaš vsakdanjost!
Poišči si resno babo (kot temu praviš ti) in skušaj živeti kot pravi moški!
[/quote]

Dajte se vi kao jebatorji že enkrat odločiti: ali ste fukachi, ali ste v resnih zvezah z grdimi babami. Oboje ne gre.

Ti si pravi dec? Ti si navadno nakladalo, enkrat si jebach, potem si že v srečni resni zvezi..

Dajte se vi kao jebatorji že enkrat odločiti: ali ste fukachi, ali ste v resnih zvezah z grdimi babami. Oboje ne gre.

Ti si pravi dec? Ti si navadno nakladalo, enkrat si jebach, potem si že v srečni resni zvezi..
[/quote]
Jst ga že mesece vabim na kofetek a me ignorira. Noče biti moj muci.

Dajte se vi kao jebatorji že enkrat odločiti: ali ste fukachi, ali ste v resnih zvezah z grdimi babami. Oboje ne gre.

Ti si pravi dec? Ti si navadno nakladalo, enkrat si jebach, potem si že v srečni resni zvezi..
[/quote]
Jaz sem po ločitvi v dobri zvezi, nikoli nisem nikjer napisal, da sem jebach, kakor ti temu praviš.
Res ti ne morem, niti ne želim pomagati pri tvojih blodnjah, o tem, da so vse ku..be, ki niso dale “meni”. Meni marsikatera ni dala, pa zaradi tega ne sovražim vseh žensk kar povprek.
Ti si primer pezdeta, ki mu mama pere, kuha, pegla in ga podpira, da nisi in ne boš MOŠKI v žlahtnem pomenu besede.
Koliko je moja ?grda? ali ?lepa? sem se odločil jaz in ne ti.
P.s.: Jaz se imam le za primernega, ne vedno idealnega partnerja neki ženski, ki jo tu imenujem Maša.

Ti si navadni ostarli drekač, ki tu nekaj fantazira, da je pravi dec. Minus si raje pokrij, drekač.


Zmejeno! Ti imaš vedno prav.


Zmejeno! Ti imaš vedno prav.
[/quote]

Pajkiju ne smeš omenit, da si v srečni zvezi, ima neko neozdravljivo bolezen na to informacijo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz starim nakladačem, ki se tu razglašajo za znalce o babah, ne verjamem nič. Sploh pa ne, če so tolk zabiti, da mislijo, da vsak, ki je samski, živi z mamo. Sklepajo po sebi najbrž.

New Report

Close