Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Majda 1948

Majda 1948

Tvoj odgovor je bilo pričakovati, večje stanovanje.
Knjige, katoliške so romale v škatle in pred smetnjake, lahko jih kdo vzame, če ne bodo dane notri v smeti. Lepo in svobodno se počutim, odkar je romala ta nesnaga stran.

Bom molila za tvojo grešno dušo, ker tako žališ krščanske simbole. Vsaj povej, kje so ti smetnjaki, da bomo kristjani šli v reševalno akcijo.

nabavi Kardeljeva zbrana dela.

nova
Uredništvo priporoča


Allahu akbar!

Se strinjam, Bog je res velik. Ampak ne vem, zakaj v arabščini pišeš.


Musliman se rodi, kristjan postaneš, ko te krstijo. In jaz nisem krščen!
Imaš še kakšno vprašanje?

Meni so katoličanke všeč, ker so grešne duše. Cel teden prešuštvujejo, potem se spovedo grehov, in gredo v nove akcije. Če bi bila Majda malo mlajša, bi mi v postelji očenaše deklamirala.

Nisi krščen? A te starši nič niso imeli radi, da so te takole obsodili na pekel?


Tam bo vsaj dobra družba!
Pot do pekla je tlakovana z MON-om!

Zame oni niso več ljudje.

Nismo grešne duše. To ne deluje tako, katoličanke se tudi sicer trudimo, da čim manj grešimo, spoved je samo za rezervo. Bog ni neumen. Zakaj bi pa morala biti mlajša? Saj tudi zdaj zmolim 10 očenašev brez težav. Res pa ne na postelji, to bi bilo preveč dekadentno, za pravi očenaš se mora klečati na trdi podlagi, da Bogu preko bolečine pokažeš ponižnost. Tako da bi pred posteljo, če imaš dovolj trd parket.

Boga se spoznava lahko na različne načine. Tudi na vseh štirih na parketu, ko se, kot sveto pismo zapoveduje, moškemu nudi, kar mu pripada.

Na vseh štirih pa res ne moreš molit, treba je imeti roke skupaj!

Župnik pravijo, da so lahko v določenih situacijah roke tudi narazen pri molitvi. Kolena pa obvezno.

Judaizem in Krščanstvo sta edini pravi religiji! 😉

Dildo je tudi znotraj religije. Sveto pismo ga ne prepoveduje. Krščanske Majde si ga lahko privoščijo po željah in potrebah.

Majda, se ti ne zdi ta vera diskriminatorna do zensk, ker ne smejo biti duhovnice!?? Kaksen bog to dopusti, da je temu tako? 🙂

No, na koncu vsega je samo to vazno, da se v pusco nosi denar, da ima gospod zupnik za nov, lep in velik avto 😀

To ni nič diskriminatorno, to je pač tako kot mora biti, Oče je moški, Sin je moški, Sveti Duh je moški, Jezus je moški, apostoli so moški in vsi tudi brez dvoma vemo, da je Bog moški, ker pač ni ženska. Cerkev je pa ustvarjena po njegovi podobi. Ženske imamo znotraj Cerkve pač drugo vlogo in poslanstvo. Diskriminira se pa nas žensk nikakor ne. Pri maši darujem in molim ravno tako kot gospod Tone iz sosednje ulice, vsi smo sprejeti.

Majda, pridi okušat nebeško kraljestvo mojega naročja.

To ni nič diskriminatorno, to je pač tako kot mora biti, Oče je moški, Sin je moški, Sveti Duh je moški, Jezus je moški, apostoli so moški in vsi tudi brez dvoma vemo, da je Bog moški, ker pač ni ženska. Cerkev je pa ustvarjena po njegovi podobi. Ženske imamo znotraj Cerkve pač drugo vlogo in poslanstvo. Diskriminira se pa nas žensk nikakor ne. Pri maši darujem in molim ravno tako kot gospod Tone iz sosednje ulice, vsi smo sprejeti.
[/quote]

Hmmm, bolj spostujem protestantsko vero, tam so tudi duhovnice lahko :))
Pri vseh ostalih mi pa smrdi po diskriminaciji.

Vazno, da se pri masi daruje, kar je tudi najbolj vazno od vsega 😀

To ni najbolj pomembno, najbolj pomembna je Božja ljubezen. Se pa spodobi darovanje, brez tega gospod župnik ne bi mogel živeti in tudi Cerkve ne bi bilo. Za Božjo ljubezen je treba tudi nekaj narediti.

Jaz pa spoštujem bolj katoliško vero, ker je bolj človeška. Mislim, bolj ima posluh za človeške hibe in slabosti. Kot katoličan ga lahko serješ, ga piješ, se kurbaš okol, potem se pa prideš skesat k spovedi in ti je vse oproščeno. To je humano.

Majda, danes sem ti pozabil povedati da je treba pomesti okrog cerkve. Bi pripeljala jutri mamo na vozičku, da bo malo pometala, pa še na svežem zraku bo

To ni najbolj pomembno, najbolj pomembna je Božja ljubezen. Se pa spodobi darovanje, brez tega gospod župnik ne bi mogel živeti in tudi Cerkve ne bi bilo. Za Božjo ljubezen je treba tudi nekaj narediti.
[/quote]

Ja saj razumem to bozjo ljubezen do denarja :)))

Enkrat je nas gospod zupnik nagovoril, da glede na visino dohodkov, ki jih imamo, lahko darujemo kaj vec cerkvi kot pa samo tiste majhne kovancke. Zanimivo, ker Jezus je ucil poniznosti in revscine, tako, da tu nekaj ne stima. :)) kaj pravis Majda, si tejle gospodje zupniki razlagajo tole vero malo po svoje? 🙂

Pa se kostanje bo lahko spotoma pobirala a ne, boste malo zasluzili 😀

New Report

Close