Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nežnost dotiki….

Nežnost dotiki….

Ojla še katera mogoče pogreša nežne dotike, poljub, crkljanje, božanje, gledanje filmov, cartanje, igranje, sprehode, strast, kemijo, energijo, zaljubljenost, metuljčke v trebuhu…. Meni to zelo manjka, in pogrešam….

Manjka ti kje, s kom? Možem, poročena kok časa, sama, imaš ljubčka… ??

Manjka mi. Že s polovico tega bi bila zadovoljna.;)

nova
Uredništvo priporoča

Vsak normalen človek, ki nima vsaj del od naštetega (zaljubljenost, metuljcki so minljivi), to pogreša. Jaz pogrešam, ampak uživam v drugih stvareh, v teh, ki jih trenutno imam, in se imam zelo lepo.


Pri petinpetdesetih (on še malo čez) in po 25 skupnih letih metuljčkov sicer ni več, so pa še poljubi (vsakokrat, ko se ločiva in snideva), dotiki, crkljanje pred TV, gledava filme, greva na sprehod, v gledališče, na kak koncert … Včasih pa preprosto čepiva vsak v svojem kotu dnevne sobe s knjigo v roki ali za svojim računalnikom/tablico, pa tudi takrat nama nič ne manjka. 😉

sej bo, vse ob svojem času 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=uh4dTLJ9q9o

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

No ja, metuljčki so že odleteli, strast se je umirila, seksa skoraj ni (zdravstvene težave) … niti vsega tega ne pogrešam. Se pa vsakič poljubiva, ko se snideva, razideva. Pred TV sva vedno tako, da se dotikava en drugega. Spiva v žlički. Če se eden odmakne, se drugi takoj primakne 🙂
V bistvu nič posebnega, ampak meni dovolj, njemu očitno tudi, sva pa že kar v orenk zrelih letih 🙂
Je pa res, da se tudi drugače ne kregava, sva rada skupaj in imava rada tudi umik vsak v svojo votlino.

Ojoj ojoj se opravičujem. Nisem dodal, da sem moški. Se resnično opravičujem. Toliko v vednost. Ampak mi vseeno vse to resnično manjka. Na žalost sem že naekja časa samski……

Iz vprašanja je bilo moč sklepati, da si ženska: “ŠE katerA mogoče pogreša”. Pa saj je vseeno, moški ali ženska.


Pri petinpetdesetih (on še malo čez) in po 25 skupnih letih metuljčkov sicer ni več, so pa še poljubi (vsakokrat, ko se ločiva in snideva), dotiki, crkljanje pred TV, gledava filme, greva na sprehod, v gledališče, na kak koncert … Včasih pa preprosto čepiva vsak v svojem kotu dnevne sobe s knjigo v roki ali za svojim računalnikom/tablico, pa tudi takrat nama nič ne manjka. 😉
[/quote]
naj vama traja 🙂


manjka ja še komu,…


Hahaha, si pa vsaj romantičen moški. Veliko sreče.

Jaz pa tega nisem še nikoli doživela…metuljčke in zaljubljenost ja ampak kaj več pa še ne.

Hvala april 🙂 🙂 🙂 🙂

Hvala april 🙂 🙂 🙂 🙂

Kdaj pa si to nazadnje čutil?

Ja, zelo pogrešam vse kar si naštel.

Od kod pa si, stara?

Sam razvrat vam gre po beticah. Dajte se raje za pošteno delo brigat!

Je pa že dolgo tega kar sem to na zadnje čutil……. Sem pa iz lj drugače.

A misliš da če bi bil iz CE, MB ali MS, da bi blo kaj drugače?


To sem se vedno spraševal kako je možno? Pa ne mislim nič slabega, ampak v tistih norih letih, od kakih 17 pa do 23 se mi je to redno dogajalo. Še vedno se rad stisnem in pocrkljam, na živce mi gre samo, če je tečna, to me čist ohladi za kak dan 2, pol pa naprej… 😀

Ja, manjka, vsega tega 🙁

Ne, ne manjka, sem deležna obilo vsega – vedno.☺☺

En vic obstaja o tem, kako lahko vsak reagira na svoj način:

“Ženka, prideš malo k meni?” se zvečer dobrika mož iz svojega konca postelje.
“Ne morem, me glava boli,” reče ona.
“Naj bo – pridem pa jaz k tebi!”

New Report

Close