Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jan Plestenjak aktualno

Jan Plestenjak aktualno

V novejšem intervjuju objavlja svoje dokaj pesimistično razmišljanje .
Predvsem poudarja, da dom naredi ženska in da je tisti, ki ima otroke kralj, da je uspešen, da je v njegovih očeh vsak otrok, ki se rodi pomembnejša stvar kot pot človeka na Luno.
Ker ga zelo rada poslušam in mislim, da ima še čas, da si ustvari ženo in otroka ( če je zanj tako pomembno to poslanstvo moškega) , me prav moti to njegovo razmišljanje o neizpolnjenem poslanstvu.

Mogoče se pa zaveda svoje nestanovitnosti in nesposobnosti biti odgovoren mož in oče. Sicer pa, očitno je spoznal, da hedonizem ne prinaša vsega. Vseeno bi mu prav pristajalo bit fotr in vozičkat tam ob morju.

Je že prestar za fotra. Naslednjih 20let bo jamral o vsem kar je zamudil.

nova
Uredništvo priporoča

Nikakor ni prestar,ravnotapravi je za to.
Lep koncert Jan (malo si se mi zasmilil,ker ti je bilo tako vroče v tistih srajcah,sunknjičih).
Želim ti,da ti rata najti tapravo in biti oče,ker verjamem,da bi bil zelo dober starš!

Mi je zelo žal, da sem zamudila njegov koncert. Obveznosti so mi preprečevale, vendar mislim, da je bilo lepo, zelo lepo.

Za partnerke zamenja. Same neke rasle kobile po videzu izbira. Zenske,ki se toliko (!) ukvarjajo s sabo, svojim telescem, videzom, kariero..ne bodo nikoli dobre mame. Ne mores biti srecen v domu z dobro lajdro ce dom naredijo otroci in zenska,ki je dobra mati le-tem. Spremeba fokusa lubcek pa bo slo!

Fantastičen koncert, ki te ne pusti praznega, sijajno vzdušje.

Koliko je pa star?
Po mojem vsaj kakih 45ih? In ja, je prestar za familijo. Če sploh še nima ženske, tudi, če jo najde jutri, je to par let, da se spoznata, skupaj ustalita… bo že 50+. Aja, to je itak normalno, da stari deci naredijo mladi ženski otroke, a ne?

Če bi imel ženo, otroke, družino…takega koncerta gotovo ne bi uspel narediti.
Tako pa, bilo je enkratno.
Kot bi dihal s publiko, kot bi hotel vsakega posebej navdušiti, kot da je to njegov svet.
Nepozabno.

V intervjuju pove svoje mnenje. Če ga novinarka ni vprašala, ali pa objavila, zakaj obžaluje, lahko mi tukaj kdo ve kaj ugobamo, pa ne bomo prišli do njegovega odgovora.

In zakaj ti tako jezno odgovarjas?

Tudi Mozart je imel ogromno otrok in je ustvarjal čudovita dela in koncerte.
Žal je večina otrok zaradi takratnih razmer umrla. Oliver D. je imel tri sinove, ki ga na vseživljenjski poti ustvarjanja niso motili.
Torej je tvoja teza, da glasbenik ob družini
ne more ustvarjati neutemeljena.
Koncerti in denar verjetno osrečujejo na kratki rok, na dolgi rok pa, kot je povedal.

Verjetno sebe bolj pozna in ve zakaj. Lahko se my reče, spoštovanje.

Ni on tip še to….Mogoče pri 60ih, 70ih, zdqj še ne.

Danes sva se srečala. Na avtu ima namesto oznake modela številko 102.
Sem rabil kar nekaj časa, da sem dojel point

Jan je tipičen primer kaj lahko naredijo mediji. Ali te naredijo za «zveznika” ali te uničijo. Jan ja se strinjam si je prigaral slavo, vendar roko na srce nima niti glasu ter tudi njegova besedila so na nizkem nivoju.

Točno to. Jan/a premamijo kobile s par cm nohti, opedenane, vse neki umetne…. in vedno znova razočaran.

Ker ne znajo nič. Niti ocvret jajc, postlat postelje. Zjutraj potreujejo 2 uri, da se sestavijo, da so za med folk.
Jan, išči med prostimi deklicami, ki obvladajo dom, okolico hiše, tebe in so naravne.
Jan, ker si to zaslužiš. Ker si noro lep, uspešen in normalen. <3
Če kdo, si TI zaslužiš to srečo.

Saj na začetku njegove kariere v rani mladosti so ga “mediji uničili in spljuvali” -je sam to priznal. Ker je bil mlad pa naiven. In prezgodaj – premalo skaljen je bil. Potem se je došolal, izobrževal, tako na kitri, kot petju.

Dominik Kozarič je bil takrat kolikor vem lomilec ženskh src, ko je bil Jan še mlad in na začetku….. Ga je povozil. Pa moška polovica dua Moulin Rouge; Matjaž s sopevko Čeno –

Mnogo let je Jan od tega pogroma v mladosti delal na svoji sampodobi. Prigaral vse na svoji samopodobi. In sedaj žanje rezultate svojega truda zadnjih 20 let. Je hedonist, ma svoje fore, ampak je pa začel ustvarjat glasbo za svojo tržno nišo poslušalk/cev. in ima svojo tržno nišo – tudi zato, ker je “kao uradno” samski 😀

Točno to. Jan/a premamijo kobile s par cm nohti, opedenane, vse neki umetne…. in vedno znova razočaran.

Ker ne znajo nič. Niti ocvret jajc, postlat postelje. Zjutraj potreujejo 2 uri, da se sestavijo, da so za med folk.
Jan, išči med prostimi deklicami, ki obvladajo dom, okolico hiše, tebe in so naravne.
Jan, ker si to zaslužiš. Ker si noro lep, uspešen in normalen. <3
Če kdo, si TI zaslužiš to srečo.
[/quote]

Da ne bom kozlala! Najbrž si ti tista preprosta deklica za Jana, kajne? Samo klinc, če tip ne prepozna NOTRANJE lepote in ga mamijo same manekenke.

Je pa vprašanje, če so njemu ženske sploh dovolj všeč, da bi žrtvoval svojo svobodo in si pokvaril imidž Casanove.

Tip bi moral najprej odrasti. Zrelost namreč ni naprodaj.

Saj na začetku njegove kariere v rani mladosti so ga “mediji uničili in spljuvali” -je sam to priznal. Ker je bil mlad pa naiven. In prezgodaj – premalo skaljen je bil. Potem se je došolal, izobrževal, tako na kitri, kot petju.

Dominik Kozarič je bil takrat kolikor vem lomilec ženskh src, ko je bil Jan še mlad in na začetku….. Ga je povozil. Pa moška polovica dua Moulin Rouge; Matjaž s sopevko Čeno –

Mnogo let je Jan od tega pogroma v mladosti delal na svoji sampodobi. Prigaral vse na svoji samopodobi. In sedaj žanje rezultate svojega truda zadnjih 20 let. Je hedonist, ma svoje fore, ampak je pa začel ustvarjat glasbo za svojo tržno nišo poslušalk/cev. in ima svojo tržno nišo – tudi zato, ker je “kao uradno” samski 😀
[/quote]

Ni bil premlad…… samo nihče mu ni pomagal. Tudi Zoran Predin ga je odpikal!! 🙁 Verjetno še kdo od nenaštetih. ON pa danes pomaga, ker je Človek.

Jan je vse ustvaril sam!! In danes je car!! Vsi ga lahko gledajo navzgor. Iz žabje perpektive.

Vsa čast Janu – ki ostaja preprost človek. Iskren!! Ga ni tipa v SLO, ki bi mu bil lahko konkurenca. Na ženski strani mogoče Helena Blagne.

To sta edini dve zvezdi na našem nebu.

Ni bil premlad…… samo nihče mu ni pomagal. Tudi Zoran Predin ga je odpikal!! 🙁 Verjetno še kdo od nenaštetih. ON pa danes pomaga, ker je Človek.

Jan je vse ustvaril sam!! In danes je car!! Vsi ga lahko gledajo navzgor. Iz žabje perpektive.

Vsa čast Janu – ki ostaja preprost človek. Iskren!! Ga ni tipa v SLO, ki bi mu bil lahko konkurenca. Na ženski strani mogoče Helena Blagne.

To sta edini dve zvezdi na našem nebu.
[/quote]

Rajko, a si to ti?

Tudi to, da te pričaka nabito polna dvorana v Stožicah, ker se zavedaš, da te ljudje radi poslušajo, je življenski uspeh. Nek dosežek.
Za družino pa res ni tako star, da bi že obupoval.
Gotovo pa je velik pritisk na glasbenika, ko je tik pred zdajci pred tako pomembnim življenskim projektom.
No, Jan, koncert je bil gala, prima, uspel je, tvoja energija nas je vse spravila v zadovoljstvo, ki bo še kar trajalo nekaj časa.
Mogoče pa bo sedaj kaj trenutkov za družino, mogoče ženo, otroka.

Dobra marketinška poteza, zdaj bodo o njem sanjarile razočarane samske in nesrečno poročene z notranjo lepoto.

To je itak najstarejši trik šovbiznisa, vsem tem glasbenikom, ki so špilali na vizualno privlačnost, so menedžerji pomagali skrivat partnerje, da so podivjani oboževalci oz oboževalke mislili, da samski in imajo šanse. Tu je pa zdaj še dodaten spin: res res si želi familije, ampak ne more. Samo če pokupiš vse karte in mu butneš v bekstejdž, je pa vse mogoče, lahko izbere tudi tebe!

Jaz sem samska pa moram reči, da me tako obnašanje totalno odbija.
Brez zamere, ampak je zelo čudno, ko je tip toliko star in razlaga kako on išče žensko za naredit ji otroke.
Tudi tule gor so mone spljuvale že kup tipov tam proti 50, ko so fantazirali o otrocih. A ker je pa znan, pa kar ni prestar za familijo?
Samskim ženskam očitno tak marketing ne odgovarja. Razen mogoče kake obupani.

Točno tako.
Marketing se je začel že aprila, ko je šel v duet s Challe Salle-tom, na YT videu je ves čas kazalo reklamo za koncert 20. oktobra. S tem duetom je poskusil tudi pridobiti kakšno mlajšo oboževalko, konec koncev je generacija, ki mu je pomagala k uspehu, zdaj že precej stara, ženske so poročene, imajo družine in o njem ne sanjarijo več.
Naslednja poteza je bila prva epizoda v Reki ljubezni, kjer je nastopal kot pevec in opomnil te svoje postarane oboževalke, da še obstaja….
Sledili je napad na medije, povsod so bili objavljeni intervjuji z njim in v njih seveda jokcanje in vzdihovanje za izgubljenimi ljubeznimi in otroci.

Čeprav je smešno. Tipson je celo življenje preganjal kokainske neveste, od “mame” Ivane Spagne naprej. Tak kot je, normalne ženske niti ni sposoben dobiti, niti imeti.

New Report

Close