Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o ljudeh, ki poslušajo Tanjo Žagar?

Kaj si mislite o ljudeh, ki poslušajo Tanjo Žagar?

Kaj si mislite o odraslih ljudeh, ki poslušajo Tanjo Žagar in hodijo na njene koncerte?

Jaz si mislim, da so to eni preprosti ljudje, ki se palijo na seksapilnost in preprosta besedila.

Pojma nimam, kaj naj si mislim – mogoče, da poslušajo glasbo, ki meni ni všeč, njim pa hvala bogu je, tako da ima Tanja kaj za jesti :).

Meni je to definitivno znak nižjega IQ. Nobene širine pri takih ljudeh.

nova
Uredništvo priporoča


Če dobro pomislim, isto kot o tistih, ki hodijo na Plestenjaka, Halida, Ceco, ……, you name it.

To, da jim je Tanja Žagar všeč. 🙂

Pa vseeno ne tako nizkega, kot tisti, ki hodijo na neke turbo folk bosansko srbske izvajalce.


Po moje je pa znak širine (in višjega IQ) tudi v tem, da človek dopušča drugačnost oziroma različnost. Torej, da niso vsi, ki poslušajo drugačno glasbo kot on, debili.


Po moje je pa znak širine (in višjega IQ) tudi v tem, da človek dopušča drugačnost oziroma različnost. Torej, da niso vsi, ki poslušajo drugačno glasbo kot on, debili.
[/quote]

Ne gre za drugačnost, ampak nivo glasbe – sploh v besedilih. Še dobro, da si ti uporabila besedo debilno, da je ni treba meni. Sprejemam drugačnost v vseh oblikah, čez debilizem pa pač ne morem. Tudi v količini truda, ki jo ustvarjanje take glasbe terja. In ja, se nanaša tudi še na katero drugo zvrst glasbe – zgoraj omenjeno. Sprejemanje drugačnosti ne pomeni, da pripisuješ kvaliteto nečemu, kar je nima. In da ti ogromno pomeni nekaj brez srca, vsebine, kvalitete, kaj to pove o tebi?

Pa poglejmo primer besedila, ki ga sklamfa skupaj vsaka zaljubljena punca v 5. razredu. Abotne, štoraste rime na prvo žogo, pri melodiji pa kopiranje Hrvatov. Ostajam pri svojem mnenju glede IQ-ja.

Skrivnostna, tiha lahko ljubezen je,
a pogled pove, kaj želi srce.

Lahko obraz skrije čustva in strasti,
a pogled ne zna, ga srce izda.

Rada bi,
da s tabo moje srce zagori,
da bi vsaj enkrat ljubila,
kot si v sanjah mene ljubil ti.

Rada bi,
da veter nama poljube hladi,
da skupaj zdaj izgubiva,
v barvah se noči.

Če ljubezen v tišini skrita je,
vedno več pove, kot besede vse.

Lahko obraz skrije čustva in strasti,
a pogled ne zna, ga srce izda.

Tudi jaz menim za vse glasbene izvajalce. Win-win.

Kakšna globoka širina!

To so ljudje, ki hodijo na gasilske veselice. Potem ti je itak vseeno kaj se Žagarca dere, ko si pijan očitno. 🙂 Meni so njena besedila grozna. Me zanima če ima Žagarca še vedno oboževalke med starimi in moralnimi tetkami, sploh ko ga je z vezanim moškim srala, pa zdaj ima celo z njim otroka.

Ne gre za drugačnost, ampak nivo glasbe – sploh v besedilih. Še dobro, da si ti uporabila besedo debilno, da je ni treba meni. Sprejemam drugačnost v vseh oblikah, čez debilizem pa pač ne morem. Tudi v količini truda, ki jo ustvarjanje take glasbe terja. In ja, se nanaša tudi še na katero drugo zvrst glasbe – zgoraj omenjeno. Sprejemanje drugačnosti ne pomeni, da pripisuješ kvaliteto nečemu, kar je nima. In da ti ogromno pomeni nekaj brez srca, vsebine, kvalitete, kaj to pove o tebi?[/quote]

Podpis.

Ne gre za drugačnost, ampak nivo glasbe – sploh v besedilih. Še dobro, da si ti uporabila besedo debilno, da je ni treba meni. Sprejemam drugačnost v vseh oblikah, čez debilizem pa pač ne morem. Tudi v količini truda, ki jo ustvarjanje take glasbe terja. In ja, se nanaša tudi še na katero drugo zvrst glasbe – zgoraj omenjeno. Sprejemanje drugačnosti ne pomeni, da pripisuješ kvaliteto nečemu, kar je nima. In da ti ogromno pomeni nekaj brez srca, vsebine, kvalitete, kaj to pove o tebi?

Pa poglejmo primer besedila, ki ga sklamfa skupaj vsaka zaljubljena punca v 5. razredu. Abotne, štoraste rime na prvo žogo, pri melodiji pa kopiranje Hrvatov. Ostajam pri svojem mnenju glede IQ-ja.

Skrivnostna, tiha lahko ljubezen je,
a pogled pove, kaj želi srce.

Lahko obraz skrije čustva in strasti,
a pogled ne zna, ga srce izda.

Rada bi,
da s tabo moje srce zagori,
da bi vsaj enkrat ljubila,
kot si v sanjah mene ljubil ti.

Rada bi,
da veter nama poljube hladi,
da skupaj zdaj izgubiva,
v barvah se noči.

Če ljubezen v tišini skrita je,
vedno več pove, kot besede vse.

Lahko obraz skrije čustva in strasti,
a pogled ne zna, ga srce izda.
[/quote]

meni ni besedilo kot tako nič drugačno kot tole:
Le kaj v tvojih je očeh? Ta ples, ta led,
vse tvoje barve srca, prelepe za oba.
Ne morem vstran od oči, preveč boli.
Ne morem vstran od srca, bojim se, da bi šla.

Potem naenkrat se ne najdem, ne najdem besed,
ko te vidim, da greš mimo mene, a ne morem te objet.

In vedno bolj v glavi razbija in zvija telo.
Tvoja slika v ogledalu, nekaj kar ne rabim razumet
in nama ledenijo solze, pa bi morale zavret.

Že dolgo je, kar ne spim, stoje bedim.
Se nastavljam zverem, ne pijem in ne jem.
So tvoje barve srca preveč za naju dva,
so tvoji biseri v očeh pretemni za ta greh?

In spet naenkrat se ne najdem, ne najdem besed,
Ko te vidim, da greš mimo mene, a ne morem te objet.

Vse bolj mi v glavi razbija in zvija telo.
Tvoja slika v ogledalu, nekaj kar ne rabim razumet
in nama ledenijo solze, pa bi morale zavret.

Ledena, ledena, ledena…
veš od koga ane… pač tvoj predsodek in izgovor… če bi tanjino besedilo v rock izvedbi naredila siddharta bi ti blo pa top besedilo.
tako,da razmisli o IQ-ju še enkrat, ko takole sodiš.
Nič ni narobe da nekomu njena glasba ni všeč, ampak da sodiš to tako zaničevalno, pa pač več pove o tebi.

Ne gre za drugačnost, ampak nivo glasbe – sploh v besedilih. Še dobro, da si ti uporabila besedo debilno, da je ni treba meni. Sprejemam drugačnost v vseh oblikah, čez debilizem pa pač ne morem. Tudi v količini truda, ki jo ustvarjanje take glasbe terja. In ja, se nanaša tudi še na katero drugo zvrst glasbe – zgoraj omenjeno. Sprejemanje drugačnosti ne pomeni, da pripisuješ kvaliteto nečemu, kar je nima. In da ti ogromno pomeni nekaj brez srca, vsebine, kvalitete, kaj to pove o tebi?

Pa poglejmo primer besedila, ki ga sklamfa skupaj vsaka zaljubljena punca v 5. razredu. Abotne, štoraste rime na prvo žogo, pri melodiji pa kopiranje Hrvatov. Ostajam pri svojem mnenju glede IQ-ja.

Skrivnostna, tiha lahko ljubezen je,
a pogled pove, kaj želi srce.

Lahko obraz skrije čustva in strasti,
a pogled ne zna, ga srce izda.

Rada bi,
da s tabo moje srce zagori,
da bi vsaj enkrat ljubila,
kot si v sanjah mene ljubil ti.

Rada bi,
da veter nama poljube hladi,
da skupaj zdaj izgubiva,
v barvah se noči.

Če ljubezen v tišini skrita je,
vedno več pove, kot besede vse.

Lahko obraz skrije čustva in strasti,
a pogled ne zna, ga srce izda.
[/quote]

To besedila še nekako gre, čeprav je grozno, poglejte si druge. Ne razumem kako je lahko Žagarca glasbeno izobražena, besedila in glasba so pa na podnu.

meni ni besedilo kot tako nič drugačno kot tole:
Le kaj v tvojih je očeh? Ta ples, ta led,
vse tvoje barve srca, prelepe za oba.
Ne morem vstran od oči, preveč boli.
Ne morem vstran od srca, bojim se, da bi šla.

Potem naenkrat se ne najdem, ne najdem besed,
ko te vidim, da greš mimo mene, a ne morem te objet.

In vedno bolj v glavi razbija in zvija telo.
Tvoja slika v ogledalu, nekaj kar ne rabim razumet
in nama ledenijo solze, pa bi morale zavret.

Že dolgo je, kar ne spim, stoje bedim.
Se nastavljam zverem, ne pijem in ne jem.
So tvoje barve srca preveč za naju dva,
so tvoji biseri v očeh pretemni za ta greh?

In spet naenkrat se ne najdem, ne najdem besed,
Ko te vidim, da greš mimo mene, a ne morem te objet.

Vse bolj mi v glavi razbija in zvija telo.
Tvoja slika v ogledalu, nekaj kar ne rabim razumet
in nama ledenijo solze, pa bi morale zavret.

Ledena, ledena, ledena…
veš od koga ane… pač tvoj predsodek in izgovor… če bi tanjino besedilo v rock izvedbi naredila siddharta bi ti blo pa top besedilo.
tako,da razmisli o IQ-ju še enkrat, ko takole sodiš.
Nič ni narobe da nekomu njena glasba ni všeč, ampak da sodiš to tako zaničevalno, pa pač več pove o tebi.
[/quote]

Če ne vidiš razlike v teh dveh besedilih, se pa res nimava več kaj pogovarjat. :)) Mogoče preštej število besed v prvem in drugem, da boš videla, zakaj je prvi zmazek na ravni otroka, avtor drugega pa velja za pesnika. Če že ne premoreš toliko jezikoslovnega znanja, da bi ti kliknilo zaradi česa drugega.

Kaj si mislim? TOčno, to, da jim je všeč.
In da niso tako zabiti kot večina v tej temi, ki jim ni jasno, da ima pač vsak svoj okus.
Meni je samo pohvala, da nisem podobna kot mone v tej temi, ker večina mon v tej temi je itak tako debilnih, da je joj.

Če ne vidiš razlike v teh dveh besedilih, se pa res nimava več kaj pogovarjat. :)) Mogoče preštej število besed v prvem in drugem, da boš videla, zakaj je prvi zmazek na ravni otroka, avtor drugega pa velja za pesnika. Če že ne premoreš toliko jezikoslovnega znanja, da bi ti kliknilo zaradi česa drugega.
[/quote]

Kaj če bi ti raje preverila tvoje besedišče, ko se hvališ s tako visokim IQ.
In ja težko mora biti se pogovarjati s takim, ki sam zase, neupravičeno meni, da je “višja kasta” od ostalih in da lahko zaničljivo in prezirljivo govori o soljudeh.
Še enkrat – če bi besedilo tanje žagar v rock svojo lastno izvedbo dala S. bi komad ti komentirala kot vrhunski umetniški dosežek, čeprav bi bilo besedilo enako. To, ki ga sedaj tako kritiziraš.

Ti s tvojim visokim IQ-jem še tega Tanjinega nisi zmožna napisati. Ti zmoreš samo kritiko in še to na nizki ravni, čeprav zase misliš,da si tako visokoleteča. Zmotno seveda.

Vsako tele ima svoje vesele, pravijo pri nas. Vsak naj najprej pomete pred svojim pragom

Samo res… čist povsod omenjajo ljubezen in srce. Za skozlat! Tanjo pa gledajo osnovnošolke do 3. razreda in upokojenci moškega spola.



Kaj če bi ti raje preverila tvoje besedišče, ko se hvališ s tako visokim IQ.
In ja težko mora biti se pogovarjati s takim, ki sam zase, neupravičeno meni, da je “višja kasta” od ostalih in da lahko zaničljivo in prezirljivo govori o soljudeh.
Še enkrat – če bi besedilo tanje žagar v rock svojo lastno izvedbo dala S. bi komad ti komentirala kot vrhunski umetniški dosežek, čeprav bi bilo besedilo enako. To, ki ga sedaj tako kritiziraš.

Ti s tvojim visokim IQ-jem še tega Tanjinega nisi zmožna napisati. Ti zmoreš samo kritiko in še to na nizki ravni, čeprav zase misliš,da si tako visokoleteča. Zmotno seveda.
[/quote]

Prosim, nehaj se smešit s primerjavami Siddharte in Tanje Žagar. Ti verjetno res ne bi prepoznala razlike, ker očitno nimaš okusa za glasbo in besedila, ker si že dokazala, vsak z IQ-jem nad sobno temperaturo pa bi jo. In kako potem človek ob takih zapisanih debilizmih ne bo žaljiv? Saj svoj IQ sama oglašuješ z vsakim novim postom! Nekaj, kar je resnica, ne more biti žaljivo.

Dobro je, da je toliko različne glasbe, da vsak lahko najde kaj zase.
Kar se pa besedil tiče, so pa tudi kakšna tuja besedila, svetovno znanih izvajalcev, trapasta, da ne veš v kakšnem stanju je takrat moral bit pisec besedila.
Med našimi mi je pa zmagovalna tale, ki sem jo zadnjič slišala v neki gostilni in ne moreš da si ga ne bi zapomnil; poje pa nek narodnozabavni band.;
Đoni naš je very good,
very good za Holywood,
če bi princesa Diana štajerka bila,
bi bila princesa štajerska.
Proti temu umotvoru bi lahko od Žagarce besedila dobila Nobelovo nagrado za poezijo.

Prosim, nehaj se smešit s primerjavami Siddharte in Tanje Žagar. Ti verjetno res ne bi prepoznala razlike, ker očitno nimaš okusa za glasbo in besedila, ker si že dokazala, vsak z IQ-jem nad sobno temperaturo pa bi jo. In kako potem človek ob takih zapisanih debilizmih ne bo žaljiv? Saj svoj IQ sama oglašuješ z vsakim novim postom! Nekaj, kar je resnica, ne more biti žaljivo.
[/quote]
kakšna resnica’ kaj sin kdo si ti domišljaš da si, da je tvoje mnenje splošno in edina resnica.

meni je S. top – da ne bo pomote, samo ti, čeprav se tako hretiš z nekim visokim IQ, ne dojameš poante, ki ti ti jo pišem in razlagam.

Sicer pa ti s tvojim visokim IQ-jem ne premoreš drugega, kot govoriti v neki blazni in hudi razliki, da bi jo pa dokazala in argumentirala, tega pa ne zmoreš, vsej tvoji inteligenci kao domnevni visoki navkljub. če imaš tako mnenje to argumentiraj in dokaži, ampak tega ne ti ne počneš, ti samo žališ.

Kot rečeno ti se otroške pesmice ne premoreš napisati, zmoreš samo pljuvati.

Zmeraj znova se ob spremljanju tega foruma čudim, koliko ljudi (očitno) v življenju nima česa počet in se potem ukvarjajo z drugimi: kako se oblačijo, kakšne partnerje imajo, kam hodijo na počitnice, kje nakupujejo, kakšno glasno poslušajo … In seveda se ogromno ljudi čuti tudi poklicane, da postavlja merila, kaj je v redu (normalno) in kaj ne. In evo, tule takoj sodba, Tanjo Žagar poslušajo tisti z nizkim IQ …
Meni seveda Tanja Žagar že kot pojava ni všeč, njenih pesmi ne poznam, pa se zaradi tega vseeno ne smatram za kakorkoli več vredno od tistih, ki jo poslušajo.
Bi bilo pa zanimivo izvedet, katero glasbo poslušajo tisti z “visokim IQ”. Da izvem, če morda poslušam tapravo oziroma, če ne, če si lahko s poslušanjem kake druge glasbe ustrezno dvignem IQ!!


kakšna resnica’ kaj sin kdo si ti domišljaš da si, da je tvoje mnenje splošno in edina resnica.

meni je S. top – da ne bo pomote, samo ti, čeprav se tako hretiš z nekim visokim IQ, ne dojameš poante, ki ti ti jo pišem in razlagam.

Sicer pa ti s tvojim visokim IQ-jem ne premoreš drugega, kot govoriti v neki blazni in hudi razliki, da bi jo pa dokazala in argumentirala, tega pa ne zmoreš, vsej tvoji inteligenci kao domnevni visoki navkljub. če imaš tako mnenje to argumentiraj in dokaži, ampak tega ne ti ne počneš, ti samo žališ.

Kot rečeno ti se otroške pesmice ne premoreš napisati, zmoreš samo pljuvati.
[/quote]

Odgovorila sem na preprosto vprašanje – kaj si mislite o ljudeh, ki poslušate Tanjo Žagar. Edina si se v opisu našla do te mere, da si začela sikat nazaj. Jaz imam mnenje, kakršno imam, mi ga ne moreš z ničemer vzet. S človekom, ki pravi, da lahko Siddharta zapoje katerokoli abotno besedilo, pa bo top of the top, samo da je rock, pa res ne mislim debatirat o glasbi. Če samo besedilo in kvaliteta glasbe zate ni dovolj velik argument, ti ga jaz sigurno ne morem iz lufta potegnit. Besedilo v slogu Žagarjeve ti napišem zdajle, če hočeš, v slogu Tomija ga pač ne morem.

o ljudeh, ki hodijo na njene koncerte si pa res ne mislim nič posebnega … verjetno se dobro počutijo in jim je fino … dvomim pa da se kaj dosti poglabljajo v njena besedila.
1x sem jo imela priložnost pogledat na enem sejmu, kjer je nastopala s parimi komadi … cel žur je naredila iz publike brez vsakega potenciala 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

New Report

Close