Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Visoke pete in služba

Visoke pete in služba

Dame, gospe, gospodične, dekleta,… tiste , ki v službo nosite petk , kako visoke petke obujete? Po možnosti zraven dopišite katero delovno mesto opravljate.

Zakaj je pa to pomembno?
Odvisno od oblačila; recimo od 2 – 10 cm.
Če je zunaj poledica, potem je sigurno 2 cm.
Delovno mesto; pisarna.

Odvisno od obleke in počutja. Od 0 do 11 cm, večinoma okrog 8 cm, včasih tudi balerinke ali espadrile.
Delam v pisarni.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem vcasih nosila tam 2-6 cm.

Danes ni sans, jih prakticno ne nosim vec 😉

V službo petk praktično ne nosim, morda 1x na 14 dni. Večkrat jih obujem zvečer, če imam prevoz od doma do destinacije, kjer vem, da bom več ali manj cel večer presedela.

Ne nosim visokih pet, delam pa v pisarni.
Meni je moje zdravje pomembno, zato si ga ne uničujem z visokimi petkami.
Niti nimam namena v službi loviti tipov za seks.

Vsak dan izven nekaj novega, hvala ti za tole.)

Drugače pa od 8 – 10 cm, vsak dan, razen če je res poledica oz. svež sneg, takrat sem brez (pet, da se razumemo). Delam v pisarni, vendar ne sedim 8 ur, ampak precej “letam okoli”.

P.S. Na pete pa še nobenega nisem ujela :(.

Visoke petke skoraj vedno, višine 5 do 10 cm, brez redko, še to večinoma balerinke.
Delam v pisarni.

Vsak dan izven nekaj novega, hvala ti za tole.)

Drugače pa od 8 – 10 cm, vsak dan, razen če je res poledica oz. svež sneg, takrat sem brez (pet, da se razumemo). Delam v pisarni, vendar ne sedim 8 ur, ampak precej “letam okoli”.

P.S. Na pete pa še nobenega nisem ujela :(.
[/quote]

Potem, če ti še ni uspelo ujeti koga za seks, ne vem zakaj se trudiš in si uničuješ zdravje s petkami?
Ok, razumem razne lovače in podobno, da nosijo visoke petke. AMpak, če na ta način ne ujagaš tipa, zakaj potem uničevat svoje zdravje? A da šef vsaj kaj večjo plačo, če se mu nastavljate v visokih petkah?

Odvisno kaj oblečem, ampak ja, za v službo ponavadi od 6 do 10 cm.
Če je grdo zunaj, se včasih tudi preobujem.

Zakaj zenske nosijo petke, ce jih fizicno niso sposobne.

(Povedano v smislu tega, da jih nosijo samo za okras, da vejo da so neprakticne, da so neudobne in da nebi zmogle prehodit od doma do sluzbe cel dan v njih).

Ampak saj stekam. To je tko kot da bi spekel pomfri pa ga neb solil. Baba, ce se ze prodaja k en kos mesa, se more se mal posolit da jo kdo mara. Sej petke niso se nikol nicesar diprinesle k inteligenci, prej k temu, da je “meso” bolj zacinjeno.

https://www.facebook.com/bbccomedy/videos/1752703238172170/?hc_ref=ARSJ5qKworKkRsBuqlQr3_aJsDk7a_F7_cEkY9PeJIm0ScmvU6r3XMzACf-txjFD4Es&__xts__%5B0%5D=68.ARAFnomC65bRBHOZiLl9yQQY1nlf-Mk9I35e-aLkhwC0oCBExFs099aMgIGzaRzmJVLgPKixAWIEYvppEZAhq8dm2m9KzPz8UeIZyEF56anXnW_gTc4IUd67AC2qfeWMXA4fmkQJ6Ihj8nIgepalL4npe4Q934NdxuqQ3XaNHpy6eFkJ3It4bYwy9bh3Igjn5E2h5YV30hzeQVN4gJlws-m7sqeu0IK1R7avhrOMNg&__tn__=FC-R

Fakof.

Hja, veš, če ženska nima v glavi, si pa da petke gor in na ta način dobi tipa. Sploh, kjer imajo direktorja oz. moško vodstvo, visoke petke pogosto palijo.

Naj mi ena pove en sam primer pri moskih kaj moski pocne (muci samega sebe) podobnega kot zenska.

Moski npr. ne bo cel dan v neudobnih cevljih zato da se bo nekomu neki dokazoval, medtem ko pri zenskah…ta bo naredila vse. Pretesne cunje, neudobne cevlje, plast licil na koži, itd. Ženske mučijo same sebe sam zato, da bi se lahko dobr prodale nekomu.

Ko so prodane ali prestare, ma baba 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rajs superge na nogi, kot pa 10cm petke.

Pridemo do zakljucka da se zenske trpinčijo samo zarad moških, da bi enga uhvatile. In ker ze vemo da zenske nimajo verbalnih sposobnosti, nocjo nobenga ven povabit, nobenmu nic placat, je edina moznost sam se ta da se našemiš v cipo in upas da bo kdo to naredil namest tebe.

Nosim nizke do srednje visoke petke, tam nekje 3-6cm. Kar je višje od 6, se meni zdi večinoma neprimerno za neko resno poslovno žensko.
Te, ki pišejo o 8, 10 in 12 cm, pa kako cel dan letajo v njih, mislim, da ne vedo, koliko dejansko meri 1cm.

Sicer se strinjam s stabo, samo nekaj pripomb imam.
Nismo vse ženske take. Pa med temi z visokimi petkami je veliko poročenih, očitno še vedno lovijo.
Ostalo pa se seveda strinjam s tabo. Če je ženska pametna, sposobna, inteligentna, si ne bo zdravja uničevala z visokimi petkami. Če je pa na lovu za tipom, potem pa seveda se splača tako mučiti. POročene seveda se še vedno tipom nastavljajo, zato visoke petke.

http://us01.imgcdn.ymcart.com/26663/2018/03/12/b/d/bdb1247d6d13b2fe.JPG

8 cm je zelo standardna višina, nobena vratolomna.

Ki se mečejo ven.
Na način : poglejte me, jaz znam in jaz lahko.Seveda babnico v petkah pogledaš takoj , misliš si pa svoje.

Men daje zenska brez petk neko mocno sporocilo, da se ne rabi nikomur prodajat ko en kos mesa samo zato da jo bo kdo opazil. Daje svoje dobro pocutje pred vsem ostalim in to mi daje obcutek, da mam opravka z inteligentno zensko.

Gledat zensko ki se muci v petkah, se zvija od bolecin, na konc to ni seksi ampak je zalostno. Zdrav clovek nebi tega delu samemu sebi.

Res je tako kot pravi predhodnik. Babe so ene zabite do kraja. Res ne vidš moškega, da bi se mučil s petkami, ker niso zabiti, raje obujejo nekaj udobnega. Babe pa zato, da kažejo, da so lahek seks plen, obujujejo štikle, si uničijo hrbetnico, meča, ampak do seksa pa le pridejo. Pa pozimi so pripravljene zmrzovat na pol nage in podobno. Vse zato, da privabijo seksa lačne moške.

Vidim da enim (enemu) je treba mal večkrat povedat, ker ne dojamejo:

FUCK OFF

Pametno razmišljaš.
A ni zanimivo, če pogledaš pa recimo zdravnice. Fajn služba, izobražene, fajn plača, a se one napravljajo v službi v visoke petke? Nikakor.
To je značilnost nekaterih tistih v pisarnah pa v nočnih barih 🙂 pa v Italiji recimo na ulicah :).

http://us01.imgcdn.ymcart.com/26663/2018/03/12/b/d/bdb1247d6d13b2fe.JPG

8 cm je zelo standardna višina, nobena vratolomna.
[/quote]

ko izmeriš, ugotoviš, da je ta peta visoka dobrih 6cm…

:-))) kot tisti froci v štacunah, ki se po tleh mečejo in cepetajo.
Uživaj in se pogovarjaj sam s sabo še naprej, kdo sem jaz, da te motim pri tem :))

ko izmeriš, ugotoviš, da je ta peta visoka dobrih 6cm…
[/quote]

Jah oglaševana je pod 8. Pol pa ne vem.

New Report

Close