Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zgrožen

Zgrožen

33 sem star.

Na portalih gledam slike žensk, stare 33 let. Izgledajo mi kot da so 40-45. Zdaj pa nevem, a lažejo o letih ali sem jaz že res star? Mene zmrazi ob pogledu na te slike. Te ženske izgledajo men res že uno v srednjih letih.

Jaz se počutim starega 25 let. Tudi izgledam tako. Ob sliki stare babe pa da piše da jih ima 33 let se pa takoj počutim da jih mam jaz že 45 če ona pri 33 zgleda 40.

Zdaj razumem zakaj je važno da ma moški mlado žensko. Stara ženska povzroč depresijo pri moškemu.

Zakaj ne gledaš 25 let stare?

Zakaj ne gledaš 25 let stare?
[/quote]
Al pa 3×25, kot je riba?????


Al pa 3×25, kot je riba?????
[/quote]

Si me zamenjal za svojo mater? Ti dajem tak topel, varen občutek?

Si me zamenjal za svojo mater? Ti dajem tak topel, varen občutek?
[/quote]
Moja mama je 88, sitna, pa ni niti približno tako kot ti!
Ti daješ le občutek zasranega akvarija!


Moja mama je 88, sitna, pa ni niti približno tako kot ti!
Ti daješ le občutek zasranega akvarija!
[/quote]

Aja, je še živa ahahahahaha. Kolk si pol šele ti star!

A veste, da se boste celo življenje počutili 25 let ;)..preverjeno :)))

Aja, je še živa ahahahahaha. Kolk si pol šele ti star!
[/quote]
Še, a veliko bolj logična kot ti pri svojih 60+ letih!

Vcer sem gledal slike ko sem mel 22 let. Vizualno se nisem velik spremenil ampak ob pogledu da ena pri 33 zgleda ze kar kot ena zenska ko sem jo mel nekoc za mamo od prjatla…mi daje obcutek da sem star. Pa se nism biu porocen in nc otrok. =)


Še, a veliko bolj logična kot ti pri svojih 60+ letih!
[/quote]

A tolk, da sem? :))))
Nekaj je v meni, da te privlačim. Kaj, boš pa moral sam.
Drugače imam pa do penzije še olalalalala let. Po tvoje sem pa že v penziji. Samo toliko v razmislek.

A tolk, da sem? :))))
Nekaj je v meni, da te privlačim. Kaj, boš pa moral sam.
Drugače imam pa do penzije še olalalalala let. Po tvoje sem pa že v penziji. Samo toliko v razmislek.
[/quote]
Privlačiš? Na kozlanje mi greš, kot si mi šla na “Ženski moški čvek”, kjer so se te tudi nažrli kot surovega boba!


Privlačiš? Na kozlanje mi greš, kot si mi šla na “Ženski moški čvek”, kjer so se te tudi nažrli kot surovega boba!
[/quote]

Od sovraštva dobiš raka.

Od sovraštva dobiš raka.
[/quote]
Zajebano je, ko pomešaš resnico in sovraštvo! In če bi bilo res kar pišeš, bi te raki že požrli!

Ženske smo še pri 45-ih kot manekenke. Kaj kakšne take še nisi videl al kaj? OMG. Da smo stare, ne ga srat s takimi.

Hahaha, vsak zase globoko verjame, da izgleda mladosten. Naj bo moški ali ženska. No, resnica je čisto drugačna. Dedec, ki ne kaže svojih pravih let zame ni dedec.
Odsvetujem, da si najdeš mlajšo za na dolgi rok, ker moškim z leti začne trdota upadat, ženska pa je šele takrat z libidom na višku.

Rešitev je v tem, da se okorajžiš in pogledaš kakšno žensko v reali in ne na sliki.

avtor, malo si pohitel v letih, zdej si pa zamisli, da reče 33 letna, da zgleda 15 let mlajša, torej 18, hmmm, dvomim, da si katera to želi…., počak, da pridejo do 40-tega leta, takrat pa res zgledajo kot 25 letnice.

Ne izgledajo, to jih ti tako vidiš, ker si podlegel izgledu plastike. Izgledajo stare plastične spake, takih žensk naravno ni, ne obstjajo, kot si one fasado opremijo z umetnimi masami. Ampak mašina in ostali gehajz je pa naravno star, tako da imaš čudno kombinacijo v kompletu.😁

Spet en lažnivec, ki trdi, kako je fajn in kako mald zgleda, pol pa mora na portalih babe pecat. Ste to v klubu?


Kja je “tirolski nevrolog”, boš sploh preživelo, ko si se “poslovilo” od mona? Tema o shizofreniji, ki jo ti pozdraviš, je očtno sprožila pri tebi shizofreničen napad, to je še najbolj verjetno, ne? Ker od takrat si čisto zdivjalo, ne?


Zajebano je, ko pomešaš resnico in sovraštvo! In če bi bilo res kar pišeš, bi te raki že požrli!
[/quote]
Iz tebe bruha sovraštvo, to je vsa resnica. Ne vem,, zakaj si zatiskaš oči. Jst priznam, da sm na momente biač, ti pa dej da me sovražiš.

Na portalih gledaš ženske? Pa ti bi moral pri svojih 33.letih biti že poročen, z ženo in otroki.

ja ja, vsi drkachi ste mladi in super. zato pa na portalih babe žicate. zadovoljni bi bili s čemerkoli. Pa tukaj anonimnice na kavo vabite.


Iz tebe bruha sovraštvo, to je vsa resnica. Ne vem,, zakaj si zatiskaš oči. Jst priznam, da sm na momente biač, ti pa dej da me sovražiš.
[/quote]
Jok, jaz te imam rad! Skom bi pisal neumnosti, če te mi vzamejo!!☺

New Report

Close