Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Herloka. Šolmesa

Za Herloka. Šolmesa

Tista, ki ima mene za pobeglo “nevesto”, si se na lahek način pustila nategnit. Vidiš kar tko naprej, sex brez posledic. Na daljavo. Na suh. Saj boš skapirala, admin vsaj tolko pusti, da bučka skapira, da ni treba bit glih barca, da jih žejne čez vodo pelješ.
Intelektualke 🙂
Še dobro, da mi nič ne uhaja.

Očem ti to, kje si bežala in pred kom, nič jasn

Razumela sem samo to, da nima težav z inkontinenco, nič drugega mi ni jasno.

Razumela sem samo to, da nima težav z inkontinenco, nič drugega mi ni jasno.
[/quote]

Danes je dan odprte psihiatrije, cel dan letijo na Mon 🙂

A zdej si pa v devetih nebesih, ko si eno nategnu. Ti in 3/4 foruma ste za v otroški vrtec.

A zdej si pa v devetih nebesih, ko si eno nategnu. Ti in 3/4 foruma ste za v otroški vrtec.
[/quote]
Potem se je pa zbudil. 🙂

A zdej si pa v devetih nebesih, ko si eno nategnu. Ti in 3/4 foruma ste za v otroški vrtec.
[/quote]

Kaj, a si se napila? Kmalu ti bo začela puščat.


Potem se je pa zbudil. 🙂
[/quote]

Ženska piše ženski, oziroma ženska sporoča ženski nekaj nejasnega.

Danes so tuki same čudne teme ki jih živ bog ne razume

A veš, smo pa včeraj imeli zato eno peklensko debato v neki temi od shizofrenije. Divje je bilo.

drug drugega programiramo

A veš, smo pa včeraj imeli zato eno peklensko debato v neki temi od shizofrenije. Divje je bilo.
[/quote]
Vesoljcev
Očitno je da men dans ni nič jasno
Grem gledat kje je moj stari in moj mladi če se nista že pobila med sabo 🙂
Bomo jutri naprej reševali nič jasno 🙂


Vesoljcev
Očitno je da men dans ni nič jasno
Grem gledat kje je moj stari in moj mladi če se nista že pobila med sabo 🙂
Bomo jutri naprej reševali nič jasno 🙂
[/quote]
Da malo razložim, ker vse teme o tistem prej so šle v maloro in je tole res napisano tako kot bi ena kura brez glave skakala tu okoli.
V eni od tem sem eni replicirala, kako se da nekoga oponašati in kako na lahek način naivnega pelješ žejnega čez vodo. No tista kateri sem to naredila, me je seveda, vsevedna kot je, takoj prepoznala kot….saj ne upam napisat, pa bom, da sem Barca, ki se brani.

Pa verjemite mi, da barca takole zmedeno kot jaz, ne zmore pisat. Saj bi bilo pol slovenije in vseh njenih resenih zadev tule gor, knjigovodskih, racunovodskih in se kaksnih, dobesedno v rit.

Upam, da do jutri najdem glavo in bom spet tista stara, eeee, jaz 🙂

Kaj je z vami ljudje? Kdo vas je metal ob zid, ko ste bili dojenčki?

Problem je v vztrajnosti. Cel dan, brez premora, pa še ni znakov ponehanja.
Je kakšna luna?

Tudi tebe smo navajeni v takih vlogah. Zanimivo, da si cel dan tukaj in precej spremljaš. Jaz sem se zdaj priključila, pa koliko berem v vseh temah precej glavna na vasi.

Glede na tvoje izpade, ki si jih imela je celo možno, da ti pisariš pod ukradenimi nicki. Ti je to najbrž v zabavo in veselje. Pa še dolgčas ti ni. Imam kar prav a ne?

A si ti tista replika, ki baje pride za kako urico tu in tam, ker ima drugače veliko dela? Sam fprašam.

Tudi tebe smo navajeni v takih vlogah. Zanimivo, da si cel dan tukaj in precej spremljaš. Jaz sem se zdaj priključila, pa koliko berem v vseh temah precej glavna na vasi.

Glede na tvoje izpade, ki si jih imela je celo možno, da ti pisariš pod ukradenimi nicki. Ti je to najbrž v zabavo in veselje. Pa še dolgčas ti ni. Imam kar prav a ne?
[/quote]

Ne ni Replika. Je čisto fajna, samo včasih malo preveč zapenja, drugače je pa simpatična. Ukradeni nikci so pa baje delo barce. Vsaj tako so jo prej dobili in ji dokazali ko se je zapletla v enem pogovoru in se izdala. Ampak je bila tema po eni uri zbrisana. Tako da kar verjamem.

Kje je una tema k pravte da se je Vaga poslovil? nIkjer je ne najdem

A si ti tista replika, ki baje pride za kako urico tu in tam, ker ima drugače veliko dela? Sam fprašam.
[/quote]

Kako urco tu in tam? A se hecaš? Ona prileti vsakih pet minut oz. je kar montirana lampa tukaj gor. ;)))

Ne ni Replika. Je čisto fajna, samo včasih malo preveč zapenja, drugače je pa simpatična. Ukradeni nikci so pa baje delo barce. Vsaj tako so jo prej dobili in ji dokazali ko se je zapletla v enem pogovoru in se izdala. Ampak je bila tema po eni uri zbrisana. Tako da kar verjamem.
[/quote]
Zakaj vstrajaš? Nihče ne verjame, da je Barca tista, ki krade nicke!

Ne ni Replika. Je čisto fajna, samo včasih malo preveč zapenja, drugače je pa simpatična. Ukradeni nikci so pa baje delo barce. Vsaj tako so jo prej dobili in ji dokazali ko se je zapletla v enem pogovoru in se izdala. Ampak je bila tema po eni uri zbrisana. Tako da kar verjamem.
[/quote]

Dokazali ravno toliko, kot je ena ne dolgo nazaj napisala, da redno čekira Barcin profil in vidi, da se skoraj vsak dan prijavi. Par dni pozneje pa smo v drugi temi ugotovili, da pri vseh profilih napiše datum in uro zadnje aktivnosti kar trenutni datum in uro, tudi pri uporabnicah, za katere profil ni bil izbrisan, vemo pa, da so žal že par let pokojne in se nikakor ne javljajo več.
Temi, ki jo omenjaš, pa sem sledila in zelo verjetno je bila izbrisana zaradi fejk profila polarca in upam, da so tudi profil zablokirali.


Zakaj vstrajaš? Nihče ne verjame, da je Barca tista, ki krade nicke!
[/quote]

Nič se ne trudim. Prebrala sem in zdaj ko sem želela še enkrat sem videla da je izbrisano. Ne vem zakaj ne bi človek smel imeti svojega mnenja.
Ona meni pač deluje pokvarjeno in se mi ni zdelo nič čudnega, da bi to naredila. Zakaj pa ne? Ljudje smo različni. Ima pač voljo in čas. Jaz nimam ne enega, ne drugega.

Kaj ima proti Barci, da se poslužuje tako nizkotnih praks?


Zakaj vstrajaš? Nihče ne verjame, da je Barca tista, ki krade nicke!
[/quote]

Mogoče (zelo verjetno!!!) se trudi zato, ker to dela sam (on, v zadnjem registriranem profilu emigrantski znanstvenik) in hoče na vsak način se naprej svinjati po Barci in se še naprej oglaša s črnimi nicki, kot se je tudi v svojih temah.

Mogoče (zelo verjetno!!!) se trudi zato, ker to dela sam (on, v zadnjem registriranem profilu emigrantski znanstvenik) in hoče na vsak način se naprej svinjati po Barci in se še naprej oglaša s črnimi nicki, kot se je tudi v svojih temah.
[/quote]
Srh me spreletava. Najhuje je to, da ne odneha.

New Report

Close