Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V pekarni mi je ponujala kruh za nižjo ceno, ker je bil na eni strani malo plesniv

V pekarni mi je ponujala kruh za nižjo ceno, ker je bil na eni strani malo plesniv

Kaj vse bom še morala doživeti… Nisem mogla verjeti prodajalkini ponudbi v pekarni. Izberem hlebec kruha, ki ga je imela na polici, ona mi pa reče in pokaže, da je na eni strani malo že plesniv. Ponudila mi ga je po pol nižji ceni.

Halo? Na polici ima razstavljen plesniv kruh, in ga povrhu vsega še prodaja??

Jaz tega kruha ne bi vzela niti zastonj!!

Ne trolaj. Da kruh zaplesni, je potreben čas in pogoji.

______________________

Ma, figo tebi, da ves…lazes, da se kar kadi.
Takega kiksa si nobena pekarnarca ne bi privoscila.
Le kako se ti da pisarit take nebuloze, no…

nova
Uredništvo priporoča

V tistem momentu bi morala poklicat sanitarno inšpekcijo.

Uboga Jedrt! Saj ti je tako ime, kajne?

Sicer mogoče bi bilo tudi to možno, glede na preglede, ki so jih izvajali.

Ampak avtorica, bi mogla še malo začinit z vsaj, kako si ven padla, zahtevala šefa, prijavila, poslikala, dala v medije ali kaj bolj izvirnega.

Tudi jaz mislim, da si v nobeni pekarni ne bi dovolili kaj takega, kar pravi avtorica. Imam pa kar nekaj primerov, ko sem v trgovinah našla plesniv toast. Domnevam, da gre za zavitke, ki se poškodujejo (so predrti) in nato se lahko razvije plesen. Včasih pustim, včasih pa povem kakšni od prodajalk. Upam, da potem pregledajo in umaknejo plesnive izdelke.

Kako si pa ti nevedna 🙂

Ravno zaradi zaprtosti, ko se zadržuje v paketu toasta noter vlaga, se razvije plesen 🙂 Sploh v toastih, ki ne vsebujejo ravno veliko ali dovolj dodanih konzervansov noter. In toast je najbolj vlažna vrsta kruha!

Tako da lahko tudi komot verjameš, da je pa pekarna vseeno prodajala plesniv kruh. 😀

je možno, tudi v pekarnah.Poglejte kdaj zunanje stene objektov proti strehi nad naprimer temi šiptarskimi pekarnami, pa vam bo vse jasno, kako je to vse prežeto s plesnijo zaradi konstantne vlage in prisotnosti kvasovk. Skupkifajhtnobe, črne pike, lise……

Kako si pa ti nevedna 🙂

Ravno zaradi zaprtosti, ko se zadržuje v paketu toasta noter vlaga, se razvije plesen 🙂 Sploh v toastih, ki ne vsebujejo ravno veliko ali dovolj dodanih konzervansov noter. In toast je najbolj vlažna vrsta kruha!

Tako da lahko tudi komot verjameš, da je pa pekarna vseeno prodajala plesniv kruh. 😀

je možno, tudi v pekarnah.Poglejte kdaj zunanje stene objektov proti strehi nad naprimer temi šiptarskimi pekarnami, pa vam bo vse jasno, kako je to vse prežeto s plesnijo zaradi konstantne vlage in prisotnosti kvasovk. Skupkifajhtnobe, črne pike, lise……
[/quote]

:-S
Nikoli več nobene prodajalke ne opozorim na pleseniv toast. Ker morda ga boš kupila ti in djala konc.

:-S

Nikoli več nobene prodajalke ne opozorim na pleseniv toast. Ker morda ga boš kupila ti in djala konc.
[/quote]

Ne se ti zame sekirat… Sem bolj zverziran kupec, kot si ti sploh lahko misliš 🙂

Jaz vsak tudi toast okoli obrnem, da preverim, ali je plesniv noter ali ne, pa še ponavadi vzamem tistega iz globine police, ki ima daljši rok trajanja. 😀 Spredaj morajo naloit tistega, ki ima krajši rok trajanja 😛

Si pa le pejdi ogledatt zid Pekarne na Dunajski na vogalu v Lj napirmer, ali pa tiste v Mengšu na vogalu. Plesen pri plesni na fasadi leze gor pod streho zaradi vlage.

In za avtorico še dodatek: žal ne ve, da velikorat po teh albanskih pekarnah hranijo kruh ( čez noč, če ne prodajo pozne popoldanske peke) v vrečkah .Ker ta njihov kruh hitro rata ptretrd. Ponoči pa v tako vlažnem mediju iz zraka že zaplesni., a še v vrečki Zjutraj pa da kruh ven iz vrečke in nazaj na prodajno polico 🙂 Videno pred leti v lokalni albanski pekarni… Že cca 5 let pa ne hodim več v albanske pekarne, ker me je minilo. Tudi v trgovinah, kjer dopečejo na mestu samem, ne kupujem.

SImple as that 🙂

Ne se ti zame sekirat… Sem bolj zverziran kupec, kot si ti sploh lahko misliš 🙂

Jaz vsak tudi toast okoli obrnem, da preverim, ali je plesniv noter ali ne, pa še ponavadi vzamem tistega iz globine police, ki ima daljši rok trajanja. 😀 Spredaj morajo naloit tistega, ki ima krajši rok trajanja 😛

Si pa le pejdi ogledatt zid Pekarne na Dunajski na vogalu v Lj napirmer, ali pa tiste v Mengšu na vogalu. Plesen pri plesni na fasadi leze gor pod streho zaradi vlage.

In za avtorico še dodatek: žal ne ve, da velikorat po teh albanskih pekarnah hranijo kruh ( čez noč, če ne prodajo pozne popoldanske peke) v vrečkah .Ker ta njihov kruh hitro rata ptretrd. Ponoči pa v tako vlažnem mediju iz zraka že zaplesni., a še v vrečki Zjutraj pa da kruh ven iz vrečke in nazaj na prodajno polico 🙂 Videno pred leti v lokalni albanski pekarni… Že cca 5 let pa ne hodim več v albanske pekarne, ker me je minilo. Tudi v trgovinah, kjer dopečejo na mestu samem, ne kupujem.

SImple as that 🙂
[/quote]

Sem prebrala in to kljub temu, da si blesav kot plesen. Povedal pa nisi povsem nič novega.

Sem prebrala in to kljub temu, da si blesav kot plesen. Povedal pa nisi povsem nič novega.
[/quote]

Dej se umiri. Sem ženska bajdevej.

Pa ne bit užaljena, če ti kdo resnico napiše kar se albanskih izdelkov tiče 🙂

Dej se umiri. Sem ženska bajdevej.

Pa ne bit užaljena, če ti kdo resnico napiše kar se albanskih izdelkov tiče 🙂
[/quote]

Sama si se poimenovala kot kupec. To je edini znak tvoje spolne identitete v tvojih odgovorih. Moške identitete. Kot običajno bi te bilo treba imenovati ono. Moja napaka, da te nisem.

In še naprej pravim, da ne bi bilo slabo, da se zastrupiš s plesnijo. Si zaslužiš.

:-S
Nikoli več nobene prodajalke ne opozorim na pleseniv toast. Ker morda ga boš kupila ti in djala konc.
[/quote]
Imelo tezave s tem ker so dajali prevroce toaste v neprodusna pakiranja.

Sama si se poimenovala kot kupec. To je edini znak tvoje spolne identitete v tvojih odgovorih. Moške identitete. Kot običajno bi te bilo treba imenovati ono. Moja napaka, da te nisem.

In še naprej pravim, da ne bi bilo slabo, da se zastrupiš s plesnijo. Si zaslužiš.
[/quote]

A boš spet začela težit za brezveze, ker si trenutno nesrečna in sitna? Daj najdi si drugo zabavo, kot težit ljudem po forumu no. Govora je o plesnivem kruhu. Zmoreš se držat teme, ali ne?


Imelo tezave s tem ker so dajali prevroce toaste v neprodusna pakiranja.
[/quote]

Razumem. Ampak dejstvo ostaja, da odslej ne bom več opozarjala prodajalcev na plesniv toast ali karkoli drugega.

Seveda o plesnivem kruhu. Se lepo držim teme, vsaj jaz. Ti si pa Albance v temo privleklo. Ti bo treba kakšnega na dom poslat.

A boš spet začela težit za brezveze, ker si trenutno nesrečna in sitna? Daj najdi si drugo zabavo, kot težit ljudem po forumu no. Govora je o plesnivem kruhu. Zmoreš se držat teme, ali ne?
[/quote]

Kako si pa ti nevedna 🙂

Ravno zaradi zaprtosti, ko se zadržuje v paketu toasta noter vlaga, se razvije plesen 🙂 Sploh v toastih, ki ne vsebujejo ravno veliko ali dovolj dodanih konzervansov noter. In toast je najbolj vlažna vrsta kruha!

Tako da lahko tudi komot verjameš, da je pa pekarna vseeno prodajala plesniv kruh. 😀

je možno, tudi v pekarnah.Poglejte kdaj zunanje stene objektov proti strehi nad naprimer temi šiptarskimi pekarnami, pa vam bo vse jasno, kako je to vse prežeto s plesnijo zaradi konstantne vlage in prisotnosti kvasovk. Skupkifajhtnobe, črne pike, lise……
[/quote]

In lahko s ponosom trdim, da je naboljsa na ulici VII septembra v Lj. (ob cesti med glinskovo in bratovsevo). Ne samo da en,dva,tri prodajo in nic ne stoji..pecejo do pozno v noc vse dni in praznike. Ena A prodajno in (!) delovno okolje tj zadaj v backstage :)). Pa se zlo prijazni. Kar zvecer ostane raztalajo kupcem ali dajo fehtarjem za donacije in nic ne stoji cez noc. Vrhunski standardi res.


[/quote]

Napisano je iz izkušnje, da je kruh pri Albancih plesniv zato, ker ga hranijo do doprodaje v vrečki.

Zdaj se pa v prste ugrizni. In tisto boldano velja pa zate ja :). Boš ti drugim slabo želela….. Ti se boš pa zastrupila z lastno žlehtnobo, ki ti ven seka izpod prstov – oziroma si se že. 😀

Napisano je iz izkušnje, da je kruh pri Albancih plesniv zato, ker ga hranijo do doprodaje v vrečki.

Zdaj se pa v prste ugrizni. In tisto boldano velja pa zate ja :). Boš ti drugim slabo želela….. Ti se boš pa zastrupila z lastno žlehtnobo, ki ti ven seka izpod prstov – oziroma si se že. 😀
[/quote]

No, pa dajmo. Spet. Malo dogočasna si že, ko me vedno najdeš za jebčkanje v glavo. In včasih se mi pač da jebčkati se s tabo.

Torej…kako kaj življenje?

No, pa dajmo. Spet. Malo dogočasna si že, ko me vedno najdeš za jebčkanje v glavo. In včasih se mi pač da jebčkati se s tabo.

Torej…kako kaj življenje?
[/quote]

Ti si začela “jebčkat” bajdevej. Stara Tara – da ne bop v zablodi.
Ne da se mi .

Drži se naprej teme, mene pusti pri miru, svojo žlehtnobo in zajedljivost pa zadrži zase. To boš pa dokazala da zmoreštako , če ne boš replicirala nazaj. Pa vnaprej hvala!

Ti si začela “jebčkat” bajdevej. Stara Tara – da ne bop v zablodi.
Ne da se mi .

Drži se naprej teme, mene pusti pri miru, svojo žlehtnobo in zajedljivost pa zadrži zase. To boš pa dokazala da zmoreštako , če ne boš replicirala nazaj. Pa vnaprej hvala!
[/quote]

A daj noooooo? Pa ne moreš mi zabave pokvariti na tako lepo deževno nedeljo. Daj se igrat z mano, prosiiiim 😛

A daj noooooo? Pa ne moreš mi zabave pokvariti na tako lepo deževno nedeljo. Daj se igrat z mano, prosiiiim 😛
[/quote]

Najhitreje in najlažje za vse tukaj bo, da se poigraš kar sama s seboj, da bo mir tukaj. Nismo pa mi krivi, če “lepa deževna nedelja” tako negativno vpliva nate…. Kaj še torej čakaš, bejži se no hitro igrat.

Najhitreje in najlažje za vse tukaj bo, da se poigraš kar sama s seboj, da bo mir tukaj. Nismo pa mi krivi, če “lepa deževna nedelja” tako negativno vpliva nate…. Kaj še torej čakaš, bejži se no hitro igrat.
[/quote]

Ne se izmikaj zdaj. To pa res ni lepo. Zajebavat folk znaš, sprejeti posledic svojega zajebavanja pa ne? Ccccccc

(pojasnilo za zdolgočasene bralce: gre za osebo, ki ima alergijo name in se pogosto spravi na moje mnenje in moje izjave. Očitno je njena alergija nalezljiva, tako da sem sedaj tudi jaz postala alergična nanjo.)

Ne se izmikaj zdaj. To pa res ni lepo. Zajebavat folk znaš, sprejeti posledic svojega zajebavanja pa ne? Ccccccc

(pojasnilo za zdolgočasene bralce: gre za osebo, ki ima alergijo name in se pogosto spravi na moje mnenje in moje izjave. Očitno je njena alergija nalezljiva, tako da sem sedaj tudi jaz postala alergična nanjo.)
[/quote]

Očitno te res preganjavica pa slaba vest forumskega življenja dajeta. In ne, nisem tista oseba, ki te se pogosto spravi na tvoje mnenje in tvoje izjave, kiksnila si totalno. Samo naključna sodelujoča oseba, ki te ima zadosti po treh postih.

New Report

Close