Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj dijake pošiljajo v Osilnico??

Zakaj dijake pošiljajo v Osilnico??

Kaj je za njih tako zanimivega in poučnega v tem zabačenem selu?? Pa še na kakšnega migranta lahko naletijo!!

Naši so bili navdušeni… Rafting, lokostrelstvo, pain bal, adrenalinski park…in odlicna hrana 😉

Cerkev svoje ovčkee tja vozi.

nova
Uredništvo priporoča

In tako je nekaj ljudi sploh slišalo za Osilnico. Lepo. 🙂


A bejž no? Splošna razgledanost pa pri teh letih na minus 273,15?

Dejstvo je , da veliko teh centrov, CŠOD, kot se imenujejo ,kamor šole že leta vozijo svoje učence , ker pač morajo na eno in isto lokacijo, ni doživelo prenove in prevetritve že deseletja. Pa tudi prehrana ponekod je problematična ( ne za tamale, v OŠ prva triada, za starejše, pa srednješolce napirmer). Napirmer koliko se morajo namučit, da otrokom dopovejo, da naj ne uporabljajo kuhinjskih niš, ki so noter po teh apartmajskih nastanitvah, ker jim bodo dodatno zaračunali….. Staro pohištvo, oprema. Omare brez ključev za zaklenit. Nobene možnosti kam zaklenit drugam. Pa ne govorimo o vrednostih – že 10 eur, ki jih imajo nejateri s seboj za nakup kartic ali kaj v interni trgovini je problem, ker se vedno najde kak “tatič”; ki gre stikat po stvareh sovrstnikov in krade….. Če ne denar, pa naprimer kaj za pojest, kar si prinesejo od doma – kar si lahko ( kakšna vreča bombonov, Frutabele, ipd).

Malo CŠODjev je res prenovljenih in stoletju primernih.

Nekatere osnovnošolce, ki na vrhuncu “razgrajujoče in premetavajoče” pubertete pa je kar treba malo peljat ravno v take “zabačene” kraje. Sicer učitelji trpijo, pa morda morajo samo en razred peljat, namesto dveh, kjer so taproblematični noter in niso kompatibilni z več, ker se ne zmorejo socializirati , ampak jim pa na psiho tisti teden tem pubertetnikom dobro dene, da vsaj tisti teden ne zganjajo bedarij, kot jih drugače v šoli v domačem kraju. Ker usmerijo negativno energijo v kakšno lokostrelstvo, rafting, pa v nekajurne pohode. Dobro dene na mlado psiho, zagotovo.

zakaj neki…, zato, ker je tam bil doma Peter Klepec, sej jih v Vrbo tud pošiljajo…


A bejž no? Splošna razgledanost pa pri teh letih na minus 273,15?
[/quote]

Si kar mislim, da veliko ljudi, sploh pa dijakov, še ni slišalo za Osilnico. Kar ni nič hudega. Če pa izvedo in celo gredo tja, je pa lepo.

Al kaj si ti mislil? Da jaz še nisem slišala za Osilnico? Sem slišala, sem bila tam. Že zdavnaj. Nisem pa slišala in bila še v kupu drugih krajev. Morda jih bom pa že veliko “odkrila”, kaj pa veš. Življenje je pač raziskovanje in odkrivanje, kajne.

V Osilnici ni cšod, pac pa hotel in športni center Kovač….in hrano zelo pohvalijo, moji so bili precej po CŠODjih in hrana jim je bila ok le v Logatcu… Najboljša pa v Osilnici, kjer je pravzaprav zasebni hotel…

a bi bilo bolje, da bi jih peljali v BTC,

New Report

Close