Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Usoda samskih žensk je kruta

Usoda samskih žensk je kruta

Sodeč po pismu naj bi šlo za neke vrste ritualen samomor, obe naj bi imeli na sebi nahrtnik poln kamenja. Sestri nista imeli partnerjev ali otrok, na morje sta prišli brez tretje sestre, ki je poročena, njen mož naj bi preiskovalcem pomagal pri ugotavljanju okoliščin dogodka.

https://www.zurnal24.si/svet/preobrat-smrt-dveh-sester-v-morju-ni-bila-nesreca-317848 – http://www.zurnal24.si

Na forumih fejkajo, da so srečno samske, reala pa taka, kot je tole dejstvo ki vse pove samo zase. Pri 55 letih tudi ličila več ne prikrijo resnice.

Usoda vseh nas je kruta. Vse nas čaka starost, bolezni in smrt. Mogoče v tem obdobju imaš nekoga ob sebi, velikokrat pa kljub partnerju ali otrokom nimaš nobenega. Bedi in obveznostim se vedno več ljudi najraje izogne.

Tu torej ni pomemben samski ali stan v zvezi, pač pa bolj psihična stabilnost. Pri znancih v lepih krajih ob eni najlepših rek sveta sta v kratkem dve srečno poročeni z otroci skočili čez most. Tako da, ga ni merila.

‘Srečni fotr, poročen vrsto let, štiri otroke, si je tud že štrik dal za vrat na sosednjem hribu, ampak mu ni uspelo.
Tako da za tovrstno dejanje ni ravno razlog stan.

Dve starejši sestri prideta iz Slavonije na en otok letovat. Že to je ogromni plus.

Ena sama uživancija…… če …. je šlo nekaj očitno narobe. Plaža, sonce, knjige.. odklop.

Po moje je še nabolj resnično, da se je ena utapljala (lohk infarkt), druga jo je reševala in sta šli obe pod vodo.
Kako zdaj vedo, da je ena delala samomor? Pa kar nekam hitro so to ugotovili, čeprav sta bili trupli že nerazpoznavni…. itak, par dni v morju.

Čudno, ker ju ni nihče pogrešal.

Dedcem se kaj takega ne more zgodit, ker pijandurce, ribiči in žuristi se znajo merkat. :-))

Alo, pri 55 je konec lajfa skor. meni je čist vseeno, kje bom pri 55. Če sploh kje.

V tem feminističnem fašizmu je dec zmeraj vsega kriv. Babe delajo samomore, če so poročene z njim in če jih ni poročil. V feminifašizmu je dec večni žid, ki ga je treba za vse krivit.

Neverjetno, da čist zares odraslih ljudi nič sram, da se delajo norca iz dveh mrtvih?
Aja, sej sta SAMO ženski, pol pa lahko?
Jaz se včasih čudim in čakam kdaj se bo zemlja vdrla pod nekaterimi tukaj.
Pfej.

Ni kaj za rovarit, ženski sta se pač odločili, da naredita konec. Konec pa čaka nas vse, jaz jima vsekakor dam plus za pogum, da sta se odpovedali rastlinskemu bolečinskemu življenju še dolga leta. Mogoče sta bili zafrustrirani, mogoče pa med redkimi treznimi in se večina ostalih slepi – samo stvar pogleda.

največ samomorov je med samskimi moškimi in tudi sicer je od 600 samomorov moških 500

kakšne dobre primerke moškega spola je pač težko najti ne glede na starost ženske

ste se verjetno napili preveč vode v katerih je preveč kokaina in ženskih hormonov 🙂

Jaz pa mislim, da Hrvati prikrivajo pravo resnico. Ko bodo našli razkosanega župnika v kovčkih ali vrečkah za smeti…

Dobro da vem, da sem že par let strohnjena.

Najprej je treba ugotoviti, če sta imeli kaj premoženja in če je bilo nekomu v interesu, da umreta. Zakaj bi šli ženski delat samomor na morje? A v Slavoniji ni nobene reke za utopitev?

Članek ima vsa pojasnila.

Samski sta mrtvi, poročena je še živa.


Zakaj? Po mojem prav namensko. Večkrat ljudje delajo samomor, ko hočejo še prej nekaj postorit ali doživet, …

Sem gledal en še kako realen film o neki pisateljici ali kaj je že bila, ko je šla na zadnje potovnje in na koncu mislila naredit samomor. V filmu se je preobrnilo, čeprav le stežka, ker je bila ženska popolnoma zafrustrirana in odločena umret.


Zanimiv bi bil podatek poskusov samomorov, tam bi bilo stanje zagotovo povsem drugačno in bi res nekajkratno vodile samske ženske. Že jaz jih poznm kar nekaj takih, koliko tega je šele potem v celi Sloveniji.

To je slaba tolažba, da so babe nesrečne, ker so na stara leta samske. pri 55 je večina dedcev impotentnih..

Vzrok za samomor, alkoholizem, odvisnost od drog in druga avtodestruktivna vedenja je zelo pogosto spolna zloraba v otroštvu.

Ubogi ženski. Verjetno sta bili nesrečni in sta se naveličali življenja. Kruto smrt sta izbrali. Nesrečni ljudje pa so lahko tudi poročeni ali v vezi.
Življenje ni potica. Kdo ve, kaj doživljajo ljudje, mi si zanje mislimo, da so srečni, v resnici pa…

Tako mimogrede: v Sloveniji večinoma moški delajo samomore.

Mogoče, ker jima je tam bolj všeč? Ali da se še bolj umakneta pred sokrajani in vsemi potencialnimi znanci? Ne pravim, da ni treba raziskat, ampak a se res nobenega razloga ne spomniš?

Kot da od poročenih nihče ni storil samomora.


Zanimiv bi bil podatek poskusov samomorov, tam bi bilo stanje zagotovo povsem drugačno in bi res nekajkratno vodile samske ženske. Že jaz jih poznm kar nekaj takih, koliko tega je šele potem v celi Sloveniji.
[/quote]

Več jih poznaš, ker moški bolj skrivajo. In tudi ostali pri moških bolj zagrebejo poskuse.

Zenska ma v zivljenju neko poslanstvo. Tko kot ma moski cilj da se odseli na svoje in naredi neki iz sebe, je za zensko pomembno da najde nekoga in ma druzino.

Velik zensk se same sebe onemogocjo z nerealnimi pricakovanji in ostanejo samske. In tko pol pride to razocaranje na stara leta. Nima nobenga. Nima otrok. Ni starsev. Sam si.

Kake budale se najdejo na monu.

Ubogi? Iz Slovonije si privoščita dopust na morju. Stari dobrih 50 let. Top bejbi. Športni.
(zakaj si vsak predstavlja dve stari mamci?)

Si ti upaš s frendico na morje? Ne?? Ker si kmetavzarca, debela, bradavičasta in zakompleksana! Vsa sumničeva, če ni po tvojih reglcih. Mož, dva froca in pes, bajta, avto in šiht. Pa pokošena trava.
V resnici pa en sam hlad, ki ga širiš tudi tukaj, zdaj. In ovce ti kimajo. 🙁

New Report

Close