Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale angleška Meghan sploh ni temnopolta. Vse to je sfejkano

Tale angleška Meghan sploh ni temnopolta. Vse to je sfejkano

V sorodstvu imamo eno punco, ki precej pozna genetiko in se z njo ukvarja že precej let. In nedavno sva kofetkali in debata je nanesla na vojvodinjo Meghan.
Ona pravi, da je nemogoče, da bi bila ta punca v resnici temnopolta. Nima niti ene temnopolte poteze in njena koža in barva enostavno ne sodita v nikakršen rang mulatov.
Veliko prej bi jo uvrstili na bližnji vzhod.

O tem najbrž ne bi lagali. Se ti ne zdi?

Je iz mešanega zakona in verjetno je pretehtal moški dedni material. Kar ni nič čudnega. V večini primerov je tako.

Si se naveličalo polarnega, pa si na Barco prešaltalo.

nova
Uredništvo priporoča

Je FDVjevka tale tvoja znanka? Ker znanja glih nima.

Si se naveličalo polarnega, pa si na Barco prešaltalo.
[/quote]

Lahko napišem neprijavljena. Tudi ilegala ima svoje prednosti. Predvsem pa manj napadanja. In zakaj bi se izpostavljali, če se nihče drug ne?

Lahko napišem neprijavljena. Tudi ilegala ima svoje prednosti. Predvsem pa manj napadanja. In zakaj bi se izpostavljali, če se nihče drug ne?
[/quote]
Ti pa že nisi Barca.

Janša je črnc.

Ta tvoja sorodnica nima pojma o genetiki.

Polovica Slovenk je ravno tako temnopoltih. Ko so ustaši bežali pred partizani so jih polovico obtožili, da so črnci in zato jih je papež PIJ 12 dobil nazaj v Vatikan.


Ti pa že nisi Barca.
[/quote]

Je res ne morete pozabiti?
Ilegala ni to, da napišeš svoj nick in zraven npr., uporabiš v anonimi čisto nekaj drugega, kot naprimer jaz zdajle.

Če je eden od staršev temen ( pri njej je), ona nosi temne gene, na njej sami se malo vidijo ( verjetno popravki). Ko je bila otrok, najstnica , je bila tipična mulatka. Bilo je objavljenih kar nekaj fotografij.

Avtorica, kam pa ti gledaš?

Si videla njene fotografije, ko je bila majhna? Čista črnka. Zdaj se pač zelo pudra, skozi si ravna lase in potem ne zgleda toliko črnka. Mi pa nikoli ne bo jasno, zakaj ni našel ene normalne belke. Lahko se mu zgodi, da bodo otroci še bolj črni, kot mama. Ej, saj je princ. Ni mogel najti ene lepotice.


tvoja žlahta nima pojma o genetiki…

ti dve bejbi sta sestri dvojčici, pri kateri je ata rdečelasi valižan, mati pa z jamajke

[img]https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/03/03/2645DDC300000578-2974869-image-m-2_1425383875850.jpg[/img]

Njej se vidi, da je mulatka. Sama je povedala, da ima preparate, ki ji lase pogladi in nosi bele, do kožne nogavice, no to je že obvezno, pravila, da se nosi takšne nogavice. Ima pa tudi dober make up, kjer ji nos obticno zmanjša in naredi polt nežnejšo. Nič ji ni fletno, ker ne sme biti, kar je.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT93gZxXSYF17kRiXPF-HjXAsyYWMjH8PXEnzDuYRHPZ9uuQtqXHw

Meni je pa luštna, upam, da bo otroček bolj po njej 🙂

Meni je ta Megan grda. Ni mi jasno, kaj je na njej videl. Ne paše na dvor. Niti malo. Sicer pa so jima napovedali 3 leta.

Meghan je pac tip lepote, ki predvsem privlaci moske: seksi (polne ustnice, puppy eyes..), nasmejana in sproscena. Kot igralka v Suits je veljala za seksi simbol. Jaz vem, da je meni in cisto vsem tipom ki jih poznam, noro dobra. Pomoje tisockrat bolj od tebe (si te prov predstavljam kako pusta zgledas). Zato res ni vazno, kaj si mislijo zenske kot ti, ko bi jo pa vsi moski podrli (vrjemi da tudi tvoj, pa ceprav ti laze da mu ni vsec). Zenske res ne razumete, kaj je ko ima ena tisto nekaj. Spomnim se sosolke iz faksa. Moski smo noreli za njo,no se vedno norijo pa je zdaj okoli 40. Bila je okoli 1.60, drobna, vendarn noro seksi. Imela je ta punckas obraz, kot ga ima Meghan. Polna usta, velike oci in nasmeh cez cela usta. Bila je pametna, sproscena, zanimiva, prijazna in duhovita. Tocno tako deluje Meghan. Potem pa so bile “lepotice” (blond, visoke, modrooke in predvsem dolgocasne) taaako ljubusumne na njo. Sploh niso mogle razumeti kaj vsi vidimo na nje. Imela je pac tisto nekaj, neko noro dobro energijo, tako, da bi jo imel za skos. Svaka cast takim puncam. Se danes ko jo vidim zari. Ceprav sem bil ljubusumen na njenega moza (uspesen, lep, predvsem pa postenjakar…tip je res res na mestu) je treba priznati, da takim puncam pac padejo najboljsi moski, ocitno tudi princi.

To so mu pustil, ker on ni sin čarlsa. Drugač ni šans, da bi svojo kri mešali z drugo.

Aha. Ker Kate je pa… Kaj?

Aha. Ker Kate je pa… Kaj?
[/quote]

Čistokrvna belka.

Meghan je pac tip lepote, ki predvsem privlaci moske: seksi (polne ustnice, puppy eyes..), nasmejana in sproscena. Kot igralka v Suits je veljala za seksi simbol. Jaz vem, da je meni in cisto vsem tipom ki jih poznam, noro dobra. Pomoje tisockrat bolj od tebe (si te prov predstavljam kako pusta zgledas). Zato res ni vazno, kaj si mislijo zenske kot ti, ko bi jo pa vsi moski podrli (vrjemi da tudi tvoj, pa ceprav ti laze da mu ni vsec). Zenske res ne razumete, kaj je ko ima ena tisto nekaj. Spomnim se sosolke iz faksa. Moski smo noreli za njo,no se vedno norijo pa je zdaj okoli 40. Bila je okoli 1.60, drobna, vendarn noro seksi. Imela je ta punckas obraz, kot ga ima Meghan. Polna usta, velike oci in nasmeh cez cela usta. Bila je pametna, sproscena, zanimiva, prijazna in duhovita. Tocno tako deluje Meghan. Potem pa so bile “lepotice” (blond, visoke, modrooke in predvsem dolgocasne) taaako ljubusumne na njo. Sploh niso mogle razumeti kaj vsi vidimo na nje. Imela je pac tisto nekaj, neko noro dobro energijo, tako, da bi jo imel za skos. Svaka cast takim puncam. Se danes ko jo vidim zari. Ceprav sem bil ljubusumen na njenega moza (uspesen, lep, predvsem pa postenjakar…tip je res res na mestu) je treba priznati, da takim puncam pac padejo najboljsi moski, ocitno tudi princi.
[/quote]

Ja, prav si ugotovil. Gotovo ti ne bi bil všeč. Sem namreč moški. In ne, ni vsem vsem moškim. Meni take starikave, sive, niso všeč.

kolikor krvi ima ta kraljevina na svojih krvavih hudičevih tacah…
zanje bi bila najbolj primerna sestra od MBS
Mabusa
ali pa hčerka od Trumpa, Obama, Clintona, Netanjahuja itd. Nedolžna črnka, ki ni nikomur nič naredila se mi res smili.

kolikor krvi ima ta kraljevina na svojih krvavih hudičevih tacah…
zanje bi bila najbolj primerna sestra od MBS
Mabusa
ali pa hčerka od Trumpa, Obama, Clintona, Netanjahuja itd. Nedolžna črnka, ki ni nikomur nič naredila se mi res smili.
[/quote]

Kera luna tebe nosi?

Za to družino bi bila primerna hči Jureta Francetića.

New Report

Close