Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pes v nakupovalnem voziku-danes qlandija kranj

pes v nakupovalnem voziku-danes qlandija kranj

ena upokojenka in njen dedc, belega maltežana v nakupovalnem vozičku tam, kjer sedijo otroci.
mirno nakupuje po qlandiji kranj. danes od 11.30 do 12.30. Vsi se smejejo češ kako luštn kužek, skozi je cvilil, skozi lajal, nihče ni nič rekel. Ne varnostniki, ne prodajalke, ne kupci..nihče..

se vam ne zdi to bolno? nesprejemljivo? meni je, pes nima kaj delat med hrano

Saj ni bil med tvojo hrano. V vozičku je bil. Z isto umazanimi tacami s katerimi taca po umazanih tleh kot otroci ki skačejo po vozičkih z čevlji. Meni je oboje ogabno. Ok da otrok sedi v vozičku tam kjer je namenjeno, ampak nekateri po celih vozičkih skačejo.
Me ne motijo živali v trgovinah, ampak ne z hrano. V tujini so velikokrat v trgovini, ampak v prehrambeni trgovini pa res še nisem videla psa.

Mene ne moti. Ne motijo me tudi otroci v vozičkih, ne glede na to, kje sedijo, čeprav sama ne psa ne otroka ne bi dala v voziček. Me pa moti v svetu marsikaj drugega. Od tega, da lahko enega novinarja razkosajo na veleposlaništvu, do Trumpa in še česa. Če se pa osredotočimo samo na trgovine, me pa moti zelo majhna izbira, ki je zapkirana v sto eno različno embalažo, v resnici pa je vsebina vseh izdelkov bolj ali manj enaka – polno nepotrebnih dodatkov, sladkorja, škroba, palmove maščobe, sončničnega in sojinega olja.

Živali niso za v trgovino, ker se tam ne počutijo dobro, razen če jih zanemarjaš in ne vodiš ven.

Jaz pa zadnjič videla v vozičku enega vsaj 8 let starega fanta, komaj je sploh lahko sedel v košari od vozička (ne na sedežu za otroka). Ni bil invaliden.

Glede na res svinjske vozičke je popolnoma vseeno, če jih še en otrok potaca s čevlji. Res je popolnoma vseeno. A pogledate kdaj, kakšne so košare na kolescih? U mat vola, teh pa res nikoli ne vzamem, ker to je pa po mojem res za sanitarno.

Zakaj lazes?
Vozicek je resetkast in ni sans, da je pes notri, edino ce mu podlozis z debelejso odejo ali pa je taki mali v kako kosarici in s to vred v vozu.

Zakaj lazes?
Vozicek je resetkast in ni sans, da je pes notri, edino ce mu podlozis z debelejso odejo ali pa je taki mali v kako kosarici in s to vred v vozu.
[/quote]

Tisti sedežek za otroke je plastičen in tam je komot majhen pes.

Res je to, kar piše nekdo zgoraj. Vozički so do konca umazani. Nihče jih nikoli ne opere ali razkuži.
Še pujsek, ki se je prej povaljal po gnoju, je bolj čist od vozička.
Ta maltežan je vsaj nekaj obrisal s svojo dlako.
Upam, da ga bosta lastnika doma takoj okopala.

Tisti sedežek za otroke je plastičen in tam je komot majhen pes.
[/quote]

No, to je res, ampak na to policko za otroske ritke pa ne odlagas zivil.

Ce se ze gremo neko higieno, ko pridem iz trgovine, si najprej umijem roke, potem grem pa zlagat stvari ven iz vreck, pa iz embalaze, kar se da, odvijem, odprem, pospravim v omare in si grem spet roke umit, voda je temna – toliko o cistoci stvari, ki so na policah, saj vcasih voza sploh ne vzamem, ampak naberem kar v roke ali v vrecko, ki jo imam s seboj.

To je popolnoma isto kot če bi bil otrok. Otrok, verjeli ali ne, tudi hodi po tleh in potem ga dajo še obutega v voziček. Popolnoma enako je. No, zdaj vsaj vem, da tudi svojega lahko kdaj dam v voziček. Bo vesel… in bo še manj časa sam..

Pes ne spada v trgovino in gostilno, nekateri so seveda drugačnega mnenja.

Lej sem istega mnenja za tečne, nemogoče otroke, ki težijo po gostilnah in trgovinah s svojim dretjem in histeriranjem na motečih decibelih.
Ko bodo taki otroc nehali hodit pogostlnah in trgovinah, lahko komot tudi vse mirne pse prepovedo pri nas, predno jih sploh dovolijo.

Zakaj že morajo tečni otroci hodit in harat po štacunah? Ker jih nimajo njihovi starši kam poriniti za čas tisteg nakupovanja? A ne more eden starš doma z njim bit , drugi pa it v nakup?

No, to je res, ampak na to policko za otroske ritke pa ne odlagas zivil.

Ce se ze gremo neko higieno, ko pridem iz trgovine, si najprej umijem roke, potem grem pa zlagat stvari ven iz vreck, pa iz embalaze, kar se da, odvijem, odprem, pospravim v omare in si grem spet roke umit, voda je temna – toliko o cistoci stvari, ki so na policah, saj vcasih voza sploh ne vzamem, ampak naberem kar v roke ali v vrecko, ki jo imam s seboj.
[/quote]

Ne ugovarjam glede tega, ampak tvojega očitka, da sogovornica laže. Se ji boš opravičila?

Fak, cviljenje in lajanje psov v štacuni vas ne moti??? Če pa bi mulc v vozičku cvilu, bi se pa zgražali??? Fak, v kaki družbi žvim…

SI pač ksenofobna do živali…

Vzgojem šolan pes nikoli ne cvili, tudi v šoping centru ne- Pejdi kdaj v Avstrijo in Italijo v kak nakupovalni center, pa si malo oglej. Noben pes ne laja tečni otroc pa cvilijo na vsakem vogalu.

Pa imam otroke, ampak lepo vzgojne in nikoli tudi niso izsiljevali ali pa iskali pozornost po trgovinah z jokom in dretjem. Pa imam tudi psa. Je šolan in vzgojen.

SI pač ksenofobna do živali…

Vzgojem šolan pes nikoli ne cvili, tudi v šoping centru ne- Pejdi kdaj v Avstrijo in Italijo v kak nakupovalni center, pa si malo oglej. Noben pes ne laja tečni otroc pa cvilijo na vsakem vogalu.

Pa imam otroke, ampak lepo vzgojne in nikoli tudi niso izsiljevali ali pa iskali pozornost po trgovinah z jokom in dretjem. Pa imam tudi psa. Je šolan in vzgojen.
[/quote]

Zanimivo, kako imate nekateri selektivni sluh …

Zanimivo, kako imate nekateri selektivni sluh …
[/quote]

Otroško dretje je po decibelih in trajnosti je mnogo bolj “annoying” kot pasji lajež. Boš še kakšnega od čutov omenila?

Otroško dretje je po decibelih in trajnosti je mnogo bolj “annoying” kot pasji lajež. Boš še kakšnega od čutov omenila?
[/quote]

Ne vem, v katere trgovine v tujini zajahaš, da slišiš takšne množice kričečih otrok.
Jaz (pre)glasne otroke opažam precej redkeje kot pse.

Očitno tudi tebe na licu mesta ni dovolj motilo, če v enournem opazovanju situacije nisi reagirala.

Ne vem, v katere trgovine v tujini zajahaš, da slišiš takšne množice kričečih otrok.
Jaz (pre)glasne otroke opažam precej redkeje kot pse.
[/quote]

V trgovini, restavraciji, lokalu, na igriscu, na sprehodu, plazi, v bloku in skratka povsod, kjer sem bila, se nikdar nisem slisala psa z lastnikom lajat v bedogled ali se podit okoli miz in stolov, medtem ko otroci so pa cisto druga zgodba…
Pa ne bentim nikdar ne cez otroke, ne pse, ampak ce pes lahko lepo in mirno lezi pod mizo, medtem ko lastnik pije kavo ali je kosilo, pisuka, potem lahko tudi otrok lepo in mitno sedi za mizo in popije sok ali poje kosilo. Ce tega ne zmore, ni za v lokal ali restavracijo!


Zapustiš qlandijo in nakupuješ drugje.

Groza. Ljudje so že povsem brez kompasa, kaj in kako v kaksni situaciji.s cucki po trgovinah, stalnica so v oblacilnih trgovinsh, verjetno mimogrede, ko sprehajajo ščene, še oko vrzejo po modnih trendih, in, zadnjic, ker je bilo že mrzlo, posedet s svojim ljubljenckom v kavarni hotela …
Isti sistem kot prwd desetletji, ko so odvezani letali okoli, lastniki pa prigovarjali: “saj ne grize” … Dandanasnji pa ne puscajo dlak, vonja, … Verjetno

Res je, kuža nima kaj početi v nakupovalnem vozičku, ampak tudi otroci v čevljih ne spadajo tja.

Glede na to, da z zakonom še ni dovoljeno, da se ima psa lahko v nakupovalnem centru, sploh pa v nakupovalnem vozičku trgovine s prehrano, sta bila tadva v prekršku. Očitno se varnostniku ni dalo……

Tudi v italiji in Avstriji ni dovoljeno v prehrambenem vozičku voziti psa “na frej”- mora bit v posebni torbi/transportni škatli. In ne sme biti težji od 5ih kilogramov. Kar pa maltežan zagotovo je……

Pa imam psa, da ne bo problema – samo zakone pa spoštujem.

Meni si ti ena prava kupkatupka. Sem že tudi jaz videla psa v nakupovalnem vozičku in sem se prav razveselila. Zakaj? Zato! Dokler se lahko mularija prevaža med hrano, se lahko tudi psi. Zakaj ne? Končno si ne vrtajo po nosu in mačk ne lepijo po vozičku.
In prav je, da varnostnik in prodajalke nič ne rečejo. Dokler so tiho pri mulariji, naj bodo tiho tudi pri psih!!!!

Ne vem, v katere trgovine v tujini zajahaš, da slišiš takšne množice kričečih otrok.
Jaz (pre)glasne otroke opažam precej redkeje kot pse.
[/quote]

Jaz pa obratno. NI ga čez cviljenje in vreščanje nevzgojenih pamžev. Psi proti njim so angelčki.

New Report

Close