Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pa si vi mislite o tem, da se ženske tako oblačijo?

Kaj pa si vi mislite o tem, da se ženske tako oblačijo?

Meni je tole ogabno!

[img]https://pbs.twimg.com/media/Dp5AIuoWsAMeOxh.jpg:large[/img]

Meni pa se zdi zivljenje prekratko, da bi se sekirala kako se oblacijo neki ljudje, ki jih po vsej verjetnosti v zivljenju ne bom spoznala.

In zakaj si potem odprla temo? Očitno te že firbec matra, drugače bi preskočila. Ti hinavka in lažnivka!

Glede na to,da so postavne,mi niso “ogabne”.

Tako smejo biti oblečene samo najstnice med 14 in 17 letom. Vse, ki so starejše, delujejo tudi meni ogabno.

Mah, noge nimajo slabe za svoja leta, zakaj bi jih morale skrivati ? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A če se oblačijo v taka grda oblačila? Jaz si ne bi nikoli oblekla kaj takega, ker se mi zdi grdo tako za 15-letnico kot za 50-letnico.

V redu so, sicer se pa o okusih ne razpravlja.
Zanimiva je samo definicija: žene u kasnijoj dobi?

taj levi se vidi, da je sproščena ženska, deluje erotično, tista desna je pa falila v nulo…

Moje oci nimajo nic proti. Ce mi ni vsec, pac ne pogledam. Ene so se pa vedno rakete.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa smo že spet pri tem, kako naj se ženske oblačijo 😖

Doma, ko kuha za moza.

Leva ima celulitične noge, desna zgleda bolje, drugače pa ne..to ni za stare babe, ampak vprašanjd kaj je staro, te dve mi ne delujeta čez 50.


Ta leva ima neki seksapila, ta desna pa je kot noj nafrfuljena.

Ne vidim slike, je po že nepomembno.

To se mi zdi neokusno ampak
Ko voli nek izvoli

Kako se ženska oblači je zgolj in samo njej problem. Ostalim babam tu pa bi svetoval, da če imajo zanič postave in špehaste noge, da je potem res ogabno, če so tako oblečene 😝

Desne bolje da ni. Leva pa greje večerjo. Dobra Mici:-):-)

Vsaka ve zase. Meni osebno ni všeč. Raje kot vse razkrito, imam diskreten razporek, diskreten dekolte, oblačila, ki lepo poudarijo žensko telo.

Ja ja, sploh te ne zanima, zato si pa odprla temo.

To je za mlade punce, pa še to samo za na kako zabavo. Starejše ženske mi v tem izgledajo smešne, pa če imajo še tako dobro postavo. Mi delujejo obupane, ter da zato na vsak način sebi in drugim skušajo dopovedati, da so še vedno bejbe.

Desperadoti , dokler se samice v ne več rosnih letih tako oblačijo, imate vsaj teoretično upanje na kavs. Kako naj vam take osnove dopovem, a ste naravno glupi, al kaj? Aja, vam so mlade punce všeč, tako oblečene. samo šit, vi njim niste. Skor desperdoti, ki ste sami že blizu 40 ali čez, nekaj modrujete o mladih baba, kot da se one kje za vas starine zanimajo..

New Report

Close